Gość: Jurek IP: *.fastres.net 16.06.03, 18:07 Czy ktos posiada ten tel.? I ile kosztuje w kraju? Nigdzie go nie ma,a podobno najlepszy na swiecie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: b3ut Re: NEC e606 IP: *.torun.mm.pl 16.06.03, 19:35 Tyle że to tel. UMTS, a u nas z tym nie bałdzo. A czy najlepszy? Dlaczego NEC e808 miałby być gorszy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ws Re: NEC e606 IP: *.insite.pl 05.12.03, 22:53 Ja posiadam od dwóch dni, ale będę mógł coś powiedzieć po dwóch tygodniach, bo pomimo jako takiej anajomości języka, bez pl menu, ciężko poznać ten aparat. Faktycznie jest inny, niż szeroko dostępne w promocjach masówki. Z nietypowym to jest tak, że jest świetny, tylko jak potrzeba np pokrowiec, to poprostu nie ma takich wymiarów itp, itd. Odpowiedz Link Zgłoś