silvermane
03.02.04, 22:38
Czy ktoś tego dziwactwa używa?
Mam (muszę mieć) od połowy stycznia takie pseudo-stałe łącze, kupiłem w promocji razem z palmtopem.
Działa na ogół dobrze, ponieważ głównie przeglądam WWW, rozmawiam na GG i chacie to prędkość ściągania (33 kbps) mi nie przeszkadza aż tak. Ostatnio jednak pojawiają się problemy i transfer zamiera, po czym już nie wstaje aż do restartu połączenia. Trwa to zwykle około godziny, kiedyś głównie w nocy, ale wczoraj i dzisiaj też za dnia i to zaczyna mnie denerwować. Działa 10-15 minut, potem pad, po restarcie znowu 10-15 minut itd. Czyżby wzrost liczby użytkowników?
I uważajcie: transfer GPRS jest darmowy dopiero NASTĘPNEGO dnia po aktywacji. W dniu aktywacji płacicie normalnie. Idea mnie oskubała na 45 zł z tego powodu (wiadomo, człowiek zgłodniały i się rzucił na mp3 :|