06.03.06, 18:52
Zastanawiam sie nad kupnem nowego telefonika ale koniecznie Nokii ... podoba
mi się model 6101 nie jest on może extra nowością ale jest fajniusi i ma
dobre funkcje ... Czy ktoś z was miał ten telefonik i był zadowolony lub
nie ??? Jaki inny możecie polecić ... pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • blq Re: NOKIA 06.03.06, 19:09
      jesli Nokia dla Kobiety, to faktycznie... 6101, albo 6230(i). Reszta (zwlaszcza
      te tansze) to prymitywy do potegi n-tej. A drozsze są bardziej skomplikowane, z
      Symbianem... i bateria krótko trzyma.
      • sariss Re: NOKIA 06.03.06, 22:13
        miej teraz telefon z Symbianem a wirusy gwarantowane ... przypadek taki już
        miała moja przyjaciółka cały soft jej w 6630 padł :o/
        • Gość: bartek Re: NOKIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.06, 22:15
          Kwestia dobrego traktowania i zabezpieczenia!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka