Dodaj do ulubionych

Gastroskopia w ZG

04.06.07, 17:02
Gdzie można zrobic i za ile? Kto zna dobrego lekarza? Help
Obserwuj wątek
    • Gość: kika Re: Gastroskopia w ZG IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.07, 12:59
      w aldemedzie prywatnie dr wołowiec robi.3244 222
      • kamii27 Re: Gastroskopia w ZG 13.06.07, 13:25
        dr wołowiec - polecam...lecze sie u niego i jestem zadowolona...
        Te badanie da sie przezyc:)
        pozdrawiam
    • Gość: Jola Re: Gastroskopia w ZG IP: *.ztpnet.pl 05.06.07, 17:12
      polecam DARIUSZ GIEZOWSKI specjalista gastroenterolog. adres: ul.Wyspiańskiego
      13 gab.10 Zielona Góra telefon: 068 32037 55 601-65-70-73
    • Gość: pacjentka Re: Gastroskopia w ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 17:34
      Na dr Giezowskiego weż poprawkę. Przed wizytą spisałam objawy na karteczce ,
      bo bałam się , ze o czymś zapomnę , co będzie istotne. Tak mi poradził dr
      rodzinny.
      Pan dr w ogóle nie chciał słuchać co mam do powiedzenia o objawach ,
      powiedział,że tyle czasu to nie ma . Zadał 2 pytania i było po wizycie .
      Teraz leczę się gdzieś indziej.
      • Gość: asia Re: Gastroskopia w ZG IP: *.ztpnet.pl 13.06.07, 20:26
        ja jestem z doktora giezowskiego bardzo zadowolona...........polecam
        • Gość: Dominat Re: Gastroskopia w ZG IP: *.iie.uz.zgora.pl 16.06.07, 12:32
          Witam,
          Jesli mam polecac to Pana Macieja Mazur (www.mazur.poznan.pl), jest gastroenterologiem , badania
          sa prowadzone w znieczuleniu pod nadzorem anestezjologa przy podlaczeniu do aparatury
          nadzorujacej prace serca itp, wiec jesli mamy placic tyle samo okolo 300-400zl za badanie
          w ZIelonej Gorze , gdzie u Pana Giezowskiego odbywa to sie bez anestezjologa , gdzie liczy sie ilosc
          a nie jakosc, ten doktor dlatego bo jest ich malo w Zielonej Gorze, jedzie na opini
          wiec chyba lepiej dac tyle samo na badanie i pojechac do Poznania, choc droga moze troszke kosztowac, ale
          przeciez nie jezdzi sie tam codziennie. Nie twierdze , ze dr Giezowski jest zly, poprostu majac tylu "klientow" nie sposob dobrze leczyc.
          • kamii27 Re: Gastroskopia w ZG 17.06.07, 20:44
            Nie rozumiem dlaczego gastroskopie robi sie pod znieczuleniem ogolnym przy
            anestiozjologu?
            Ja 2 dni temu mialam robiona i tylko popryskali mi jakims plynem do gardelka a
            potem rurka w przelyki i na tyle...
            Da sie wytrzymac troche nieprzyjemne, ale trzeba byc twardym:)
            pozdrawiam
    • Gość: ja Re: Gastroskopia w ZG IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.13, 12:15
      Ja robiłam dziś na Anieli Krzywoń w centrum medycznym urolog. Zaplaciłam 150 zł za znieczulenie ogólne i następnym razem też tak zrobie. I też tam pójde. Ten spokój wart jest każdych pieniedzy. A badanie nie stresuje
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka