Dodaj do ulubionych

Czy moge przystąpić do programu Profit???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 19:39
Mam telefon w ofercie Jedna Idea na kartę. Czy mogę więc przystąpić do
programu Profit?

Pozdrawiam...
Obserwuj wątek
    • chelm112 Re: Czy moge przystąpić do programu Profit??? 18.03.05, 23:50
      spawdz na stronie www.idea.pl
      • Gość: doradca Re: Czy moge przystąpić do programu Profit??? IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 19.03.05, 22:55
        Tak mozesz, kazda ofera Idei ma mozliwosc przystapienia do Profitu.

        Mozesz przystapic przez internet:
        www.idea.pl/portal/map/map/profit

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka