Dodaj do ulubionych

szukam stolarza

21.04.06, 09:25
szukam stolarza który potrafiłby obudować stare futryny drzwiowe.
Obserwuj wątek
    • Gość: jula Re: szukam stolarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.06, 13:47
      obudować stare futryny? co to znaczy?
    • Gość: Dziad_omylny Re: szukam stolarza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 13:38
      tylko kaszani jest normalny!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka