Dodaj do ulubionych

...PLUSGSM...

10.08.04, 23:13
www.gsmonline.pl/news/?link=show_details.php?id=9692
Obserwuj wątek
    • Gość: Pit ŻAŁOSNA STRATEGIA IP: *.crowley.pl 11.08.04, 04:17
      Żałosna ta ich strategia. Bedą sprzedawać SS w zapadłych wioskach gdzie ludzie jeszcze nie mają komórek i nie mają innego wyboru (brak salonów innych sieci). Poczty są nawet w najmniejszych wsiach więc kanał dystrybucji mają zapewniony.
      Na dużych miastach stawiają oczywiście krzyżyk bo i tak nie są konkurencyjni i nikt by nie kupił ich SS mając lepsze alternatywy.
      Tak to wygląda. :(
      • Gość: siedem sam jestes zalosny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 08:35
        w ekonomii liczy sie wynik a nie honor czy zalosnosc.

        5040

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka