Dodaj do ulubionych

Triada i dopłaty

24.11.08, 17:04
Prosze was o pomoc. Gdzies na forum czytałęm (terez nie mogłem tego znalezc)
ze triada po wykupieniu wycieczki wysyla do domu list polecona z informacja o
dodatkowych kosztach. Z wiazku z tym mam pytania:
1. Czy jesli nie odbiore tego listu to doplata bedzie wiarzaca?
2. Na umowie mam napisane ze to sa max oplaty (wizy doplata paliwowa itd) Moga
mi wcisna dodatkowe doplaty?
Obserwuj wątek
    • Gość: nina104 Re: Triada i dopłaty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.08, 12:59
      Myślę,że na pewno wcisną czekając do 21 dni przed.Cwano się zabezpieczają- bo
      jeśli masz wykupiony OKAZ to do 30 dni przed możesz zrezygnować, więc oni
      wysyłają po tym terminie miedzy 29-21. W maju kupiłam w Ferst do Meksyku na
      grudzień. Potem chcieli dopłaty za kolacje (świąteczną, sylwestrową), dopłaty
      dopłaty itd łącznie ok. 1200 na osobę co nie stawało się wcale atrakcyjne.Mogłam
      jednak zrezygnować bez żadnych kosztów , bo dodatkowo jeszcze skrócili pobyt o 1
      dzień. Więc podziękowałam w listopadzie i zwrócili kasę.
        • Gość: nina104 Re: Triada i dopłaty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.08, 20:03
          Oni raczej kontaktują się e-mailem lub telefonicznie- tak było w moim przypadku.
          A na moje pismo, a właściwie 2 nie odpowiadali 2 miesiące. I co im możesz
          zrobić?!Nie miałam takiej sytuacji o którą pytasz,bo na to biuro skusiłam się
          pierwszy raz i pewnie ostatni. W umowie biuro się zabezpiecza na wypadek
          rosnących kosztów (różnych), a przecież część kasy już zapłaciłeś, to oni mają
          cię w garści, a nie ty ich!!!
      • Gość: nina104 Re: Triada i dopłaty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.08, 12:18
        Sprawa już nie aktualna, ale wyjasnię. W momencie wykupienia przeze mnie wyjazdu
        nie było jeszcze dostepnego katalogu tylko oferta internetowa(maj)! Po drugie
        jeśli podpisuję umowę, ona powinna to zawierać, a nie przypomnieli sobie o tym
        po 3 miesiącach. a kolejna sprawa- chcieli opłate za kolację sylwestrową gdy
        powrót do Polski był planowany na 30 grudnia, to jest dopiero paranoja!!!
            • emil_pl Re: Triada i dopłaty 16.03.09, 15:43
              Gość portalu: nina104 napisał(a):

> Ze względu na zmianę terminu (wcześniejszy powrót o 1 dzień) - nie 15 a 14 dni,
              > zrezygnowałam z wyjazdu bez zadnych konsekwencji finansowych. Ale i tak byłam
              > gotowa stracić kwotę ubezpieczenia i nie ryzykować po wielu niedociągnięciach
              > juz przed wyjazdem.
              dobrze że to wszystko właśnie tak się skończyło, ale powiedz planujesz podróż czy się trochę zraziłaś tym wszystkim?
            • Gość: kasik triada to syf IP: 192.193.245.* 16.03.09, 15:59
              triada to syf!!!!!!!
              Mi skrócili 7-dniowy wyjazd o 1.5 dnia ( a poinformowali nas o tym 4-
              go dnia pobytu). Po wielkich walkach z reklamacją zaoferowali mi
              jako odszkodowanie 50 zł...
              Od tamtej pory nie jeżdżę z biurami podróży tylko sama i baaaaardzo
              sobie to chwalę (taniej i ciekawsze miejsca bez tłumu polaków i
              rosjan)
              • marysiaa.m Re: triada to syf 17.03.09, 10:40
                Gość portalu: kasik napisał(a):

> triada to syf!!!!!!!
                > Mi skrócili 7-dniowy wyjazd o 1.5 dnia ( a poinformowali nas o tym 4-
                > go dnia pobytu). Po wielkich walkach z reklamacją zaoferowali mi
                > jako odszkodowanie 50 zł...

To wcale się nie dziwię że jesteś oburzona, chyba każdy by taki był na Twoim
                miejscu
                • Gość: nina104 Re: triada to syf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.09, 12:31
                  Zgadzam się z przedmówcami, ja pewnie tez dowiedziałabym się na wyjeżdzie o
                  skróceniu gdybym nie była dociekliwa!
                  A co do wyjazdów, to też zaczęłam jeżdzić sama, bez biur i coraz bardziej mi się
                  podoba. Zamiast Meksyku była Madera na własną rękę. Dalsze wojaże samodzielnie
                  to pewnie tylko kwestia czasusmile
                  • danuta.o Re: triada to syf 18.03.09, 10:16
                    bądź co bądź wpadki zdarzają się każdemu, ale wcale mnie nie dziwią te wasze
                    reakcje, bo co to co to za przyjemność wysłuchiwać w połowie wczasów że musisz
                    się pakować i wracać do domu
        • agreczynka Re: Triada i dopłaty 09.04.09, 22:25
          Byłam na Sycylii, tzn 7 dni zwiedzania i 7 pobytu koło Cefalu. Sycylia super.
          Natomiast Polka - rezydentka, zamieszkała w Palermo zainteresowana była tylko
          oprowadzaniem grupy tam, gdzie były darmowe wstępy.Zebrała od uczestnika
          120euro- wydała 40, dobra przebitka.Ludzie byli tak zafascynowani,ze zapomnieli
          liczyć...Wiele waznych zabytków greckich ominęliśmy na rzecz sklepików, w
          których Pani odbierała prezenty za grupę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka