Dodaj do ulubionych

Forumowiczów ilu jest ?

    • markoniec tylko do końca stycznia ! 07.01.03, 19:44
    • Gość: lidka Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: 194.204.191.* 08.01.03, 10:35
      jeszcze ja!
      chociaz rzadziej zagladam, bo wyniosłam się na wieś, a na wsi zmienia się
      perspektywa: wyborcza najlepiej nadaje się do pieca:)
      pozdrawiam wszystkich:)
      • Gość: Tusia 35 IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 08.01.03, 18:42
        • markoniec Re: 35 09.01.03, 20:00
          pracę znalazłaś ? witam i pozdrawiam :-)))
      • markoniec Re: Forumowiczów ilu jest ? 20.01.03, 20:00
        wieś swe uroki ma :-), laski mają czar specyficzny ! ( przepraszam za laski)
    • Gość: INDEXADAM INDEXADAM IP: infecto:* / 192.168.3.* 09.01.03, 22:20
    • markoniec 36 aktualnie 11.01.03, 12:47
    • markoniec twardziele na listę ! 14.01.03, 21:23
      • Gość: gosc Re: twardziele na listę ! IP: *.i.net.au / 203.36.162.* 16.01.03, 23:37
        - pozdrawiam-
    • Gość: marek Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 17.01.03, 12:29
      marek przez małe ;m"
      • markoniec 38 z gosciem i markiem 17.01.03, 18:02
    • markoniec Lista otwarta do końca lutego ! 01.02.03, 22:33
    • Gość: dane na tacy Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 02.02.03, 11:47
      Dobrze, dziekuje wam forumowicze za informacje,wszystko zanotowałem. Jeszcze
      prosiłbym pare słów o sobie i ewentualnie numer telefonu (do
      podsłuchu).Pozdrawiam pułkownik B.W "Cygaro"
      • markoniec Re: Forumowiczów ilu jest ? 02.02.03, 16:26
        łużyckie już i tak mają rozpracowane - za łagodnie piszecie :-)))
        • Gość: Chicago Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 03.02.03, 15:56
          Obywatel bezpieczny ,ale przeźroczysty nie tylko to co naforum mogą obejrzeć -
          odsyłam do ustawy o monitoringu sieci teleinformatycznych.Ale musze
          przyznać ,że ten wątek ułatwia pracę i biały wywiad(jego cześć)staje sie
          przyjemniejszy.Forumowicze powinni wiedzieć ,że to co zostało tu napisane jest
          przechowywane w "nieokreślonym" czasie tzn. na zawsze, nie zależnie czy są
          podejrzanymi typkami czy uczciwymi płacącymi podatki obywatelami, którzy
          potencjalnie w przyszłości mogą sie i tak stać tymi typkami. Najciekawsze jest
          to ,że operator ma obowiązek ustalić domniemanego(prawdopodobnego)sprawcę
          informacji.Ja jednak jestem tym uczciwym obywatelem no i w dodatku
          świadomym.Pozdrawiam forumowiczów nie zależnie od tego ilu was jest.
          płk. B.W "Cygaro" Pozdrawiam oś. Łużyckie czyli 18 do potegi drugiej,
          potencjalnych inwigilowanych.
          • markoniec Re: Forumowiczów ilu jest ? 03.02.03, 17:44
            ten wątek jest równie dobry do inwigilowania jak każdy inny, są na forum
            znacznie poczytniejsze wątki.
            • Gość: płk."Cygaro" Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 03.02.03, 19:23
              markoniec napisał:

              > ten wątek jest równie dobry do inwigilowania jak każdy inny, są na forum
              > znacznie poczytniejsze wątki.
              Notujesz:)?
          • Gość: Wektor Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.03, 23:42
            Panie Płk.Cygaro , chłopaki z Buenos Aires interesują sie pańską osobą.
            Pozdrowienia dla Marka znaczy sie Markona, ups.
            • Gość: "Cielęcina" Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 06.02.03, 13:20
              Laguna w drodze ,Mirka nie przyjedzie, bądz gotowy.
              • Gość: "Zapalniczka" Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 06.02.03, 14:07
                Bolek zgolił wąsy ,ryby nie biorą,wyłącz telewizor.
                :)
                • Gość: dSvP Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.02.03, 15:04
                  a co! ostatnio tylko o prozie i beletrystyce, bo wszędzie indziej błoto się
                  przykleja
                  pzdrx dla rzeczowych
                  • Gość: dsBO Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 06.02.03, 19:24
                    pozdrowienia dla dsVP!
            • markoniec Re: Forumowiczów ilu jest ? 06.02.03, 16:19
              dzięki , też pozdrawiam, z których to Wektorów ? gdzie zaczepiony ? ciekawe,
              a może swobodny :-)))
              • Gość: "Kiełbasa" Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 06.02.03, 19:10
                tego nie moge ujawnić :) Pozdrawiam.
                • Gość: rotkeW Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 06.02.03, 19:17
                  Kangór czerwony działa ,2 linie w ogniu ,szepcz cicho.
                  097-534771989473377789mx343rtyety-Mm-hdgh-00654
                  • Gość: Wektor Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.03, 00:34
                    Gość portalu: rotkeW napisał(a):

                    > Kangór czerwony działa ,2 linie w ogniu ,szepcz cicho.
                    > 097-534771989473377789mx343rtyety-Mm-hdgh-00654

                    Narazie w próżni zawieszony, ale kot wie(Kangór czerwony ,2 linie w ogniu
                    zawieszony,siedzi cicho... puszcza bony) może zostane podłonczony? A ten kto
                    wie narazie cicho siedzi ,pączki zażera , ..pl WE68...a niech mnie chleraa...

    • tezgucio Re: Forumowiczów ilu jest ? 07.02.03, 22:36
      Ciągle liczysz?
      • dsvp Re: Forumowiczów ilu jest ? 08.02.03, 15:13
        pozdro dla dsBO - podejrzewam, ze KaZaa ale co będę przed szereg wybiegał.
        mam fajowe zajęcie 1311_2001_eng ech spaniałość. Poza tym rzuciłbym z
        największą przyjemnością Kurowickiego na tapetę, może by tak zacząć od
        dialektyka a społeczenstwo ... odświeżenie kilku śladów na synapsach dobrze
        zrobi zmaraźnonemu umysłowi ...

        mimo wielkiej niepewności pozdrawiam!
        PS
        kiedyś na forum padł pomysł zrobienia zjazdu forumowiczów, pomysł warth chyba
        przypomnienia!!!


        PS PS
        do - engines of creations:

        FHe.Slx58VFaPnvTslRO.vf7
        rcQ09Xea8.wfDfO2RFD1ZvK7
        L5T1lwa3_GhTjb.BhiJk1v77
        vfyhhXHRSLwF4JGQ.WwK2fV7
        bb7UBgu3Bn8qE5IdrtHDnfO7
        uToJ_EuENGkPh8CqIc9k0vI7
        QTqAdseqcd6G8cu._LsMZfw7
        8mmUGotomxuHPbr6Mn7asfm7
        Pek8uAN_bDm4iPR0OJPF7fU7
        id9.m24Zpv.y5O7bd38FO.d7
        izhRhjoGrdcIojREzslKo.t7
        a.rNRreQePmJ3MpNBsaV4fA7
        lfF_gTlYihU955JqwXF89.R7
        h00lnXGka2gz_lqItpUxvPW7
        pguvnC38syhlb2whFTwogvC7
        agEnj2MoLfzCRy2eSEsmlv37
        TwasWoiLYmQhRTMm_2bQt.H7
        QTqAdseqcd6G8cu._LsMZfw7
        QVCal4D2gnDKQl5ORopuZvi7
        afraid to shot strangers

        • markoniec Re: Forumowiczów ilu jest ? 08.02.03, 15:21
          chyba w trzech salach :prawa, centrum i lewa, z możliwością przemieszczania się
          dopiero po północy , po dwunastym toaście :-)
          ochrona w każdej sali i na przejściach ! sztućce plastikowe !
          • Gość: Albin Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 08.02.03, 18:22
            Nie było by tak ,źle ułatwiło, by pracę .Pozdrowienia zminiam Maca na Lizaka i
            walę ptaka bo w moim C dziura owaka:)))))))
        • Gość: "wołowina dsBOiI" Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 08.02.03, 18:14
          ACAA :)))))))
          • Gość: hikago Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 08.02.03, 18:58
            1311 złamana procedura 21.10.1-wni-1-ni-1
            • hiro a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) 08.02.03, 21:58
              Gość portalu: hikago napisał(a):

              > 1311 złamana procedura 21.10.1-wni-1-ni-1
              policz -stary policz:-)))))))))))
              • markoniec Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) 09.02.03, 09:40
                bez Hiro to jak gulasz bez przypraw !!!
                • Gość: "Warchoł" Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 09.02.03, 22:38
                  Nie znam dżonego mnemonica :(
                  • hiro Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) 19.02.03, 20:12
                    Gość portalu: "Warchoł" napisał(a):

                    > Nie znam dżonego mnemonica :(
                    a co ty kurwa warchole znasz?

                • tezgucio Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) 10.02.03, 22:44
                  markoniec napisał:

                  > bez Hiro to jak gulasz bez przypraw !!!

                  Same przyprawy też rzadko bywają jadalne.
                  • markoniec Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) 11.02.03, 14:31
                    do rzucenia mięsem jest tutaj wielu kandydatów :-)
                    • bart.q przygasło towarzystwo 11.02.03, 16:10
                      Markon zniknął pod lawiną najazdów na polityków i dziennikarzy na forum
                      Zielonej. :)
                      A gdzie Arwena, gdzie Słoneczko_Wschodzące?

                      "Cooo tooo beeedzie, kiedy zaśnie i rano nie wstaaniee. Będzie wteedy koniec
                      świata, albo... Zawsze nieech będzie Lechu!... Zawsze nieech będzie Czechu!...
                      Zawsze nieech będzie Rychu!... Zawsze nieeech beedziee... schab!" (c)Tej
                      • Gość: Albin Re: przygasło towarzystwo IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 11.02.03, 17:01
                        Niezły lot człowieku!!!!!!1 :))))))))))
                        • mijaczek jeszcze ja! 01.03.03, 21:35
                          ja tez sie udzililam!
                      • tezgucio Re: przygasło towarzystwo 11.02.03, 22:28
                        bart.q napisał:
                        > Markon zniknął pod lawiną najazdów na polityków i dziennikarzy na forum
                        > Zielonej. :)
                        > A gdzie Arwena, gdzie Słoneczko_Wschodzące?
                        > "Cooo tooo beeedzie, kiedy zaśnie i rano nie wstaaniee. Będzie wteedy koniec
                        > świata, albo... Zawsze nieech będzie Lechu!... Zawsze nieech będzie
                        Czechu!...
                        > Zawsze nieech będzie Rychu!... Zawsze nieeech beedziee... schab!" (c)Tej

                        Wołowinki się boisz?

                        Lawinka jakby już zeszła, wracamy do gospodarki i braku kultury.
                        • Gość: a0132bo Re: przygasło towarzystwo IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 13.02.03, 13:04
                          Panie S. Panie F. Panie L. Panie M. jeszcze ktos gotów uwierzyć ,że to prawda.
                          Bedzie trzeba wyjaśnić skąd wieści o WE68????????? Do zobaczenia.
                        • arwena Re: przygasło towarzystwo 19.02.03, 09:04
                          im back
                          znaczy w pisaniu
                          choc tematyka lawinowo przeraza. prosze o wsparcie

                          i gorace pozdr dla pamietajacych
                    • hiro Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) 04.03.03, 19:46
                      markoniec napisał:

                      > do rzucenia mięsem jest tutaj wielu kandydatów :-)
                      ma4rkoniec ty chamie:-))))))))))
                      powinieneś napisać:do potraw mięsnych kucharzy mamy
                      dosyt...........................................................................
                      ....
                      • Gość: markoniec Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 04.03.03, 22:17
                        myślałem o rzeźnikach (niewiniątek)
                      • Gość: PRR Re: a hiro liczyłeś?-jak nie to jeszcze ja:--) IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 12.04.03, 11:26
                        Oj Tomku Tomku................;)
    • Gość: A1345 Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 13.02.03, 13:00
      Panie S. Panie F. Panie L. Panie M. jeszcze ktos gotów uwierzyć ,że to prawda
      bedzie trzeba wyjaśnić skąd wieści o WE68?????????Dozobaczenia
    • markoniec 53 14.02.03, 22:19
      razem z klonami :-)
    • orvell Re: Forumowiczów ilu jest ? 19.02.03, 21:14
      Pozdrawiam wszystkich forumowiczów - Orvell
      • markoniec już 54 , średnie wesele 28.02.03, 17:39
        • Gość: Coxy Re: już 54 , średnie wesele IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.03.03, 09:56
          Pozdrawiam wszystkie stworzenia na forum.Duże i male .Czerwone i
          czarne.Chlopów i baby.Pijaków i abstynentów.Mądrych i skończonych
          debili.Ładnych i brzydkich.Tych z pieknej zielonki i prowincjonalnego
          gorzowa.Kibiców speedwaya i anty kibiców.Bogatych i biednych.Redaktorów GW i GL.
          to ja pisalem skromny kibol speedweya :)
    • martha4 Re: Forumowiczów ilu jest ? 04.03.03, 18:33
      Siła nas!
    • Gość: m 56 IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 08.03.03, 15:33
      • markoniec ktoś nowy przybył ? witamy ! 11.04.03, 17:33
        • afe-lek Re: ktoś nowy przybył ? witamy ! 11.04.03, 19:14
          To ja, dzień dobry chętnie się przyłaczę :-D
          • markoniec Re: ktoś nowy przybył ? witamy ! 11.04.03, 21:37
            jak pięknie nam się Rodzina powiększa, dzień dobry :-)
    • mmiixx Re: Forumowiczów ilu jest ? 02.05.03, 00:15
      od niedawna jet i Mix
    • waldi123 Re: Forumowiczów ilu jest ? 02.05.03, 08:09
      obecny
    • markoniec stan 59 07.08.03, 10:52
    • Gość: Maryno Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.08.03, 20:14
    • Gość: Gocha Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 07.08.03, 23:32
      jestem-od czasu do czasu
    • Gość: johnybzg Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.08.03, 12:55
      To i ja się dopisze, chociaż się słabo udzielam ale często czytam o tym naszym
      mieskim bagnie.
      Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych !

      Co do spotaknia forumowiczów, to można niezobowiązująco rzucić np. ; Piątki w
      nieparzyste dni miesiąca godz. ... ,knajpa... , znak rozpoznawczy .... i na
      początek wystarczy. Ktoś kto będzie chciał się ujawnić niech przejmuje
      inicjatywę . Powodzenia. (chętnie bym niektórych poznał w realu)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka