Dodaj do ulubionych

TP SA Twój wróg!!!

IP: *.visp.energis.pl 21.08.03, 18:48
Obserwuj wątek
    • Gość: Zowix Re: TP SA Twój wróg!!! IP: Stella.NET:* / 172.16.2.* 21.08.03, 19:17
      I co ten post ma na celu?

      Pozdrawiam
      • Gość: piecyk gazowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.visp.energis.pl 21.08.03, 22:17
        Piętnowanie monopolity, który nie szanuje swoich "klientów" (w cudzysłowie bo
        to nie są klienci tylko osoby zmuszone do korzystania z usług tej firmy).
        • Gość: Zowix Re: TP SA Twój wróg!!! IP: Stella.NET:* / 172.16.2.* 22.08.03, 00:25
          To, że jest monopolistą to wszyscy wiemy.
          Ale takie posty niczego nie zmienią.
          Poza tym kto Cię zmusza do korzystania z ich usług?
          • Gość: ed Re: TP SA Twój wróg!!! IP: 220.73.165.* 22.08.03, 04:28
            pan z energisu wypowiada sie nt swojego konkurenta tpsa
            hehehe
            • Gość: piecyk gaozowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.03, 14:24
              Gość portalu: ed napisał(a):

              > pan z energisu wypowiada sie nt swojego konkurenta tpsa
              > hehehe

              Z jakiego Energisu? A jeśli chodzi o "adres: *.visp.energis.pl", ma go każdy,
              kto łączy się przez OnetKonekt (i nie tylko).
          • Gość: piecyk gazowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.03, 10:37
            Gość portalu: Zowix napisał(a):

            > Poza tym kto Cię zmusza do korzystania z ich usług?

            Rzeczywistość, potrzeby, brak konkurencji itd.
            • Gość: Zowix Re: TP SA Twój wróg!!! IP: Stella.NET:* / 172.16.2.* 22.08.03, 11:19
              Gość portalu: piecyk gazowy napisał(a):

              > Gość portalu: Zowix napisał(a):
              >
              > > Poza tym kto Cię zmusza do korzystania z ich usług?
              >
              > Rzeczywistość, potrzeby, brak konkurencji itd.

              Jak widzę korzystasz z usług konkurencji :)
              Co to znaczy rzeczywistość? W większości średnich i dużych miast ludzie mają
              wybór operatora. Przykładowo w moim mieście mogę wybierać pomiędzy dwoma
              operatorami stacjonarnymi. Potrzeby, hmm, jeśli nie dzwonisz dużo, wybierasz
              komórkę - ot jasny wybór. Nie mówiąc już o dostawcach internetu.
              Ludzie przestańcie wieszać psy na tej firmie. Firma ma pozycję dominującą, co
              skrzętnie wykorzystuje. Ot to wszystko. Nie podoba mi się, to idę do
              konkurencji, bądź szukam alternatywnych rozwiązań (komórka itp ). Przecież nie
              ma obowiązku ustawowego korzystania z ich usług :)

              Pozdrawiam
              • Gość: piecyk gazowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.03, 11:30
                Gość portalu: Zowix napisał(a):

                > Jak widzę korzystasz z usług konkurencji :)

                Energis, z tego co się orientuję, dostaje za dzwonienie przez jego numer 25%.
    • elsik Re: TP SA Twój wróg!!! 22.08.03, 11:13
      jak to ktoś kiedyś powiedział "telekompromitacja polska - to ludzka rzecz
      okradać"
    • Gość: ppp2 Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.03, 07:40
      Proponuję zlikwidować TPSA (a szczególnie POLPAK) i zobaczymy jak będą działać
      pozostali - prawie wszyscy (świadomie lub nie) korzystamy z usług Tpsa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka