Dodaj do ulubionych

Jaki tel z klapką?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.06, 21:42
Jaki radzicie telefon z klapką i w jakiej sieci (chodzi o abonament), tak do
200zł w abonamencie ok 50zł. Najlepiej zeby mial 2 wyswietlacze, aparat, moze
ale nie musi miec mp3, oby nie zepsul sie po miesiacu :)
Obserwuj wątek
    • krrett Re: Jaki tel z klapką? 09.05.06, 14:51
      Najlepiej, zanim pójdziesz do salonu - poprzeglądaj sobie różne modele z klapką
      w sieci - co by się troszkę zorientowac i nie dac sobie wcisnąc byle czego.
      Najlepiej za pomoca porównywarki cen (www.ceneo.pl/)
      Z klapką ładne telefony robi Motorolla, ale jak poczytasz forum, to się
      zorientujesz że różnie o niej piszą:) Mnie osobiście się podobają LG - kolega
      ma jeden i powiem ci, że jest bardzo zadowolony, zero problemów (a ma go już
      1,5 roku!!):) A ja uwielbiam ich design!! I dopiero jak wybierzesz modelik -
      idź do salonu! powodzenia
    • Gość: L.A. Re: Jaki tel z klapką? IP: *.aster.pl 09.05.06, 16:57
      Przerabiam trzy modele na raz (potrzebuję trzech telefonów, a dwa są służbowe),
      wszystkie z klapką (bo takie są praktyczniejsze), są to Motorola V3 (ale ona
      będzie droga), LG C3310 (on będzie tani) i Samsunga x480 (który ma tylko jeden
      wyświetlacz i żadnego aparatu, i też będzie tani). I wśród tamtych pierwszych
      bajerzaków akurat Samsung spełnia swoje funkcje najlepiej, co ja na to poradzę.
      Najlepsze pomysły logistyczno-porządkujące itp.
    • kolodziejo Motorola v235, Plus GSM 09.05.06, 21:07
      LG raczkuje w telefonach, tanie modele Samsunga nie oferują nawet podstawowego
      zestawu funkcji.

Motorola v235 to tani i ładny telefon z EDGE, rewelacyjnym wyświetlaczem, 10 MB
      pamięci, bluetooth, dzwonkami MP3, dwoma wyświetlaczami i nagrywaniem video.

Nic dodać, nic ująć. A jak źle piszą o Motoroli to dlatego, że nigdy nie mieli
      jej w ręku...
        • blq ano nie ma. 09.05.06, 23:28
          i wcale nie ma wspaniałego wyświetlacza! już stare, nieprodukowane v300 ma lepszy.

v235 to kuriozalny telefon, lowend z EDGE. taka nokia 6030 wśród Motoroli.

ale fakt faktem, że Motorole robią najlepsze "klapkowce" na świecie. Byle nie
          v3, jest przereklamowana, poza tym bateria trzyma 2-3 dni.

Kup sobie v360 - ten telefon ma wszystko co potrzeba (bluetooth, aparat, dobry
          wyswietlacz + zewnętrzny, edge, mp3+kartę pamięci do 1GB..., jest bardzo
          nowoczesny i jest chyba najlepszym telefonem klasy średniej).

PS. O LG to zapomnij. Chyba tylko Siemens robi gorsze clamshelle.
          • kolodziejo Re: ano nie ma. 10.05.06, 16:18
            blq napisał:

> i wcale nie ma wspaniałego wyświetlacza! już stare, nieprodukowane v300 ma leps
            > zy.
            >
            zgoda, ale przy proponowanych telefonach, wyświetlacz v235 JEST rewelacją,

> v235 to kuriozalny telefon, lowend z EDGE. taka nokia 6030 wśród Motoroli.

co Ty piłeś?? Nawet marna 6020 nie ma połowy z tych możliwości. Nokia 6030 to
            coś jak Motorola c385...

>
            > ale fakt faktem, że Motorole robią najlepsze "klapkowce" na świecie. Byle nie
            > v3, jest przereklamowana, poza tym bateria trzyma 2-3 dni.

wiem, że nie lubisz v3, ale nie ściemniaj. 2-3 dni to domena k700 oraz k750.
            >
            > Kup sobie v360 - ten telefon ma wszystko co potrzeba (bluetooth, aparat, dobry
            > wyswietlacz + zewnętrzny, edge, mp3+kartę pamięci do 1GB..., jest bardzo
            > nowoczesny i jest chyba najlepszym telefonem klasy średniej).
            >
            o ile pamiętam, była mowa o TANIM telefonie.

Pozdrawiam

> PS. O LG to zapomnij. Chyba tylko Siemens robi gorsze clamshelle.
            • adi_c1 Re: ano nie ma. 10.05.06, 16:23
              Heh co do bateri mi w se k700i trzyma 4dni, więc jest to dużo biorąc pod uwagę
              to że mam go od zeszlorocznych wakacji to jest rewelacja zresztą często gram
              okolo 1 godzinki dziennie wiec moim zdaniem trzyma bardzo długo. Po za tym motka
              v360 jest dość tanim telefonem i za pewne dostanie go w abonamencie za 50 zł
              dość tanio. A co do noki 6020 to to było porównanie, nokia jest daleko w tyle za
              konkurencją i tak samo jak ta motka c235
            • blq teraz to już przesadziłeś i to mocno..... 10.05.06, 17:05
              > zgoda, ale przy proponowanych telefonach, wyświetlacz v235 JEST rewelacją,

v235 ma wyświetlacz klasy samsunga x480, lg3300, za to o wiele gorszy od
              motoroli v3. a takie telefony były proponowane. wniosek? mylisz się.

> co Ty piłeś?? Nawet marna 6020 nie ma połowy z tych możliwości. Nokia 6030 to
              > coś jak Motorola c385...

polemizowałbym, mimo że Nokii nie lubię. poza tym popatrz na cenę nokii 6030
              (200zł) i motoroli v235 (350-do nawet 555zł), a wszystko stanie się jasne.

> wiem, że nie lubisz v3, ale nie ściemniaj. 2-3 dni to domena k700 oraz k750.

I kto tu ściemnia? bateria w v3 trzyma niemal dokładnie tak samo jak k700i.
              natomiast napisanie, że bateria w k750i trzyma 3 dni, to po prostu kłamstwo i
              manipulacja rodem z PIS i Samoobrony.

dla Twojej wiadomości: bateria w k750 jest jedną z najlepszych na rynku,
              standardowo wytrzymuje 5-6 dni przy normalnym użytkowaniu. jeśli nie wiesz o
              czym piszesz - nie pisz w ogóle, chyba że Twoje pisanie ma na celu sprowokować
              mnie i rozsierdzić. tego nie osiągniesz, więc daruj...

> o ile pamiętam, była mowa o TANIM telefonie.

v235 jest porównywalna cenowo do v360

www.allegro.pl/item101223872_motorola_v235_nowa_24_m_ce_gwarancji_gratis_.html
              www.allegro.pl/item102239836_motorola_v360_nowa_w_polskiej_sieci_orange.html
              • kolodziejo Re: teraz to już przesadziłeś i to mocno..... 10.05.06, 18:20
                > v235 ma wyświetlacz klasy samsunga x480, lg3300, za to o wiele gorszy od
                > motoroli v3. a takie telefony były proponowane. wniosek? mylisz się.

Gorszy od v3, owszem, ale po zapoznaniu się realnie z pozostałymi telefonami -
                Moto maprzewagę.

> polemizowałbym, mimo że Nokii nie lubię. poza tym popatrz na cenę nokii 6030
                > (200zł) i motoroli v235 (350-do nawet 555zł), a wszystko stanie się jasne.

Sprawdź ceny fabrycznie nowych telefonów u operatora, np. w Plus GSM.

> I kto tu ściemnia? bateria w v3 trzyma niemal dokładnie tak samo jak k700i.
                > natomiast napisanie, że bateria w k750i trzyma 3 dni, to po prostu kłamstwo i
                > manipulacja rodem z PIS i Samoobrony.
                >
                > dla Twojej wiadomości: bateria w k750 jest jedną z najlepszych na rynku,
                > standardowo wytrzymuje 5-6 dni przy normalnym użytkowaniu. jeśli nie wiesz o
                > czym piszesz - nie pisz w ogóle, chyba że Twoje pisanie ma na celu sprowokować
                > mnie i rozsierdzić. tego nie osiągniesz, więc daruj...

Wierutne bzdury. Nie dam się zrobić, gdyż użytkowałem k750i ponad miesiąc.

> v235 jest porównywalna cenowo do v360

<lol>

www.plusgsm.pl/promocje/abonamentowe_z_telefonem/darmowe_godziny/regulamin/
                U dołu strony - proszę, porównaj sobie ceny...
                • blq Re: teraz to już przesadziłeś i to mocno..... 10.05.06, 19:42
                  nie rozmawiajmy o cenach u operatorów, tylko o cenach rynkowych. btw, chwała
                  Plusowi za to, że prosty telefon sprzedaje tanio.

co do baterii w k750 - być może miałeś wybrakowany egzemplarz. popytaj na
                  forach, lub w "realu". Ty używałeś jeden przez miesiąc, ja używam dwa od prawie
                  pół roku, do tego miałem dwa inne "przelotnie", plus opinie zbierane z Internetu
                  i "wywiadu środowiskowego" przez około rok. kto ma większe doświadczenie, można
                  pytać tylko retorycznie.

PS. jest coś takiego jak okres formowania się baterii; trwa to kilkanaście
                  cykil, więc jeśli miałeś nowy k750, to bateria nie zdążyła się nawet uformować...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka