Dodaj do ulubionych

Fundator Waldemar Zel

IP: 217.96.56.* 27.12.02, 10:12
Po po pierwsze to z tego co się orientuje : nazwisko Pana
radnego to : Waldemar Zell !

Po drugie :!! BRAWO !! Brakuje ludzi z sercem a w
szczególności , tych stojących u sterów miasta. Dobrze, ze
znalazł się chociaż Pan Zell, który zwrócił uwagę na ludzi
biednych ( o których tak wszyscy zabiegali przed wyborami ) ,
wspomógł ich i wlał trochę nadziei w serca ! BRAWO
Obserwuj wątek
    • Gość: sagan Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 27.12.02, 16:55
      pan WZ bardzo pozytywnie zaskoczył
    • Gość: lvc Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.ziel.gazeta.pl 27.12.02, 19:32
      Za to co zrobił należy mu się duży złoty medal. Teraz widać że
      są na tym świecie ludzei którzy robią coś dla innych a nie tylko
      dla sibie. Przykłąd jaki dał radny SLD powinien podziałać na
      innych. Możeby tak np. Pani prezydent też wykonałaby taki gest.
      Najpierw nie chciała zgodzić się na obniżek swojego
      wynagrodzenia a potem obniżyła pensje w Urzędzi. Czyli potrafi
      oszczędzać tylko dlaczego na innych a nie na sobie. przykłąd
      powinien iść z góry.
    • Gość: heniek Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.man.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 27.12.02, 20:35

      podoba mi sie taka incjatywa
      szkoda tylko, ze nazwisko w gazetce pojawilo sie bledem :(
    • tezgucio Re: Fundator Waldemar Zel 27.12.02, 20:39
      Charytatywność - czyli jak najtaniej kupić spokój sumienia.
      • tzenzor_markon Re: Fundator Waldemar Zel 28.12.02, 08:41
        biedniejsi mogą być np. uczciwszy i też mieć spokój, ogólnie pochwalam ten gest
        miłosierdzia
        • Gość: Mis Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 11:57
          To bardzo potrzebny gest. Licze też na to, że jako radny pan Zell będzie dobrze
          dbał o interesy mieszkańców Zielonej Góry a nie tylko SLD.
          • travis Re: Fundator Waldemar Zel 28.12.02, 12:07
            No proszę, cuda się zdarzają!
            Pan Zell udowodnił, że można zrobić coś pożytecznego będąc radnym i chwała mu
            za to. Tylko że powinno to byc NORMALNOŚCIĄ wśród zgrai szanownych pp. radnych
            kasobiorców, których zachowanie przypomina raczej działalność trutni (vide
            szacowne sld stające okoniem wobec wszystkiego co nie ich) niż aktywność
            społeczną. Brawo dla pana Zella, ale skoro już o nim tak głośno, to ja proszę o
            przypomnienie CO zrobili pozostali dzielni radni już ładny miesiąc bawiący się
            w polityków. Poza panią Szymkowiak trudno będzie coś znaleźć. Ale bardzo
            proszę - taka lista z nazwiskami radnych i ich osiągnięciami, przynajmniej raz
            na kwartał;)
            • Gość: Mis Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 12:17
              Tylko nie dajmy się ogłupić. Radni są po to wybierani, by działać w Radzie
              Miejskiej a nie działać charytatywnie za diety. Zell jest w porządku, bo sam z
              nieprzymuszonej woli coś zrobił dla innych ludzi (poza swoimi obowiązkami). Co
              byłby warte jego zachowanie gdyby było obowiązkowe?
              • tzenzor_markon Re: Fundator Waldemar Zel 28.12.02, 13:25
                Diety radnym się należą i nie wymagajmy aby wszyscy się ich wyzbywali.
                Tak stanowi prawo.
                Jestem jednak zwolennikiem społecznej pracy w radach i w Sejmie.
                To powinien być zaszczyt!
                O Senacie nie wspominam, jestem za likwidacją tego ciała.
    • Gość: Aleksandra Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 16:07
      A ja chcialam bardzo podziekowac pani prezydent za ufundowanie paczek dla
      naszych dzieci. Moj maz zostal zwolniony z zastalu i kazdy dar serca byl dla
      nas bardzo wazny. Pani Ronowicz jako pierwsza zadeklarowala pomoc finansowa.
      Jeszcze raz dziekuje.
      • Gość: Wojtek Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.12.02, 17:52
        Gość portalu: Aleksandra napisał(a):

        > A ja chcialam bardzo podziekowac pani prezydent za ufundowanie paczek dla
        > naszych dzieci. Moj maz zostal zwolniony z zastalu i kazdy dar serca byl dla
        > nas bardzo wazny. Pani Ronowicz jako pierwsza zadeklarowala pomoc finansowa.
        > Jeszcze raz dziekuje.

        Nie swoje łatwo się rozdaje. Pani Aleksandro, prównywać można by, gdyby Pani
        Ronowicz kupiła min. dla Pani rodziny paczkę, ze swojej pensji. Pani prezenty
        zrobili mieszkańcy całego miasta. A Pani prezydent w naszym imieniu je Pani
        wręczyła.
        • tom_tom Re: Fundator Waldemar Zel 28.12.02, 18:49
          Gość portalu: Wojtek napisał(a):

          > Gość portalu: Aleksandra napisał(a):
          >
          > > A ja chcialam bardzo podziekowac pani prezydent za ufundowanie paczek dla
          > > naszych dzieci. Moj maz zostal zwolniony z zastalu i kazdy dar serca byl d
          > la
          > > nas bardzo wazny. Pani Ronowicz jako pierwsza zadeklarowala pomoc finansow
          > a.
          > > Jeszcze raz dziekuje.
          >
          > Nie swoje łatwo się rozdaje. Pani Aleksandro, prównywać można by, gdyby Pani
          > Ronowicz kupiła min. dla Pani rodziny paczkę, ze swojej pensji. Pani prezenty
          > zrobili mieszkańcy całego miasta. A Pani prezydent w naszym imieniu je Pani
          > wręczyła.
          Wojtku nie lubisz jak ktoś komus dziękuje? To zrób to w swoim imieniu, ale nie
          prostuj cudzych podziękowań.
        • Gość: Alekandra Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 20:19
          Wojtku

          Prosze nie prostowac moich podziekowan, bo wiem co pisalam i dalej to
          podtrzymuje. Grosza raczej dla nas nie dolozyles.
          A paczki wreczal Mikolaj a nie p.prezydent w Twoim imieniu.
          • tzenzor_markon Re: Fundator Waldemar Zel 29.12.02, 12:19
            paczki mogły być lub nie i za to, że były są podziękowania.
            Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)
    • Gość: j szulg Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.02, 18:26
      Panie kochany Zel jest pan następny zSLD co to pokazuje hucznie jak to pan
      biednym daje.Panie to się robi dyskretnie tak żeby nikt nie wiedzial o tym.
      Gdy pan to zrobi bez takiego rozgłosu to wtedy speni pan dobry uczynek.
      Radzę panu rozdać dużo więcej ale niech się pan tym nikomu nie chwali
      wtedy będzie pan miał dużą satysfakcję z tego zaręczam Panu.
      • Gość: sagan Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 29.12.02, 18:33
        brzydko, złośliwie czepiasz się
      • tezgucio Re: Fundator Waldemar Zel 30.12.02, 18:41
        Polityk, który robi coś dla sprawy a nie dla rozgłosu? Nie kupuję.
      • Gość: heniek Re: Fundator Waldemar Zel IP: *.man.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 30.12.02, 20:16

        coz za beznadziejny wpis, nic nie pisali w gazecie, ze p. zell zaprosil
        wszystkie media, wysylal faksy z informacja do nich, czy cos w tym stylu
        nie wspone o bledzie w nazwisku :(

        > Panie kochany Zel jest pan następny zSLD co to pokazuje hucznie jak to pan
        > biednym daje.Panie to się robi dyskretnie tak żeby nikt nie wiedzial o tym.
        > Gdy pan to zrobi bez takiego rozgłosu to wtedy speni pan dobry uczynek.
        > Radzę panu rozdać dużo więcej ale niech się pan tym nikomu nie chwali
        > wtedy będzie pan miał dużą satysfakcję z tego zaręczam Panu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka