Dodaj do ulubionych

tersura PSÓW

10.07.08, 11:33
czy ktoś moze mi polecić jakiego tresera w okolicahc ZG, ale takiego
który szkoli metodami pozytywnymi,a nie biciem i szarpaniem ...
Obserwuj wątek
    • aski68 Re: tersura PSÓW 10.07.08, 12:49
      BEATA te.602433936
      fajne zajęcia, grupy w zależności od wieku.
      • Gość: Jarecki Re: tersura PSÓW IP: 82.177.175.* 10.07.08, 13:13
        Był taki jeden z Łężycy ale parę lat temu powiesił się na smyczy(oczywiscie
        uważał się za najlepszego)
        • inkazg Re: tersura PSÓW 15.08.08, 18:59
          bardziej interesują mnie żywi ...

          ale do rzeczy, odniawiam posta, czy ktoś zna jakiegoś fajnego
          tresera ?
          • Gość: Ewa Re: tersura PSÓW IP: *.ztpnet.pl 16.08.08, 10:01
            Metodami pozytywnymi szkoli Beata , tak jak pisał Aski68, więcej:
            idz.zgora.pl/forum/viewtopic.php?t=1529.
    • Gość: hiro Re: tersura PSÓW IP: *.gorzow.mm.pl 17.08.08, 17:24
      nie potrafisz sobie poradzić z psem:-to się rozwiedź!!!!!!!!
    • michal-glo Re: tersura PSÓW 27.02.15, 11:15
      jest jeszcze Michał w tej szkole: www.szkola-doberman.pl/szkolenie-psow-zielona-gora-szkola-doberman/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka