Gość: KibicF
IP: 217.96.56.*
27.12.02, 10:12
Po po pierwsze to z tego co się orientuje : nazwisko Pana
radnego to : Waldemar Zell !
Po drugie :!! BRAWO !! Brakuje ludzi z sercem a w
szczególności , tych stojących u sterów miasta. Dobrze, ze
znalazł się chociaż Pan Zell, który zwrócił uwagę na ludzi
biednych ( o których tak wszyscy zabiegali przed wyborami ) ,
wspomógł ich i wlał trochę nadziei w serca ! BRAWO