Gość: Alex21
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.07.07, 16:45
Zaciekawił mnie bardzo model telefonu, który wygląda zupełnie jak ipod, ma
takie kółeczko do kręcenia zamiast klawiszy i bardzo duży wyświetlacz. Czy
ktoś może powiedzieć, co to jest za telefon i w jaki sposób on fukncjonuje?