tzenzor_markon 28.12.02, 21:16 Może spróbujemy się policzyć ? Wystarczy, że choć raz zaistniałaś(eś) na Forum a wpisz się. Jeżeli stosowałaś(eś) kilka nicków - wybierz jeden. Zaczynam : Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 3 sagan Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.dialog.net.pl / *.zgora.dialog.net.pl 28.12.02, 21:24 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j szulg Re: Ember IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.03, 20:37 też się liczę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dupek Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.02, 01:24 SIŁA NAS:) Odpowiedz Link Zgłoś
tzenzor_markon aktualny stan 7 29.12.02, 08:57 spoko , z miesiąc się będziemy zliczać :-))) czuwam! Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 17:22 czyść dupku -przyznaję,że z tobą najlepiej mnie się zaczena rozmowę... fajny ten wasz dupek: bo jest dupkiem i jako jedyny tego nie ukrywa Odpowiedz Link Zgłoś
travis Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 13:20 +1 (na dochodzenie;) Do siego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABC Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.luzyckie.sdi.tpnet.pl 29.12.02, 14:40 Rzadko piszę i było to dość dawno, ale Was czytam na ogół. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rico Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 29.12.02, 15:31 Rzadko bo rzadko, ale i tak częściej niż Małysz na podium. :-( Szczęśliwego Nowego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magik Proste rachunki IP: *.arx.pl / 192.168.0.* 02.01.03, 17:01 darth4 + hiro + J24 = trzech dupków Rachunek chyba z grubsza się zgadza? Zapładniają się nawzajem i niewiele z tego wynika... Proponuję w zwiazku z tym uściślić wyliczankę.Tak będzie sprawiedliwie. Odpowiedz Link Zgłoś
darth4 Re: Proste rachunki 02.01.03, 18:29 Gość portalu: Magik napisał(a): > darth4 + hiro + J24 = trzech dupków Dupek ? To łagodne określenie, ale ja do tej pory nikomu nie przysrałem ty Michale, Samarytaninie, czy Magiku. I na razie tego nie zrobię :) Ja się z nikim nie napędzam. Mam swój pogląd i tyle. A tu się mie wpisuję co chwila tylko 1 raz i na temat. A Ty "ktośtam" nie. :(( Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:11 darth4 napisał: > Gość portalu: Magik napisał(a): > > darth4 + hiro + J24 = trzech dupków > > Dupek ? To łagodne określenie, ale ja do tej pory nikomu nie przysrałem ty > Michale, Samarytaninie, czy Magiku. > I na razie tego nie zrobię :) > > Ja się z nikim nie napędzam. Mam swój pogląd i tyle. A tu się mie wpisuję co > chwila tylko 1 raz i na temat. A Ty "ktośtam" nie. :(( ty huju ty kurwo ty chamie poniemiecki ty niechciane dziecko ty pomiiocie dinozaurów ty huj wie co ty sazmato -------ty : odpierdol się wale od hiro !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:14 • Proste rachunki adres: *.arx.pl / 192.168.0.* Gość: Magik 02-01-2003 17:01 odpowiedz na list odpowiedz cytując darth4 + hiro + J24 = trzech dupków Rachunek chyba z grubsza się zgadza? Zapładniają się nawzajem i niewiele z tego wynika... Proponuję w zwiazku z tym uściślić wyliczankę.Tak będzie sprawiedliwie. zobaczymy dupku Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:15 Proste rachunki adres: *.arx.pl / 192.168.0.* resztę już znalazł program! Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:17 ty ale ty kurwa dudny jesteś!-po co to robisz? Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:18 ty ale ty kurwa durny jesteś!-po co to robisz?! Odpowiedz Link Zgłoś
hiro zdążycie? 03.01.03, 19:29 www.software.com.pl/pisma/software/Spisy_tresci/SPISY_SF_2001/spis_9_2001.asp Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Proste rachunki 03.01.03, 19:33 Niewidzialny administrator, czyli maskowanie obecności hakera w systemie. Michał Szymański Każdy haker wie, że sztuką nie jest włamanie do systemu, ale pozostanie jak najdłużej niezauważonym przez jego zarządcę. Michał omawia różne techniki ukrywania się w systemie UNIX-owym od strony praktycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
irenka82 Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 17:30 ja jestem tylko jedna irenka:) Odpowiedz Link Zgłoś
hiro Re: Forumowiczów ilu jest ? 29.12.02, 17:35 irenka82 napisała: > ja jestem tylko jedna irenka:) a ja jestem hiro83-pokochamy się?!........:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ula_ Re: Stan 16 30.12.02, 03:19 bart.q napisał: > Zaraz, zaraz, przyjezdnych też liczysz? :) A przyjezdne? :) Odpowiedz Link Zgłoś
tzenzor_markon Re: Stan 16 30.12.02, 09:23 Liczę z ogromną radością, jesteście solą tego Forum :-))) Pozdrawiam i wspaniałości w Nowym Roku życzę ! Odpowiedz Link Zgłoś
aborys Pieprz Forum!!! 30.12.02, 12:44 tzenzor_markon napisał: > Liczę z ogromną radością, jesteście solą tego Forum :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
ula_ Re: Stan 16 30.12.02, 14:04 tzenzor_markon napisał: > Liczę z ogromną radością, jesteście solą tego Forum :-))) Taaa, chyba w oku ;) > Pozdrawiam i wspaniałości w Nowym Roku życzę ! I nawzając, wszystkiego naj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Witek Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.12.02, 06:40 W jednej osobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lvc Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: 213.77.27.* 30.12.02, 07:29 kolejne setki czekaja Odpowiedz Link Zgłoś
qaz_ Re: Forumowiczów ilu jest ? 30.12.02, 10:45 na mecz w noge by nas starczyło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bin2 Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.uz.zgora.pl 30.12.02, 14:34 Dzień dobry. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peg Re: Stan24 IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 30.12.02, 19:46 Już o jednego więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
tezgucio Re: Forumowiczów ilu jest ? 02.01.03, 18:26 Mało nas. Chleba jeszcze mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
markoniec Stan 29, dywidenda czeka! 02.01.03, 19:28 Jeżeli się nie wpiszesz , nie dostaniesz dywidendy! Odpowiedz Link Zgłoś
jaryss Re: Stan 29, dywidenda czeka! 03.01.03, 20:13 No ja tez...jestem 30-ty?! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gaska.balbina Re: j szulg jest 30 03.01.03, 18:59 Jak to szlug ? A ja ? Trochę tu sobie czasem pogęgam. Gęś z Gorzowa :))) Z tej trawki co ją widać jak wjeżdzacie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldemaras Re: Forumowiczów ilu jest ? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.03, 18:33 i ja Odpowiedz Link Zgłoś