Dodaj do ulubionych

Rosja w amfiteatrze: kicz, ale profesjonalny

12.07.09, 00:27
Drogi p.Geraldzie.Otóż dostaliśmy takie,a nie inne zdarzenia.Mimo
tych chwastów, łezka panu się kręci wówczas, gdy był pan
głównodowodzącym na deskach amfiteatru FPR. Jesteś już nieco
staruszkiem, podobnie jak ja. Szlag ciebie ytrafia, że jesteś na
torach przy ul. Fabrycznej... szukaj mnie pod:
dorota.m.szermeta@gazeta.pl.
Obserwuj wątek
    • Gość: x Wszędzie kicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 09:00
      i kasa dla organizatorów tegoż...
      • Gość: barachło kicz kiczowaty IP: *.aster.pl 12.07.09, 10:22
        Panie Gerardzie. Ten kicz nie był stanowczo
        profesjonalny...ewidentna porażka. ludzie wychodzili:))
        • Gość: trauma Re: kicz kiczowaty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 10:38
          Jak wszędzie za rządów tej ekipy, tandeta, a słowo "profesjonalna" zupełnie tu nie pasuje. Impreza zorganizowana dla elektoratu lewicy. Nie ważne za czyje pieniądze, nie ważne na jakim poziomie, ważne że można było wyjść i otworzyć.
          Festiwal i basen to będą sukcesy w najbliższej kampanii wyborczej. Dla tego elektoratu to może wystarczyć. Dla mnie NIE.
          • Gość: tandeta i śmiech Re: kicz kiczowaty IP: *.aster.pl 12.07.09, 11:05
            dużo śmiesznie słabo...grunt by za darmo:))
      • Gość: W.P. Re: Wszędzie kicz IP: 212.109.135.* 13.07.09, 10:31
        A czy Festiwal Pieśni Sowieckiej został dofinansowany przez
        Sikorskiego i Zdrojewskiego - PATRONÓW - Platfusowych ministrów
        od "zagranicy" i "kultury"? Dlaczego na taki WIELIKOJ KULTURNOJ
        MIEŻDUNARODNOJ FESTIWAL nie przybył sam MagDonald? Co za
        niedopatrzenie - Kubicki nie zaprosił też towarzysza Putina, który
        pewnie bawił by się jak u siebie w Moskwie. Trochę rozrywki i DRUŻBY
        potrzeba. Przyjechał by do nas, ten pułkownik sowieckiej rozwietki w
        NRD, powspominał, napił by się wódeczki, zakąsił ogórcom i SPOŁ CZTO
        NIBUĆ, TAK PO DUSZAM S DONALDAM. Oj niedopatrzenie takie !!!
    • Gość: pawels konferansjer dno IP: *.aster.pl 12.07.09, 11:23
      Cytat „Mi Łotwa kojarzy się jeszcze z okresem studiów we Wrocławiu,
      na murze widniał napis: wolność dla Litwy, Łotwy, dratwy i kutwy” to
      inteligentna wypowiedź konferansjera przed występem konkursowym
      dziewczyny z Łotwy. Co za dupek!!! Zero wyczucia. Myślałem że
      zwymiotuje. Żenada!!! Uważam, że to skandal podobny do tego z panią
      radną – kwiaciarką. Dno!!!
    • Gość: Kasia Re: Rosja w amfiteatrze: kicz, ale profesjonalny IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.09, 11:52
      G.N. pokpiwa...
      A coz za tandete sam robil?Nie jestem zwolenniczka festiwalu Piosenki
      Rosyjskiej,czy Radzieckiej-w wykonaniu Nowaka,ale G.N. jest ostatnia osoba,ktora
      powinna wypowiadac sie na ten temat.Sam byl autorem tandety komunistycznej,w
      zeszlym roku,niespodziewanie dla siebie,zostal odsuniety od organizacji
      festiwalu,w tym roku "nie poprosili go "o pomoc" i stad jego
      rozgoryczenie.Jestem pewna,ze gdyby mogl zarobic na wczorajszym koncercie to
      bylby wielkim jego zwolennikiem.Taki po prostu jest...
      "stworzyl" natomiast wczoraj "WIDOWISKO" w Lubrzy,ktorego najlepszym akcentem
      byly sztuczne ognie,bo z tym akurat GN nie mial nic do czynienia.
      Dziwi mnie tylko fakt,ze nadal niektore osoby daja sie nabrac na "kompetencje"
      rezyserskie GN,ktory wczoraj stworzyl kolejny gniot-Szkoda kasy na taka "tworczosc".
      • Gość: Papkin Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 12:02
        ...to ja pierwszy przestrzelę poltylice przynajmniej kilkunastu
        lokalnych antyrosjan. Taki mam rozkaz.
        • Gość: czyt Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.09, 15:30
          Rozumiem, Panie Arturze, że już się Panu nie chce pisać i wyręcza się Pan w
          tekstach innymi. Ale w tym festiwalowym kontekście wypowiedzi Gerarda Nowaka
          wypadają żenująco. Jakby sam co najmniej operę stworzył. Ja też widziałem
          wczoraj widowisko w Lubrzy. Reżyseria i teksty - koszmar z ulicy wiązów.
          • Gość: oj Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.09, 21:38
            +-
          • Gość: ab Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.07.09, 18:37
            Popieram-tez widzialam te ZENADE.
            Panie Gerardzie-PILNIE na EMERYTURE.
            Czas wnuki....chowac, anie bawic sie w rezyserie!
        • Gość: W.P. Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: 212.109.135.* 14.07.09, 08:53
          Tu odezwał się TOWARZYSZ Beria niejeki Papkin, a może to sam
          wujaszek Stalin. I jest to tylko kolejny dowód, że CZERWONA BANDA
          stanowi ciągle zagrożenie dla Polski. Hodowana jest taka MENRTALNOŚĆ
          BANDYCKA WOBEC POLAKÓW. Oni Polaków po prostu nienawidzą. Ale
          obżerają nas siedząc tu, bo pewnie wypełniają swoje ideologiczne
          zadania sługusów wobec kremlowskich PACYNEK. Niech jadą do swojej
          ukochanej KACAPII - CCCP. Taką nienawiścią do Polski karmiła świat
          SOWIECKA PROPAGANDA już w 1920 roku, gdy Marszałek Józef Piłsudski
          pogonił Tuchaczewskiego spod Warszawy. To się póżniej
          zmaterializowało w Katyniu. Brak dekomunizacji jest w Polsce
          poważnym DEFEKTEM USTROJOWYM, gdyż tacy ZDRAJCY SOWIECCY jak np.
          Jaruzelski ciągle korzystają z dóbr wypracowywanych przez Polaków
          (dostają emerytury), a tacy MENTALNI SOWIECI, jak niejaki Papkin
          CHEŁPIĄ SIĘ PUBLICZNIE SWOJĄ NIENAWIŚCIĄ DO POLAKÓW. OBRZYDZENIE.
          • Gość: histo patologia Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.09, 18:49
            O tym Marszałku Piłsudskim co pogonił Tuchaczewskiego,to może "WP"
            jeszcze niech doczyta.
            Nie ładnie fałszować historię.
            Marszałek Piłsudski nie potrzebuje by mu dopisywać nie jego sukcesy.
            • Gość: MarszałekSadysta Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 13:04
              Ten Piłsudski, to zwykły bandzior był i basta.
              • Gość: ha Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.07.09, 19:59
                ha,ha,pan Artur wie co vpisze
                • Gość: histo patolog Re: Jak już wybuchnie ta wojna, a wybuchnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.09, 23:45
                  Za młodu może i był.
      • Gość: x Re: Rosja w amfiteatrze: kicz, ale profesjonalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 22:22
        Oj! Racja, racja! Myślę tak samo jak Kasia. Ostatnio, zdaje się, w Rokitnie też
        coś reżyserował... Kto mu to zleca?
    • are_the Rosja w amfiteatrze: kicz, ale profesjonalny 14.07.09, 12:28
      Owszem, kicz był, ale nie w zupełności. Było kilku wykonawców, którzy
      odstawali od tego kiczu. Mam tu na myśli np. Gorod 312. Ja sama jestem fanką
      zespołu Lube i to dla niego przyjechałam na ten koncert:głosu Rastorgujevovi
      wielu może tylko pozazdrościć. I wcale nie poczułam się jak na sowieckiej
      kampanii politycznej. Było bardzo miło, sentymentalnie i czuć było rosyjską duszę
      Niestety takiej duszy brak wielu zachodnim kolektiwom...
    • Gość: widz Re: Rosja w amfiteatrze: kicz, ale profesjonalny IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.07.09, 22:22
      Skandowanie refrenu d..a to jest bardzo wysoki poziom kultury i
      dobra zabzwa
      • Gość: 3le ! Re: Rosja w amfiteatrze: kicz, ale profesjonalny IP: 188.33.31.* 22.07.09, 22:30
        Słowianie jutro jest nasze !!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka