sariss
06.03.06, 18:52
Zastanawiam sie nad kupnem nowego telefonika ale koniecznie Nokii ... podoba
mi się model 6101 nie jest on może extra nowością ale jest fajniusi i ma
dobre funkcje ... Czy ktoś z was miał ten telefonik i był zadowolony lub
nie ??? Jaki inny możecie polecić ... pozdrawiam