Dodaj do ulubionych

Ostrzeżenie przed Bożenną!

11.11.06, 18:23
Bożenna to pomyłka-przekonacie się! Ona mentalnie , politycznie i ideowo jest
kucharką.Lenin się w mauzoleum trzęsie!
Wałęsa mógł, mógł Tymiński , każdy może...
Obserwuj wątek
    • Gość: nikt Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.ztpnet.pl 11.11.06, 18:50
      Wczoraj kablowka przy pomocy narzedzi socjotechnicznych z najnizszej polki wypromowala BB na najlepszego menadzera, kupa smiechu.
      Dla gawiedzi wskazowka, jak glosowac. Dla ludzi rozgarnietych tez wskazowka.
      Buuuuuuu
      Haaaaaaa

      • Gość: zg Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.11.06, 13:59
        boszenna jest cinka jak papier... karierowiczka co wyjechała do stanów aby
        robić "cleaning" amerkańskich "housów" hehehehe

        mieliśmy już wojskowego Listka
        nauczycielke prezydenta bożenke nieurodziwą
        a teraz pani po amerykanskich przejściach z dwoma "n" w Bożence heheheh

        śmiech na sali... ta pani jest karierowiczką i politcznym słupem... ot
        figurantka hehehehe
        • Gość: The Underteker Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 08:25
          Co się czepiacie Bożenny, co z tego , że jest cienka , ma kasę sponsorów i to
          się liczy a wy Pisorki i sb-cy możecie jej tylko zazdrościć
          • westi1 Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! 14.11.06, 08:36
            nie zaliczam sie ani do Pisiorków ani sbeków ale z ciekawosci sie spytam... czego moga jej pozazdrościc ? bo tak sie zastanawiałem i zastanawiałem i nic nie wymysliłem...
          • Gość: Czytataj. Ostrzeżenie przed sepleniącym Kubickim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 16:52
            esbecy to eseldusy napewno nie pisiory, a za Kubickim alias Krzysiem stoi
            smietanka zwana Domaszewiciem.
            Dodamy do tego wontóra i zsmp i wychodzi kapral listowsky jak się oszustem go zwie.
            To jest śmietanka towarzysko-alkocholowa, która sponsoruje swojego Kubickiego
            alias Krzysia sepleniącego menadzora.
            • Gość: The end of Time Re: Ostrzeżenie przed sepleniącym Kubickim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 22:25
              dobre. koniec ery frajera na menadzera.
          • Gość: mercin Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.backiel.com.pl 14.11.06, 17:11
            Gość portalu: The Underteker napisał(a):

            > Co się czepiacie Bożenny, co z tego , że jest cienka , ma kasę sponsorów i to
            > się liczy a wy Pisorki i sb-cy możecie jej tylko zazdrościć

            sponsorzy niezapomną za darmo kasy nie dadzą - zobaczycie jak "ładnie" - skoro to fakt - będzie sie im odwdzięczać :))))
            • Gość: Marika Kończy się era z frajera na menadzera. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 17:43
              hahaha ale esbeckie pomyje pisze typek podszywający się za Undertekera.

              Moje miasto porażka bambrowicz koleś listwoskiego, dali go na dyrektora na
              koniec kadencji aby jeszcze pozałatwiał pieniążków dla sld.

              Zabrakło na kampanie dla sepleniącego kubickiego, a własnych nie chce się dawać
              i układ zaczyna sam padać.
              Chłopcy myślą, że jeszcze wygrają i sobie kieszenie w Urzędzie Miasta na koniec
              ponabijają.

              PO i PIS wykopują oszołomów, stołkowiczów i karierowiczów z posadek budżetowych.
              Niech sldusy zobaczą jak to jest być na swoim.
              Niech zobaczą co to znaczy bezrobocie i praca u kogoś innego, a wtedy docenią co
              to prawdziwy, a nie lewy pieniądz.

              ,,SLD to choroba którą trzeba zwalczyć''.
              The Undertaker4sld
          • Gość: sb-ek Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 19:04
            sb-ecy raczej nie są zadrosni raczej licza na nią :)
    • westi1 Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! 14.11.06, 09:44
      Przeczytałem gdzies na forum ( w odpowiedzi na zarzuty ze kubicki niby pochodzi z gorzowa), ze Bukiewiczowa ma drugi dom w Gorzowie i chodzi z mezem na stal gorzow ;-)
    • Gość: The Underteker Re: Bożenna=klapa IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 14:10
      A gdzie Moje Miasto, dobre wyniki i co . Psiory się cieszą. Smutek ludziom,
      którzy chcą dla zielonki jak najlepiej. Wzywamy o zmianę ordynacji.
      W samorządach ludzie są na dole . Warszawka może się pozjadać.
      • Gość: kl Re: Bożenna to zła kobieta IP: *.zgora.dialog.net.pl 14.11.06, 14:41
    • Gość: pieski małe dwa Kubicki bez większości w radzie nie ma szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 16:44
      Co zrobi kubicki marionetka bez większości w radzie??
      Nic, nie chcemy rządów oszołoma, który tylko, by się kłócił i seplenił.

      Czas zrobić coś dla mieszkańców dlatego Bukiewicz najlepsza do tego jest Kobieta.
      • Gość: kinga Re: Kubicki bez większości w radzie nie ma szans. IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 14.11.06, 16:52
        niech przedstawi propozycje wiceprezydentów i innych współpracowników, to
        zobaczymy czy warta jest głosu, bo mam pewne złe przeczucia.
        Podobnie apeluję do Kubickiego. Koniec manipulowania po fakcie wyboru, chcę
        mieć jasność na jaką ekipę głosuję.
        • Gość: Kubicky ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 17:48
          1 vice od spraw gospodarki Zygmunt L. (bez nazwiska bo sprawa karna)
          2 vice od spraw sportu mój Wójek Wontór
          3 vice od spraw budżetu rodzina Gryko, cała w komplecie.
          • Gość: rywin Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 19:05
            Gryko od Kubickiego to raczej dostałby w ....... A nie posade he he
            • Gość: wiem Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 22:31
              Nie młody gryko tylko stary Wiesio.
              Młody narazie na nic się nie nadaje, właśnie wyszło jak go młodzieżówka z PO
              zrobiła w balona, koleś napewno teraz wali głowa w tego balona.
              Vvice komunalnym będzie Wiesław Gryko, a od oświaty były vice Domaszewicz
              zostaje jeszcze jedno miejsce, ale to już obstawione przez pana Wontora, bo to
              on będzie tu rozdawał karty.
              • Gość: rejtan Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 23:30
                Popieram młodych z PO widać, żeBozena Bukiewiczdyna jako jedyna kandydatka
                potraktowała młodych poważnie, zaprosiła ich do rozmowy i negocjacji. Niestety
                dla kandydatów z innych partii młodzi to głupki, tak to wygląda.
                • Gość: bolo Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 23:33
                  niedawno Bożenna wszystkich młodych miała w d.... szybko demo młodzi o tym
                  zapomnieli, lizusy czekają na stołki
              • Gość: ala Re: ujawniam sqad, czytajcie i podziwiajcie IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 23:32
                Ja słyszałem, że stary Gryko nie chce miec nic wspólnego i z Kubicki i z
                niezwykle popularnym Listwoskim, za to co zrobili.
    • Gość: WHY DUCK, WHY?! Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 15.11.06, 21:09
      Klops i galareta oto b.b
    • Gość: z Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 17:40
      To prawda. Jeżeli odbędą się debaty to wsdyd i hańba za nią!
      • Gość: WHY DUCK, WHY?! Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 20:23
        Uprzejmie proszę polityków BB I JK o przedstawienie mieszkańcom miaSTA swoich
        programów. Może GW uruchomi specjalną stronę do tego
        • Gość: to Bukiewicz Najlepszy kandydat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 20:51
          www.bukiewicz.pl/index.php
          • Gość: alek Re: Najlepszy kandydat IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 20:54
            Macie duzo kasy tam w PO to zrobcie cos dla ludzi.

            Zmienice te bilbordy bo ten jej sztuczny usmiech jest antypatyczny.
            Przez to moze wygrac kubicki.
            Oni znaja sie na takich zagrywkach.
            Mlody,z dobra prezencja co ma niby symbolizowac zmiany na lewicy hehehe

            Glosuje na Bozenne.
            • Gość: kicia Re: Najlepszy kandydat IP: *.zacisze.zgora.pl 16.11.06, 22:32
              Założę się, że nie będzie żadnej debaty prezydenckiej przed drugą turą. Jestem
              przekonana, że Bożenna boi się prawdziwych konfrontacji. Oglądałam dotychczas
              kilka debat i za każdym razem widziałam, że Bożenna recytuje wyuczone
              wypowiedzi. Kilka razy pomyliła zdania i się zacięła. Najlepiej było to widać w
              debacie w TVP 3. Kto oglądał, ten wie. Ona nie stanie w szranki z Kubickim, bo
              przegrywa z nim w ekspresji. Kubicki sepleni, ale mówi energicznie, z
              przekonaniem o własnej racji. Bożenna strachliwie, jakby sama nie wierzyła w to
              co mówi. Do tego jest słaba merytorycznie. Dlatego nie przyszła na debatę z
              przedsiębiorcami. Tam padały bardzo trudne pytania, niewygodne, takie, które
              wymagały wiedzy i pomysłu. Bożenna przepadłaby na tej debacie ze swoim
              uśmieszkiem i kiwaniem głową. Po prostu by ją zjedli. Teraz organizuje sobie
              spotkanie z przedsiębiorcami sama. No oczywiście. Ich problemy i przypuszczalne
              pytania znane, opracowane, wyuczone, można zaszaleć.

              Chyba znowu mnie poniosło, ale tak już mam, że jak zaczynam temat Bożenny, to
              jakoś nie mogę się opanować, żeby wam ukazać to jej wewnętrzne fuj :-)
              • Gość: Karolek Re: Najlepszy kandydat IP: *.ztpnet.pl 16.11.06, 23:24
                Tak kiciu.A Twój mentor Kubicki to jak wypadł na debatach? Cieniutko! Recytował
                frazesy,którymi go Listowski nafaszerował.Przykład Straży Miejskiej,Strefy czy
                też basenu.Nie wspominajac,że go prawie nie poznałem.Bilbord Kubickiego jest
                mocno wyidealizowany.W rzeczywistości to lekki grubasek,z wadą wymowy i z
                okularami dla sciemy.PORACHA;-)
    • Gość: ja wrzut Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.zgora.dialog.net.pl 16.11.06, 23:04
      Post jak najbardziej uzasadniony bożenna=klęska zielonej góry
      • Gość: bss Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 23:42
        Menager - czy zdolny i dobry menadzer(pol) potrzebuje państwowej posadki ?
        Powinien chyba rozwijać swoją firmę i jej poświęcać wszystkie wolne chwile?
        Wszystko inne z nawijką o rozwoju miasta to mowa trawa pic na wodę
        fotomontaż... pozdro...
    • Gość: alexy Re: Ostrzeżenie przed Bożenną! IP: *.ztpnet.pl 17.11.06, 14:03
      nie chce zeby bozennnnna zostala prezydentem, podejewam ze jak wszystkie bozeny zle beda rzadzic miastem.
      • Gość: starywyga Bukiewicz!! szansę ma największą pomogę jej IP: 213.199.251.* 17.11.06, 14:28
        Choćby żaby i cegły z nieba leciały to ja i moja rodzina idziemy glosować na
        Bukiewicz.W ostatnia niedzielę głosy które oddałem były strzałem w 10-kę
        Bukiewicz
        Szymański
        Urbaniak
        Ja nie pudłuję tak też będzie i teraz,inni niech szczekają
        ujadają,mogą mi naskoczyć.Nie wyobrazam sobie jej kontrkandydata na stanowisku
        prezydenta Zielonej Góry i takich jak ja będzie przytłaczająca większość.Nie
        stać nas na eksperymentujących gó...arzy którzy za plecami czują nieświeży
        oddech sapiących czerwonych promotorów liczących na tłusta posadkę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka