waynegretzky 05.03.07, 22:28 Obaj na bruk i na "zbyty pisk"! :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ja$ Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.07, 22:48 Dobry komunista, to martwy komunista! Można pisać i pisać i pisać na forum aż paluchy spuchną, a i tak wszystko sprowadza się do powyższego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pakito Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.07, 23:27 racja, adijos komuchos nic nierobos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TORNADO Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.ztpnet.pl 05.03.07, 23:45 Dziwią mnie te krokodyle łzy POwskich polityków. Przecież to nie SLD zatrudniło Listowskiego, tylko kierownik PUP - człowiek starosty, skoro go nie wyciął po objęciu powiatu. Jak urzędy pracy przechodziły pod samorządy, wtedy rządziło SLD, to od razu wymienili na swoich. Uczta sie od nich, oni to umieją robić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.07, 06:16 Dokonania Pana Listowskiego w Magistracie to porażka. Przykład, niepodjęcie zadania refomy budżetu miasta. Procedura planowania uchwalania i monitorowania wydatków finansów publicznych nie jest efektywna. Budżet to nie jedyna dziedzina, w której nie podjęto żadnych działań dla rozwoju. Miasto ma możliwości poprawy działania administracji samorządowej w wielu sferach. Niestety, każda kadencja po szumnych zapowiedziach w kampanii wyborczej zmian na lepsze, oczywiście dla dobra mieszkańców, kończy się tak samo: poprzestawianiem kilku pionków na szachownicy, bo tak trzeba. Strategia niestety pozostaje bez zmian. Kierunek działaniom dla swojej wygody, nie dla dobra wspólnego, nadają zasiedziali na stołkach urzędnicy. Nowi zanim się rozeznają w czym rzecz, nawet się nie spostrzegają, że są już owinięci przez starą kadrę. Oczywiście wszyscy oficjalnie są "za" zmianami, ale pod stołem knują swoje, oby jak najmniej zmian utartych schematów, nieformalnych struktur, podskórnych działań. Podobnie zapowiada się kadencja Kubickiego. I żeby nie było, On ma jeszcze szansę pokazać lwi pazur. No chyba, że pazurki już stępił na BETONIE - partyjnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielonogórzanin Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.ec.zgora.pl 06.03.07, 07:58 A co robią służby Pana Wojewody odpowiedzialne za kontrolę kwalifikacji i standardu usług urzędów pracy? Rozumiem że kolejne lata będą zamiatały "pod dywan" potwierdzając że najlepsze kwalifikacje w Unii Europejskiej to praca w SB, Ludowym Wojsku "Polskim",Milicji Obywatelskiej i komitetach Miejsko-Gminnych PZPR. No przecież nie będą się narażać, jeszcze tylko 2,5 roku do wyborów,byle przeczekać, byle przeczekać... Odpowiedz Link Zgłoś
atena48 Re: już SLD-owcy szwindle montują 06.03.07, 08:24 wkrótce już głośno będzie o tym, przecież pochorowali by się jakby na dorwaniu się do Magistratu nie zarobili na tym krocie. Już kilku ich sympatykom bielmo zeszło z oczu i gorzko żałują pochopnego wyboru. Cóż eksprezydent musi utrzymać rezydencję, a dieta radnego nie wystarczy na to. A i przyzwyczaił się do wystawnego zycia, teraz podłapie parę stanowisk po urzędach gdzie kolesie rządzą i superurzędnik będzie działał w 4-5 urzędach w jednym czasie. Tacy mobilni są cie z SLD i "pracowici jak cholera". Odpowiedz Link Zgłoś
atena48 Re: już wkrótce usłyszycie o ich dokonaniach 06.03.07, 08:36 i szwindelkach - juz są pierwsze sygnały w prasie. Cóż utrzymanie rezydencji kosztuje, czy wy myślicie, że dieta radnego wystarczy na to. Parę posadek w zaprzyjaźnionych urzędach i super urzędnik - działający w kilku urzędach naraz jakoś przeżyje ten ciężki czas. Mobilni to oni są w zdobywaniu kaski , ale dla siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antysowiet Re: już wkrótce usłyszycie o ich dokonaniach IP: *.ec.zgora.pl 06.03.07, 09:12 Nie zapominajcie państwo o emeryturce wojskowej za gotowość bojową przeciwko NATO,utrwalanie sojuszu z ZSRR, walkę z kościołem i opozycją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pantalyk tylko pomoc administracyjna ! he he he he he IP: *.ztpnet.pl 06.03.07, 11:47 Ja wogóle nie rozumiem o co ten "krzyk"? Przecież na stanowisku "pomocy administracyjnej" może pracować KTOKOLWIEK, nawet w/w PAN. Teoretycznie....... W miejscu, gdzie powinno pomagać się ludziom BEZROBOTNYM ,/bez rent i emerytur!! /, takie działanie jest karygodne, społecznie szkodliwe. Domagam się ukarania winnych. Znam wiele osób po studiach, administracyjnych także, którzy pracuja w marketach, przy kasach. Uważam,że pan Listowski świetnie nadaje się na stanowisko KASJERA. Wyobrażacie go sobie jak siedzi w pampersach przez 10-12 godzin? he he he he he Odpowiedz Link Zgłoś
waynegretzky another job... 06.03.07, 15:32 Zastanawia mnie, że wbrew wcześniejszym enuncjacjom, niejaki Jarząbek nie wziął swego mentora (chłe-chłe) na wspólasa lub nie dał mu jakiejś intratnej posady. Wygląda na to, że Listowski był tylko wtedy dobry, kiedy mógł za darmo dawać nie swoje. Może by jaką petycję do Jarząbka wystosować, by tak zupełnie na lodzie listka nie zostawiał? Niechby mu jaką pakamerę na swoim blokowisku postawił i dał choć trochę popilnować. Jeszcze jeden zdolny (do wszystkiego) kolo może by się tam mógł załapać. Niejaki nomen-omen Bambrowicz mógłby zjąć się zielenią. Kolejnego wrzoda na d. misto pozbyło by się raz na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AVG Re: tylko pomoc administracyjna ! he he he he he IP: *.ztpnet.pl 06.03.07, 16:57 pantalyk to czerwona gnida pisząca pod różnymi nickami.A to tytus, a to ele,używając przy okazji kloacznego języka SLD-owców. Odpowiedz Link Zgłoś
atena48 Re: fakt ten jest odpowiedzią na masowe wyjazdy 06.03.07, 11:55 naszych obywateli - młodych i starszych za granicę. Zastanwaiam się, kto ma interes aby w tym kraju tak się działo i emeryci wojskowi na emeryturach zajmowali często eksponowane i wysokopłatne stanowiska. Uważam, że mogliby zakładać firmy, ale prywatne, a nie zajmować powinni państwowych posad urzędniczych. Przecież to jest proste i dlaczego dotąd nie próbuje się tego uporządkować ? Z tego co wiem próby były dokonywane za prezydentury Wałęsy i Kwaśniewskiego. Pierwszy kretyńsko się tłumaczy, że przez pomyłkę utącił, a drugi celowo, bo chronił swoich przywileje. Jak z tym obornikiem nie zrobimy porządku to niestety staniwmy się skansenem Europy na własne życzenie. Jeżeli większość młodych ucieknie za granicę, a za nimi jeszzce uciekną w średnim wieku - to nie muszę chyba tłumaczyć kto tutaj pozostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lizus pantałyk ! masz rację-Listowski w papmersie przy IP: *.ztpnet.pl 06.03.07, 12:38 kasie w markecie, ale dobre,dawno sie tak nie ubawiłem!!!!! he he he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dany Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.03.07, 12:51 Kolesiostwo dało kolejny przykład, ze nie zrobią sobie krzywdy. PUP powinien być już dawno zlikwidowany.Takiej oferty nie było wywieszonej, kandydaci na pewno by się znależli.Dla b. Prezydenta emerytura wojskowa i dieta radnego to za mało.I po co takich wybierać. Szkoda słów. I nic i nic się nie zmienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alek Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.ztpnet.pl 06.03.07, 13:28 Nie dalej jak wczoraj slyszalem naszego menagera ze sld nie obsadza zadnych stanowisk w urzedach :) Tylko ze kazdy urzad w tym miescie to wlasnie sld czego przykladem jest zatrudnienie pana Listowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
tk_logowany Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku 06.03.07, 14:27 ja też chcę - oferty i stawki prose przesyłać na gazetowego maila :)))) pozdrawiam pracodawców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maraczek Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.03.07, 20:53 Klika SLD owska trzyma się mocno i zatrudnienie Listka w PUP i przez trepa Radzia to potwierdza. Kubicki elegant w tej sprawie palcem nie kiwnie. Mineło wiele miesięcy a w urzędzie te same osoby siedzą nie powiem o które mi chodzi. Oczywiście nie dotyczy to zwykłych referentek. Przypomnijcie sobie kiedy poronowicz objęła rządy w naszym mieście nic w PUP ie nie zrobiła Romankiewicz (wojskowy emeryt)karty rozdawał. Myślę, że pan starosta zielonogórski powinien zabrać się ostro do uzdrowienia sytuacji. Listek to taki fachowiec jak z kozi... PUP y trąby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zygzak Re: Były trep znalazł robotę w pośredniaku IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.03.07, 21:48 Za Ronowicz liczba bezrobotnych spadła o 10%. Jaki więc sens zatrudniac w PUPie tego faceta?Tam powinno byc zmniejszane zatrudnienie, a nie zwiększane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waynegretzky Re: Były trep znalazł robotę w pośredniaku IP: *.centertel.pl 09.03.07, 00:23 Ależ on jest, ale jakoby go nie było :-) Ciekawe jak długo jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demokrata Re: Były trep znalazł robotę w pośredniaku IP: *.ztpnet.pl 11.03.07, 20:18 Oj długo długo nie. Nie zapominajcie Państwo, że filary naszej demokracji Kiszczak, Jaruzelski i Kwaśniewski ustawowo zdecydowali że od socjalizmu odwrotu nie będzie! Odpowiedz Link Zgłoś
kumak13 Re: Były prezydent za jazdę po pijaku unika kary? 06.03.07, 22:12 Roman D., byly prezydent i kandydat niedawno na prezydenta, teśc przewoniczacego Rady Miasta, czlonek Stowarzysznia Moje Miast próbuje unikac kary z jazde po pijaku i spowodowanie wypadku? Skad taka opieszałośc oragnów scigania? Jaki wyrok za to przestępstwo? Czy zabezpieczono samochod na poczet kary? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Czerwona Góra IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.03.07, 22:28 Dziwią mnie te posty...to narzekanie i rozpatrywanie tego co się w naszym grodzie dzieje.Wielu z nas jest anty a wyniki wyborów pokazały co innego! Odpowiedz Link Zgłoś
waynegretzky ;-) 06.03.07, 23:08 Z całym szacunkiem - też jestem za tym, by Doganowski "beknął" zgodnie z paragrafami, ale to chyba nie ten wątek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hmmm Re: ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 11:05 Dziwię się, że CBA nic nie zrobiło po tej publikacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y Re: Były prezydent za jazdę po pijaku unika kary? IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.03.07, 12:10 Jego zięc jest też w komisji przeciwdziaŁANIA Alkoholizmowi i bierze za to nieżłą kasę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ::: Re: Były prezydent znalazł robotę w pośredniaku IP: *.zgora.dialog.net.pl 07.03.07, 17:32 GW nic o tym incydencie nie pisze,Kolodziejczyk jest z Nowej Soli i nie dotarł do tamtejszej prokuratury czy nie chciał dotrzec? Odpowiedz Link Zgłoś