25.07.07, 19:42
COXIE & ZBK obejrzyjcie koniecznie!

pl.youtube.com/watch?v=3sP9syhN9SM
Obserwuj wątek
    • Gość: Ktiso Re: graffiti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.07, 00:40
      Teraz to 500zł za graficiarza płacą - może wreszcie będzie w mieście porządek.
      Poza Lwowską to dno jest na ścianach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka