Dodaj do ulubionych

klient e-mail w komórce

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 13:12
mam pytanie co do ustawienia "odbierania i wysyłania e-mail" z komórki. teoretycznie taka opcja
istnieje (SE T630) czy gdziekolwiek indziej a jednak zawsze wyskakuje jakiś błąd. konto e-mail mam
na onecie, tlenie... zawsze to samo. po wpisaniu parametrów pop3 i smtp loginie etc po próbie
łączenia BŁĄD... telefon w sieci ERA która jak widzę na foróm do ukochanych :) nie należy ale mimo
wszytsko licze na jakieś wskazówki...
Obserwuj wątek
    • rafi.raf Re: klient e-mail w komórce 22.01.05, 15:07
      z onetem sa zawsze problemy. ja konto mam polaczone z gazety i dziala bez problemu.
      pamietaj o wlasciwym zapisaniu hasla.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka