galtomone 19.09.12, 08:49 Ktos chce sie pochwalic...? Mam kilka pytań... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wicehrabia.julian Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 19.09.12, 20:38 galtomone napisał: > Ktos chce sie pochwalic...? Mam kilka pytań... ale co chcesz wiedzieć? poczytaj sobie testy - wydajne podzespoły, dobry ekran, marny aparat, badziewna obudowa i Android - to tak na szybko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adoptowany Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii IP: *.3-2.cable.virginmedia.com 19.09.12, 23:07 wczoraj przez krotka chwile mialem go w reku i zgadzam sie z pierwsza opinia, jak dla mnie zupelnie odpada.Brzydki jak ostatnie nieszczescie, a przy tym zbyt duzy.Deska do prasowania mojej zony jest chyba bardziej poreczna i ladna..wg. mnie galaxy s2 zdecydowanie ladniejszy. obecnie moim number one is lumia 920. Odpowiedz Link Zgłoś
dalia1234 Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 22.09.12, 01:52 Po SG II mam od m-ca III i nie zaluje wyboru, jak dla mnie super. Odpowiedz Link Zgłoś
galtomone Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 23.09.12, 10:01 Mam dosc konkretne pytania :-). Np o to czy jest mozliwosc uzywania aplikacji Market Enabler lub czegos podobnego. I jakim softem najpiej odtwarzac filmy w sieci domowej z dysku NAS (+ miec sprawnie wyswietlane zdjecia z takiego dysku). Czy i jak SGSIII/Android wspolpracuje ze Skydrive (automatyczny upload zdjec jak w Lumii jest mozliwy?) Odpowiedz Link Zgłoś
sss81 Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 05.10.12, 23:13 - wondershare player świetnie sobie radzi z przeglądaniem folderów udostępnionych pod win7 i streamuje popularne formaty filmów. - jeśli dysk udostępnia tak samo jak kompy to nie powinno być problemów - Samsung współpracuje z Dropboxem ( dostajesz 48 gb do dyspozycji do S3) i na niego możesz włączyć auto-upload lub na g+. Co do Skydrive nie wiem, ale jest MS-owa aplikacja w Google Play więc możesz to dość łatwo sprawdzić. Odpowiedz Link Zgłoś
galtomone Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 08.10.12, 09:16 sss81 napisał: > - wondershare player świetnie sobie radzi z przeglądaniem folderów udostępniony > ch pod win7 i streamuje popularne formaty filmów. Z PC nic nie odtwarzam - za glosny i za duzo proadu zre - jak nie pracuje to wylaczam > - jeśli dysk udostępnia tak samo jak kompy to nie powinno być problemów Na pewno nie tak samo bo to jakis okrojony Linuks w srodku siedzi - w PC mam zmapowane kolejne foldery dysku jako osobne partycje sieciowe, ale juz iPAD korzysta z dostepu przez serwer Samba > - Samsung współpracuje z Dropboxem ( dostajesz 48 gb do dyspozycji do S3) i na > niego możesz włączyć auto-upload lub na g+. Co do Skydrive nie wiem, ale jest M > S-owa aplikacja w Google Play więc możesz to dość łatwo sprawdzić. Dropbox jakos mnie nie rajcuje - nie korzystam :-( Musze doczytac jak S3 ze Skydrive w miare automatycznie laczyc Dzieki za info! Odpowiedz Link Zgłoś
mstefanski12345 Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 30.11.12, 09:40 Właśnie zastanawiam się nad kupnem SGSIII, także dzięki za bardzo pomocne informacje, jak dla mnie info że Samsung współpracuje z Dropboxem jest bardzo użyteczne, reszta też spełnia wymagania Odpowiedz Link Zgłoś
galtomone Teraz szukam najlepszej oferty ;-) 30.11.12, 15:13 :-) -z odbiore osobisty w okolicy Katowic... Odpowiedz Link Zgłoś
gku25 Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 20.09.12, 18:47 Mam od samej premiery, jestem zachwycona, co chcesz wiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
lidker Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 25.09.12, 14:29 Ja mam Galaxy S III :) Na początku nie mogłem się przyzwyczaić do tych wszystkich funkcji, ale po 2 tyg. już zacząłem normalnie sobie z nim radzić i jestem z niego zadowolony w 100% :) Odpowiedz Link Zgłoś
smalcik Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 02.10.12, 08:29 Ja go mam i mogę Ci go polecić. Telefon nie zamula, ma bardzo łatwy w obsłudze system (nie tak jak Nokia, która dla osób, którzy nie bardzo się znają na telefonach, jest praktycznie ciężka do obsługi), aparat robi kapitalne zdjęcia, głośniki są bardzo dobrej jakości :) hmmm to chyba wszystko :) -- galaxy s iii Odpowiedz Link Zgłoś
galtomone Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 02.10.12, 13:26 Byloby fajniej gdybys konkretnie odniosl sie do zaanych pytań. OSobiscie na soft w Nokii nie nazekam - WP jest chyba najprostszym systemem obecnie na rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowek Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 09:44 Więcej specyfikacji: surykatka.pl/telefony/samsung/samsung-galaxy-s-iii/ Tego samsunga sprzedano już 30.000.000 więc chyba za coś ludzie go cenią :) Dobry telefon. Mając go jeden dzień, lepiej się nie wypowiadać. Podobnie można powiedzieć, że iPhone 5 jest fajny bawiąc się nim 1 dzień. W prawdzie 95% aplikacji niepotrzebne, w zasadzie małe różnice między 4, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.rocco Re: Czy ktos uzywa Galaxy S III? - szukam opinii 10.02.13, 21:01 Powiedzcie jeszcze, jak z jakoscia rozmow , czy dobrze slychac rozmowy i czy po drugiej stronie tez dobrze ludzie slysza co sie do nich mowi ? Odpowiedz Link Zgłoś
galtomone SGS3 :-( 11.02.13, 09:18 Nie kupij. Mam juz SGS3 i uwazam, ze na tle Lumii, ktora mialem wczesniej jest to totalna porazka. System co chwile staje i mysli co ma wyswietlic czy zrobic (gdzie sa albo co robia te 4 rdzenie???), aplikacje sie wywalaja. Bateria niby duza ale przy podobnym korzystaniu z urzadzenia SGS3 jest rozladowany duzo szybciej nz Lumia 710. Kamera OK, ale bez rewelacji, przypuszczam, ze ta w Lumii 920 jest lepsza. Aplikacji niby duzo ale cala filozofia systemu jakas dziwna. Jesli nie potrzebujesz duzego ekranu to albo rozwaz iOS i iPhonea lub WP a jesli duzego ekranu i np. nawigacji to stanowczo Windows Phone. Ja zaluje wydanych pieniedzy i czuje sie nacigniety troche na to "Next big thing". Odpowiedz Link Zgłoś