Gość: Pani_X
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.02.07, 20:40
Mam telefon w taryfie Era Happy, i przez pewien czas miałam niedoładowane
konto. Teraz je doładowałam i chcąc wysłać smsa pojawia mi się
komunikat:"Usługa sms zabroniona...". Smsy sie nie wysyłają. Może wie ktoś co
z tym zrobić? ;-)