Gość: golawski7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 19:39 Mam telefon w ofercie Jedna Idea na kartę. Czy mogę więc przystąpić do programu Profit? Pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chelm112 Re: Czy moge przystąpić do programu Profit??? 18.03.05, 23:50 spawdz na stronie www.idea.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doradca Re: Czy moge przystąpić do programu Profit??? IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 19.03.05, 22:55 Tak mozesz, kazda ofera Idei ma mozliwosc przystapienia do Profitu. Mozesz przystapic przez internet: www.idea.pl/portal/map/map/profit Odpowiedz Link Zgłoś