klublubuski
04.04.08, 21:28
To dla mnie jakiś absurd. Miasto biedne, mlodzi wyjeżdżają w
pośpiechu, a ci budują Palmiarnię, i nie jako atrakcję turystyczną,
ale jako miejsce na dancingi i bale. Palmiarnie w innych miastach to
kolekcje egzotycznych roślin, w naszej nawet nie ma co zwiedzać,
palmiarnią jest jedynie z nazwy, z kilkoma palmami. Nie ma nawet
ścieżki zwiedzania, przecież to komunalna restauracja a nie
palmiarnia. Milo by bylo mieć w tym mieście choć jedną atrakcję
turystyczną. Palmairnia, ale taka prawdziwa, moglaby nią być, ale
szanse zmarnowano. W Libercu, w Walbrzychu, w Poznaniu jakoś mogą
mieć pamiarnie- atrakcje turystyczne, u nas nie.