Dodaj do ulubionych

Forumowiczów ilu jest ?

28.12.02, 21:16
Może spróbujemy się policzyć ?
Wystarczy, że choć raz zaistniałaś(eś) na Forum a wpisz się.
Jeżeli stosowałaś(eś) kilka nicków - wybierz jeden.
Zaczynam :
Obserwuj wątek
    • tzenzor_markon 1 tzenzor_markon 28.12.02, 21:17
      • Gość: heniek 2 IP: *.man.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 28.12.02, 21:20
      • Gość: czarek Re: 1 tzenzor_markon IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.12.02, 00:21
      • Gość: Bankowy 28 IP: *.t19.ds.pwr.wroc.pl 02.01.03, 17:32
    • Gość: 3 sagan Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 28.12.02, 21:24
    • Gość: darla 4 darla IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 28.12.02, 21:40
      • ember Ember 28.12.02, 22:25
        • Gość: j szulg Re: Ember IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.03, 20:37
          też się liczę
    • moniczk_aa Re: Forumowiczów ilu jest ? 28.12.02, 23:08
    • Gość: dupek Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.02, 01:24
      SIŁA NAS:)
      • tzenzor_markon aktualny stan 7 29.12.02, 08:57
        spoko , z miesiąc się będziemy zliczać :-))) czuwam!
        • arwena Re: aktualny stan 7 29.12.02, 12:50
          szeszcz baldek, no esztem!
          • kolejarz_zg Re: aktualny stan 8 29.12.02, 13:20
            pzdr
      • hiro Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 17:22
        czyść dupku -przyznaję,że z tobą najlepiej mnie się zaczena rozmowę...
        fajny ten wasz dupek: bo jest dupkiem i jako jedyny tego nie ukrywa
    • travis Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 13:20
      +1 (na dochodzenie;)
      Do siego!
      • Gość: ABC Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 29.12.02, 14:40
        Rzadko piszę i było to dość dawno, ale Was czytam na ogół.
    • Gość: rico Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.02, 15:31
      Rzadko bo rzadko, ale i tak częściej niż Małysz na podium. :-(
      Szczęśliwego Nowego!
    • green_bottle Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 16:56
      :-)*******
      • darth4 Tiaaa :) 29.12.02, 16:59
        • Gość: Magik Proste rachunki IP: *.arx.pl / 192.168.0.* 02.01.03, 17:01
          darth4 + hiro + J24 = trzech dupków

          Rachunek chyba z grubsza się zgadza?

          Zapładniają się nawzajem i niewiele z tego wynika...
          Proponuję w zwiazku z tym uściślić wyliczankę.Tak będzie sprawiedliwie.

          • darth4 Re: Proste rachunki 02.01.03, 18:29
            Gość portalu: Magik napisał(a):
            > darth4 + hiro + J24 = trzech dupków

            Dupek ? To łagodne określenie, ale ja do tej pory nikomu nie przysrałem ty
            Michale, Samarytaninie, czy Magiku.
            I na razie tego nie zrobię :)

            Ja się z nikim nie napędzam. Mam swój pogląd i tyle. A tu się mie wpisuję co
            chwila tylko 1 raz i na temat. A Ty "ktośtam" nie. :((
            • hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:11
              darth4 napisał:

              > Gość portalu: Magik napisał(a):
              > > darth4 + hiro + J24 = trzech dupków
              >
              > Dupek ? To łagodne określenie, ale ja do tej pory nikomu nie przysrałem ty
              > Michale, Samarytaninie, czy Magiku.
              > I na razie tego nie zrobię :)
              >
              > Ja się z nikim nie napędzam. Mam swój pogląd i tyle. A tu się mie wpisuję co
              > chwila tylko 1 raz i na temat. A Ty "ktośtam" nie. :((
              ty huju ty kurwo ty chamie poniemiecki ty niechciane dziecko ty pomiiocie
              dinozaurów ty huj wie co ty sazmato -------ty :
              odpierdol się wale od hiro !!!!!!!!!!!!!!!!


            • hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:14
              • Proste rachunki adres: *.arx.pl / 192.168.0.*
              Gość: Magik 02-01-2003 17:01 odpowiedz na list odpowiedz
              cytując

              darth4 + hiro + J24 = trzech dupków

              Rachunek chyba z grubsza się zgadza?

              Zapładniają się nawzajem i niewiele z tego wynika...
              Proponuję w zwiazku z tym uściślić wyliczankę.Tak będzie
              sprawiedliwie.
              zobaczymy dupku

              • hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:15
                Proste rachunki adres: *.arx.pl / 192.168.0.*
                resztę już znalazł program!
                • hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:17
                  ty ale ty kurwa dudny jesteś!-po co to robisz?
                • hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:18
                  ty ale ty kurwa durny jesteś!-po co to robisz?!
                  • hiro zdążycie? 03.01.03, 19:29
                    www.software.com.pl/pisma/software/Spisy_tresci/SPISY_SF_2001/spis_9_2001.asp
                  • hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:33
                    Niewidzialny administrator, czyli maskowanie obecności hakera w systemie.
                    Michał Szymański
                    Każdy haker wie, że sztuką nie jest włamanie do systemu, ale pozostanie jak
                    najdłużej niezauważonym przez jego zarządcę. Michał omawia różne techniki
                    ukrywania się w systemie UNIX-owym od strony praktycznej.
                    • hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:34
                      pozdro hiro:-)))
    • irenka82 Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 17:30
      ja jestem tylko jedna irenka:)
      • hiro Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 17:35
        irenka82 napisała:

        > ja jestem tylko jedna irenka:)
        a ja jestem hiro83-pokochamy się?!........:-))))
    • tzenzor_markon Stan 16 29.12.02, 22:31
      • bart.q Re: Stan 16 29.12.02, 23:46
        Zaraz, zaraz, przyjezdnych też liczysz? :)
        • ula_ Re: Stan 16 30.12.02, 03:19
          bart.q napisał:

          > Zaraz, zaraz, przyjezdnych też liczysz? :)
          A przyjezdne? :)
          • tzenzor_markon Re: Stan 16 30.12.02, 09:23
            Liczę z ogromną radością, jesteście solą tego Forum :-)))
            Pozdrawiam i wspaniałości w Nowym Roku życzę !
            • aborys Pieprz Forum!!! 30.12.02, 12:44
              tzenzor_markon napisał:

              > Liczę z ogromną radością, jesteście solą tego Forum :-)))
            • ula_ Re: Stan 16 30.12.02, 14:04
              tzenzor_markon napisał:

              > Liczę z ogromną radością, jesteście solą tego Forum :-)))
              Taaa, chyba w oku ;)
              > Pozdrawiam i wspaniałości w Nowym Roku życzę !
              I nawzając, wszystkiego naj!
    • Gość: Witek Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.12.02, 06:40
      W jednej osobie.
      • Gość: lvc Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: 213.77.27.* 30.12.02, 07:29
        kolejne setki czekaja
    • Gość: Karotek 78. - Karotek IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 30.12.02, 10:32
      ;-)
    • qaz_ Re: Forumowiczów ilu jest ? 30.12.02, 10:45
      na mecz w noge by nas starczyło
    • Gość: bin2 Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.uz.zgora.pl 30.12.02, 14:34
      Dzień dobry. Pozdrawiam.
      • tezgucio Re: Forumowiczów ilu jest ? 30.12.02, 17:32
        Coś nas niezbyt dużo.
    • tzenzor_markon Stan24 30.12.02, 17:39
      • Gość: peg Re: Stan24 IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 30.12.02, 19:46
        Już o jednego więcej.
    • markoniec 25 z Nowym Rokiem 01.01.03, 09:29
    • michalmichta Jeszcze ja :) 01.01.03, 12:59
      Wszystkiego dobrego w nowym roku !
    • Gość: Bankowy 28 IP: *.t19.ds.pwr.wroc.pl 02.01.03, 17:33
      • Gość: Mis Re: 28 IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 02.01.03, 17:38
        Zawsze coś.
    • tezgucio Re: Forumowiczów ilu jest ? 02.01.03, 18:26
      Mało nas. Chleba jeszcze mniej.
    • markoniec Stan 29, dywidenda czeka! 02.01.03, 19:28
      Jeżeli się nie wpiszesz , nie dostaniesz dywidendy!
      • jaryss Re: Stan 29, dywidenda czeka! 03.01.03, 20:13
        No ja tez...jestem 30-ty?!
        Pozdrawiam
    • markoniec j szulg jest 30 02.01.03, 21:46
      • gaska.balbina Re: j szulg jest 30 03.01.03, 18:59
        Jak to szlug ?

        A ja ? Trochę tu sobie czasem pogęgam.

        Gęś z Gorzowa :))) Z tej trawki co ją widać jak wjeżdzacie :))
        • hiro Re: j szulg jest 30 03.01.03, 20:03
          byle grzecznie!!!!!
    • markoniec 31 04.01.03, 19:31
    • Gość: kkj 32 IP: 212.160.123.* 06.01.03, 11:03
      • markoniec ilość wolnych miejsc ograniczona ! 06.01.03, 17:51
    • Gość: waldemaras Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.03, 18:33
      i ja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka