Gość: ola
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.01.05, 13:12
mam pytanie co do ustawienia "odbierania i wysyłania e-mail" z komórki. teoretycznie taka opcja
istnieje (SE T630) czy gdziekolwiek indziej a jednak zawsze wyskakuje jakiś błąd. konto e-mail mam
na onecie, tlenie... zawsze to samo. po wpisaniu parametrów pop3 i smtp loginie etc po próbie
łączenia BŁĄD... telefon w sieci ERA która jak widzę na foróm do ukochanych :) nie należy ale mimo
wszytsko licze na jakieś wskazówki...