Dodaj do ulubionych

Festiwal Piosenki Rosyjskiej: znów reaktywacja

22.11.07, 19:08
Dwa festiwale piosenki rosyjskiej o identycznej nazwie w róznych
porach roku to trochę przesada. Ten drugi powinien choc nosić inną
nazwę by się odróżniać.

Chcieliśmy zrobic w Zielonej Górze na powrót wielki międzynarodowy
festiwal muzyczny, i rekatywować w 2008 roku ten wielki festiwal pod
nazwą 27th International Zielona Góra Music Festival. Każdy radny
dwa razy dostał do ręki opis festiwalu (festiwal nastawiony na
przyciągnięcie kilkunastu tysięcy fanów, taki typowy festiwal
wakacyjny jak Ostróda, Bielawa, albo te nowe: Płock, Gorzów czy
Jarocin). I co? I nic, chyba nie udało się przekonać.

Niestety, radni to w większości ludzie myślący staro, więc nowy
festiwal wpisuje się w klimat naszego miasta, od zawsze latem dość
nudnego dla młodych ludzi. Na turystyce kulturalnej miasto raczej
nie zarobi, mam nadzieję że mieszkańcy w następnych wyborach
zaaplikują jakąś zmianę pokoleniową w radzie miejskiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: mist Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej: znów reaktywacj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.07, 20:31
      lwie - klubie lbuski a pomysl z opera czy operetka juz odpusciles?
      • ryanzg Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej: znów reaktywacj 22.11.07, 20:33
        A pamiętasz jak mówiłeś o Zoo, dobry ubaw, co tydzień nowy pomysł i zero realizacji.
    • ryanzg Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej: znów reaktywacj 22.11.07, 20:32
      Człowieku w przyszłym roku ma być naprawdę dobry festiwal pod patronatem
      rosyjskiego MSZ. Więc nie podchodź do wszystkiego sceptycznie. Pożyjemy, zobaczymy.
      • Gość: ulfka Na patrona Putina IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.11.07, 21:42
        kagebesznika Putina albo efesbesznika Patruszewa na patrona weźcie?
        Albo jakiegoś gienierała, najlepiej weterana wojny rosyjsko-
        czeczeńskiej.
        • Gość: do ulfka Re: Na patrona Putina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.07, 22:39
          pozbawila(e)s mnie zludzen - dzieki Tobie juz wiem, ze idioci jednak
          sa wsrod nas
      • Gość: ja Re: Festiwal Piosenki Rosyjskiej: znów reaktywacj IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.11.07, 11:26
        A "wszechwiedzacy" Gerard Nowak bedzie rezyserem tego festiwalu!!!
    • sasser.g program 22.11.07, 23:36
      poniżej zarys programu:

      5 grudzień (środa) 2007r

      godz. 20:00 – eliminacje do Mini Festiwalu Piosenki Rosyjskiej
       występ uczestników konkursu;
       eliminacje do półfinału;
       występy gości.
      Impreza odbędzie się w studenckim klubie „KOTŁOWNIA”


      5 marzec (środa) 2008

      godz. 20:00 - półfinał Mini Festiwalu Piosenki Rosyjskiej
       występ uczestników zakwalifikowanych do półfinału;
       występy gości.


      8 maj (czwartek) 2008

      godz. 20:00 – finał Mini Festiwalu Piosenki Rosyjskiej
       występ półfinalistów;
       wybór zwycięzcy festiwalu;
       występ gościa specjalnego.

      -z pozdrowieniami od Koła Rusycystów ;)
      • Gość: bonifacy Re: program IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 21:01
        Super program.
        Ciekawe dlaczego w Kołobrzegu nie wskrzesili festiwalu piosenki żołnierskiej?
        • Gość: iwan Re: program IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.07, 21:07
          bo w kolobrzegu nie ma studentow żołnierystyki


          w zielonej sa studenci gremanistyki i ......


          ale sa wyznawcy dobra bo jest festiwal " cos tam i dobro"

          sa chetni niech robia, co w tym nagannego?


          4 roze robia koncerty, kawon robi koncerty, jest wielu, ktorzy chca
          zrobic ale dupska nie rusza jak lew lubuski czy klub czy jak mu tam
          adas

          wazny jest ruch, ze komus sie chce cos zrobic i robi, dla siebie i
          dla innych

          za zadne lub za psie pieniadze


          do kabareciarzy tez jakies szmatlawce sie przyczepiaja

          ale tak to juz jest

          jednemu sie uklonisz , a drugiemu dupe wypniesz


          albo aby jednemu dac to drugiemu nie dasz


          wybory i decyzje , caly czas wybory i decyzje



          • Gość: tk gwiazda wiczoru - Serebro IP: *.backiel.com.pl 24.11.07, 21:21
            ;-)

            www.youtube.com/watch?v=bu1rDMR58MA
    • Gość: sap a jednak sie kręci!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.07, 07:01
      i zaczyna nabierac rumiencow


      ciekawa impreza a i zabawa przednia

      gratuluje i dziekuje
    • Gość: zebra łaaaadneee IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.07, 19:10
      _________________
      Не так страшен русский танк,как его пьяный экипаж

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka