konsultant16 11.11.06, 18:23 Bożenna to pomyłka-przekonacie się! Ona mentalnie , politycznie i ideowo jest kucharką.Lenin się w mauzoleum trzęsie! Wałęsa mógł, mógł Tymiński , każdy może... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nikt Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.ztpnet.pl 11.11.06, 18:50 Wczoraj kablowka przy pomocy narzedzi socjotechnicznych z najnizszej polki wypromowala BB na najlepszego menadzera, kupa smiechu. Dla gawiedzi wskazowka, jak glosowac. Dla ludzi rozgarnietych tez wskazowka. Buuuuuuu Haaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 13:59 boszenna jest cinka jak papier... karierowiczka co wyjechała do stanów aby robić "cleaning" amerkańskich "housów" hehehehe mieliśmy już wojskowego Listka nauczycielke prezydenta bożenke nieurodziwą a teraz pani po amerykanskich przejściach z dwoma "n" w Bożence heheheh śmiech na sali... ta pani jest karierowiczką i politcznym słupem... ot figurantka hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: The Underteker Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 08:25 Co się czepiacie Bożenny, co z tego , że jest cienka , ma kasę sponsorów i to się liczy a wy Pisorki i sb-cy możecie jej tylko zazdrościć Odpowiedz Link Zgłoś
westi1 Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! 14.11.06, 08:36 nie zaliczam sie ani do Pisiorków ani sbeków ale z ciekawosci sie spytam... czego moga jej pozazdrościc ? bo tak sie zastanawiałem i zastanawiałem i nic nie wymysliłem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytataj. Ostrzeżenie przed sepleniącym Kubickim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 16:52 esbecy to eseldusy napewno nie pisiory, a za Kubickim alias Krzysiem stoi smietanka zwana Domaszewiciem. Dodamy do tego wontóra i zsmp i wychodzi kapral listowsky jak się oszustem go zwie. To jest śmietanka towarzysko-alkocholowa, która sponsoruje swojego Kubickiego alias Krzysia sepleniącego menadzora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: The end of Time Re: Ostrzeżenie przed sepleniącym Kubickim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 22:25 dobre. koniec ery frajera na menadzera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mercin Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.backiel.com.pl 14.11.06, 17:11 Gość portalu: The Underteker napisał(a): > Co się czepiacie Bożenny, co z tego , że jest cienka , ma kasę sponsorów i to > się liczy a wy Pisorki i sb-cy możecie jej tylko zazdrościć sponsorzy niezapomną za darmo kasy nie dadzą - zobaczycie jak "ładnie" - skoro to fakt - będzie sie im odwdzięczać :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marika Kończy się era z frajera na menadzera. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 17:43 hahaha ale esbeckie pomyje pisze typek podszywający się za Undertekera. Moje miasto porażka bambrowicz koleś listwoskiego, dali go na dyrektora na koniec kadencji aby jeszcze pozałatwiał pieniążków dla sld. Zabrakło na kampanie dla sepleniącego kubickiego, a własnych nie chce się dawać i układ zaczyna sam padać. Chłopcy myślą, że jeszcze wygrają i sobie kieszenie w Urzędzie Miasta na koniec ponabijają. PO i PIS wykopują oszołomów, stołkowiczów i karierowiczów z posadek budżetowych. Niech sldusy zobaczą jak to jest być na swoim. Niech zobaczą co to znaczy bezrobocie i praca u kogoś innego, a wtedy docenią co to prawdziwy, a nie lewy pieniądz. ,,SLD to choroba którą trzeba zwalczyć''. The Undertaker4sld Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sb-ek Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 19:04 sb-ecy raczej nie są zadrosni raczej licza na nią :) Odpowiedz Link Zgłoś
westi1 Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! 14.11.06, 09:44 Przeczytałem gdzies na forum ( w odpowiedzi na zarzuty ze kubicki niby pochodzi z gorzowa), ze Bukiewiczowa ma drugi dom w Gorzowie i chodzi z mezem na stal gorzow ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: The Underteker Re: Bożenna=klapa IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 14:10 A gdzie Moje Miasto, dobre wyniki i co . Psiory się cieszą. Smutek ludziom, którzy chcą dla zielonki jak najlepiej. Wzywamy o zmianę ordynacji. W samorządach ludzie są na dole . Warszawka może się pozjadać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pieski małe dwa Kubicki bez większości w radzie nie ma szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 16:44 Co zrobi kubicki marionetka bez większości w radzie?? Nic, nie chcemy rządów oszołoma, który tylko, by się kłócił i seplenił. Czas zrobić coś dla mieszkańców dlatego Bukiewicz najlepsza do tego jest Kobieta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinga Re: Kubicki bez większości w radzie nie ma szans. IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.11.06, 16:52 niech przedstawi propozycje wiceprezydentów i innych współpracowników, to zobaczymy czy warta jest głosu, bo mam pewne złe przeczucia. Podobnie apeluję do Kubickiego. Koniec manipulowania po fakcie wyboru, chcę mieć jasność na jaką ekipę głosuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kubicky ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 17:48 1 vice od spraw gospodarki Zygmunt L. (bez nazwiska bo sprawa karna) 2 vice od spraw sportu mój Wójek Wontór 3 vice od spraw budżetu rodzina Gryko, cała w komplecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rywin Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 19:05 Gryko od Kubickiego to raczej dostałby w ....... A nie posade he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiem Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 22:31 Nie młody gryko tylko stary Wiesio. Młody narazie na nic się nie nadaje, właśnie wyszło jak go młodzieżówka z PO zrobiła w balona, koleś napewno teraz wali głowa w tego balona. Vvice komunalnym będzie Wiesław Gryko, a od oświaty były vice Domaszewicz zostaje jeszcze jedno miejsce, ale to już obstawione przez pana Wontora, bo to on będzie tu rozdawał karty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rejtan Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 23:30 Popieram młodych z PO widać, żeBozena Bukiewiczdyna jako jedyna kandydatka potraktowała młodych poważnie, zaprosiła ich do rozmowy i negocjacji. Niestety dla kandydatów z innych partii młodzi to głupki, tak to wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 23:33 niedawno Bożenna wszystkich młodych miała w d.... szybko demo młodzi o tym zapomnieli, lizusy czekają na stołki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 23:32 Ja słyszałem, że stary Gryko nie chce miec nic wspólnego i z Kubicki i z niezwykle popularnym Listwoskim, za to co zrobili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WHY DUCK, WHY?! Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 21:09 Klops i galareta oto b.b Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 17:40 To prawda. Jeżeli odbędą się debaty to wsdyd i hańba za nią! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WHY DUCK, WHY?! Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 20:23 Uprzejmie proszę polityków BB I JK o przedstawienie mieszkańcom miaSTA swoich programów. Może GW uruchomi specjalną stronę do tego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: to Bukiewicz Najlepszy kandydat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 20:51 www.bukiewicz.pl/index.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Najlepszy kandydat IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 20:54 Macie duzo kasy tam w PO to zrobcie cos dla ludzi. Zmienice te bilbordy bo ten jej sztuczny usmiech jest antypatyczny. Przez to moze wygrac kubicki. Oni znaja sie na takich zagrywkach. Mlody,z dobra prezencja co ma niby symbolizowac zmiany na lewicy hehehe Glosuje na Bozenne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Re: Najlepszy kandydat IP: *.zacisze.zgora.pl 16.11.06, 22:32 Założę się, że nie będzie żadnej debaty prezydenckiej przed drugą turą. Jestem przekonana, że Bożenna boi się prawdziwych konfrontacji. Oglądałam dotychczas kilka debat i za każdym razem widziałam, że Bożenna recytuje wyuczone wypowiedzi. Kilka razy pomyliła zdania i się zacięła. Najlepiej było to widać w debacie w TVP 3. Kto oglądał, ten wie. Ona nie stanie w szranki z Kubickim, bo przegrywa z nim w ekspresji. Kubicki sepleni, ale mówi energicznie, z przekonaniem o własnej racji. Bożenna strachliwie, jakby sama nie wierzyła w to co mówi. Do tego jest słaba merytorycznie. Dlatego nie przyszła na debatę z przedsiębiorcami. Tam padały bardzo trudne pytania, niewygodne, takie, które wymagały wiedzy i pomysłu. Bożenna przepadłaby na tej debacie ze swoim uśmieszkiem i kiwaniem głową. Po prostu by ją zjedli. Teraz organizuje sobie spotkanie z przedsiębiorcami sama. No oczywiście. Ich problemy i przypuszczalne pytania znane, opracowane, wyuczone, można zaszaleć. Chyba znowu mnie poniosło, ale tak już mam, że jak zaczynam temat Bożenny, to jakoś nie mogę się opanować, żeby wam ukazać to jej wewnętrzne fuj :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolek Re: Najlepszy kandydat IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 23:24 Tak kiciu.A Twój mentor Kubicki to jak wypadł na debatach? Cieniutko! Recytował frazesy,którymi go Listowski nafaszerował.Przykład Straży Miejskiej,Strefy czy też basenu.Nie wspominajac,że go prawie nie poznałem.Bilbord Kubickiego jest mocno wyidealizowany.W rzeczywistości to lekki grubasek,z wadą wymowy i z okularami dla sciemy.PORACHA;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja wrzut Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 23:04 Post jak najbardziej uzasadniony bożenna=klęska zielonej góry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bss Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 23:42 Menager - czy zdolny i dobry menadzer(pol) potrzebuje państwowej posadki ? Powinien chyba rozwijać swoją firmę i jej poświęcać wszystkie wolne chwile? Wszystko inne z nawijką o rozwoju miasta to mowa trawa pic na wodę fotomontaż... pozdro... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alexy Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.ztpnet.pl 17.11.06, 14:03 nie chce zeby bozennnnna zostala prezydentem, podejewam ze jak wszystkie bozeny zle beda rzadzic miastem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: starywyga Bukiewicz!! szansę ma największą pomogę jej IP: 213.199.251.* 17.11.06, 14:28 Choćby żaby i cegły z nieba leciały to ja i moja rodzina idziemy glosować na Bukiewicz.W ostatnia niedzielę głosy które oddałem były strzałem w 10-kę Bukiewicz Szymański Urbaniak Ja nie pudłuję tak też będzie i teraz,inni niech szczekają ujadają,mogą mi naskoczyć.Nie wyobrazam sobie jej kontrkandydata na stanowisku prezydenta Zielonej Góry i takich jak ja będzie przytłaczająca większość.Nie stać nas na eksperymentujących gó...arzy którzy za plecami czują nieświeży oddech sapiących czerwonych promotorów liczących na tłusta posadkę Odpowiedz Link Zgłoś