inkazg 10.07.08, 11:33 czy ktoś moze mi polecić jakiego tresera w okolicahc ZG, ale takiego który szkoli metodami pozytywnymi,a nie biciem i szarpaniem ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aski68 Re: tersura PSÓW 10.07.08, 12:49 BEATA te.602433936 fajne zajęcia, grupy w zależności od wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarecki Re: tersura PSÓW IP: 82.177.175.* 10.07.08, 13:13 Był taki jeden z Łężycy ale parę lat temu powiesił się na smyczy(oczywiscie uważał się za najlepszego) Odpowiedz Link Zgłoś
inkazg Re: tersura PSÓW 15.08.08, 18:59 bardziej interesują mnie żywi ... ale do rzeczy, odniawiam posta, czy ktoś zna jakiegoś fajnego tresera ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: tersura PSÓW IP: *.ztpnet.pl 16.08.08, 10:01 Metodami pozytywnymi szkoli Beata , tak jak pisał Aski68, więcej: idz.zgora.pl/forum/viewtopic.php?t=1529. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: tersura PSÓW IP: *.gorzow.mm.pl 17.08.08, 17:24 nie potrafisz sobie poradzić z psem:-to się rozwiedź!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
michal-glo Re: tersura PSÓW 27.02.15, 11:15 jest jeszcze Michał w tej szkole: www.szkola-doberman.pl/szkolenie-psow-zielona-gora-szkola-doberman/ Odpowiedz Link Zgłoś