Dodaj do ulubionych

problem z wysyłaniem smsów

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 20:40
Mam telefon w taryfie Era Happy, i przez pewien czas miałam niedoładowane
konto. Teraz je doładowałam i chcąc wysłać smsa pojawia mi się
komunikat:"Usługa sms zabroniona...". Smsy sie nie wysyłają. Może wie ktoś co
z tym zrobić? ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: problem z wysyłaniem smsów IP: *.broadband.pl 16.02.07, 21:15
      Zadzwonić do biura obsługi i poprosić o przywrócenie sms.
    • breblebrox Re: problem z wysyłaniem smsów 17.02.07, 03:14
      W ciągu dwóch godzin usługa powinna aktywować się samodzielnie, jeżeli po tym czasie nie aktywuje się samodzielnie - zadzwoń do BOU (nadmień jakąś informację o zwrocie kosztów poł. do BOU)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka