syx11 04.06.07, 17:02 Gdzie można zrobic i za ile? Kto zna dobrego lekarza? Help Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kika Re: Gastroskopia w ZG IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.07, 12:59 w aldemedzie prywatnie dr wołowiec robi.3244 222 Odpowiedz Link Zgłoś
kamii27 Re: Gastroskopia w ZG 13.06.07, 13:25 dr wołowiec - polecam...lecze sie u niego i jestem zadowolona... Te badanie da sie przezyc:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola Re: Gastroskopia w ZG IP: *.ztpnet.pl 05.06.07, 17:12 polecam DARIUSZ GIEZOWSKI specjalista gastroenterolog. adres: ul.Wyspiańskiego 13 gab.10 Zielona Góra telefon: 068 32037 55 601-65-70-73 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjentka Re: Gastroskopia w ZG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.07, 17:34 Na dr Giezowskiego weż poprawkę. Przed wizytą spisałam objawy na karteczce , bo bałam się , ze o czymś zapomnę , co będzie istotne. Tak mi poradził dr rodzinny. Pan dr w ogóle nie chciał słuchać co mam do powiedzenia o objawach , powiedział,że tyle czasu to nie ma . Zadał 2 pytania i było po wizycie . Teraz leczę się gdzieś indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Gastroskopia w ZG IP: *.ztpnet.pl 13.06.07, 20:26 ja jestem z doktora giezowskiego bardzo zadowolona...........polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dominat Re: Gastroskopia w ZG IP: *.iie.uz.zgora.pl 16.06.07, 12:32 Witam, Jesli mam polecac to Pana Macieja Mazur (www.mazur.poznan.pl), jest gastroenterologiem , badania sa prowadzone w znieczuleniu pod nadzorem anestezjologa przy podlaczeniu do aparatury nadzorujacej prace serca itp, wiec jesli mamy placic tyle samo okolo 300-400zl za badanie w ZIelonej Gorze , gdzie u Pana Giezowskiego odbywa to sie bez anestezjologa , gdzie liczy sie ilosc a nie jakosc, ten doktor dlatego bo jest ich malo w Zielonej Gorze, jedzie na opini wiec chyba lepiej dac tyle samo na badanie i pojechac do Poznania, choc droga moze troszke kosztowac, ale przeciez nie jezdzi sie tam codziennie. Nie twierdze , ze dr Giezowski jest zly, poprostu majac tylu "klientow" nie sposob dobrze leczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
kamii27 Re: Gastroskopia w ZG 17.06.07, 20:44 Nie rozumiem dlaczego gastroskopie robi sie pod znieczuleniem ogolnym przy anestiozjologu? Ja 2 dni temu mialam robiona i tylko popryskali mi jakims plynem do gardelka a potem rurka w przelyki i na tyle... Da sie wytrzymac troche nieprzyjemne, ale trzeba byc twardym:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Gastroskopia w ZG IP: *.dynamic.chello.pl 21.10.13, 12:15 Ja robiłam dziś na Anieli Krzywoń w centrum medycznym urolog. Zaplaciłam 150 zł za znieczulenie ogólne i następnym razem też tak zrobie. I też tam pójde. Ten spokój wart jest każdych pieniedzy. A badanie nie stresuje Odpowiedz Link Zgłoś