bnq58 25.07.07, 19:42 COXIE & ZBK obejrzyjcie koniecznie! pl.youtube.com/watch?v=3sP9syhN9SM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ktiso Re: graffiti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.07, 00:40 Teraz to 500zł za graficiarza płacą - może wreszcie będzie w mieście porządek. Poza Lwowską to dno jest na ścianach. Odpowiedz Link Zgłoś