Dodaj do ulubionych

Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli?

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.08.05, 15:41
z jakiej stronki??
Obserwuj wątek
    • speedone Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? 04.08.05, 17:46
      moze netbus.net ?? za darmo jest :]
      • Gość: milena Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.08.05, 16:32
        za darmo? koszt wyslania smsa 9 pln (10,98 z vat) ;////////
    • Gość: anonim Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.05, 18:03
      Najlepiej to chyba zainwestować kilkanaście złotych w kabel i wtedy mozna do
      woli wgrywać dzwonki, tapety i inne bajery.

      Pozdrawiam
    • Gość: aneta255 Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 09:56
      ja ściągam najczęsciej ze strony www.papla.pl - koszt 2.44 zł
    • Gość: blq kabel USB + sieci p2p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 10:52
      nie bądźmy lamerami!
      • rodzynia Re: kabel USB + sieci p2p 06.08.05, 10:49
        www.argon-soft.com/index.php?go=polifoniczne

        za darmo :)
      • Gość: milena Re: kabel USB + sieci p2p IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.08.05, 16:28
        a czy za pomoca podczerwieni tez sie da?
        • Gość: blq da się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 21:49

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka