Gość: milena IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.08.05, 15:41 z jakiej stronki?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
speedone Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? 04.08.05, 17:46 moze netbus.net ?? za darmo jest :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milena Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.08.05, 16:32 za darmo? koszt wyslania smsa 9 pln (10,98 z vat) ;//////// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.05, 18:03 Najlepiej to chyba zainwestować kilkanaście złotych w kabel i wtedy mozna do woli wgrywać dzwonki, tapety i inne bajery. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta255 Re: Skąd można ściągnąć najtańsze dzwonki poli? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.05, 09:56 ja ściągam najczęsciej ze strony www.papla.pl - koszt 2.44 zł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blq kabel USB + sieci p2p IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.05, 10:52 nie bądźmy lamerami! Odpowiedz Link Zgłoś
rodzynia Re: kabel USB + sieci p2p 06.08.05, 10:49 www.argon-soft.com/index.php?go=polifoniczne za darmo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milena Re: kabel USB + sieci p2p IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.08.05, 16:28 a czy za pomoca podczerwieni tez sie da? Odpowiedz Link Zgłoś