Gość: piecyk gazowy IP: *.visp.energis.pl 21.08.03, 18:48 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zowix Re: TP SA Twój wróg!!! IP: Stella.NET:* / 172.16.2.* 21.08.03, 19:17 I co ten post ma na celu? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.visp.energis.pl 21.08.03, 22:17 Piętnowanie monopolity, który nie szanuje swoich "klientów" (w cudzysłowie bo to nie są klienci tylko osoby zmuszone do korzystania z usług tej firmy). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zowix Re: TP SA Twój wróg!!! IP: Stella.NET:* / 172.16.2.* 22.08.03, 00:25 To, że jest monopolistą to wszyscy wiemy. Ale takie posty niczego nie zmienią. Poza tym kto Cię zmusza do korzystania z ich usług? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ed Re: TP SA Twój wróg!!! IP: 220.73.165.* 22.08.03, 04:28 pan z energisu wypowiada sie nt swojego konkurenta tpsa hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gaozowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.03, 14:24 Gość portalu: ed napisał(a): > pan z energisu wypowiada sie nt swojego konkurenta tpsa > hehehe Z jakiego Energisu? A jeśli chodzi o "adres: *.visp.energis.pl", ma go każdy, kto łączy się przez OnetKonekt (i nie tylko). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.03, 10:37 Gość portalu: Zowix napisał(a): > Poza tym kto Cię zmusza do korzystania z ich usług? Rzeczywistość, potrzeby, brak konkurencji itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zowix Re: TP SA Twój wróg!!! IP: Stella.NET:* / 172.16.2.* 22.08.03, 11:19 Gość portalu: piecyk gazowy napisał(a): > Gość portalu: Zowix napisał(a): > > > Poza tym kto Cię zmusza do korzystania z ich usług? > > Rzeczywistość, potrzeby, brak konkurencji itd. Jak widzę korzystasz z usług konkurencji :) Co to znaczy rzeczywistość? W większości średnich i dużych miast ludzie mają wybór operatora. Przykładowo w moim mieście mogę wybierać pomiędzy dwoma operatorami stacjonarnymi. Potrzeby, hmm, jeśli nie dzwonisz dużo, wybierasz komórkę - ot jasny wybór. Nie mówiąc już o dostawcach internetu. Ludzie przestańcie wieszać psy na tej firmie. Firma ma pozycję dominującą, co skrzętnie wykorzystuje. Ot to wszystko. Nie podoba mi się, to idę do konkurencji, bądź szukam alternatywnych rozwiązań (komórka itp ). Przecież nie ma obowiązku ustawowego korzystania z ich usług :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.03, 11:30 Gość portalu: Zowix napisał(a): > Jak widzę korzystasz z usług konkurencji :) Energis, z tego co się orientuję, dostaje za dzwonienie przez jego numer 25%. Odpowiedz Link Zgłoś
elsik Re: TP SA Twój wróg!!! 22.08.03, 11:13 jak to ktoś kiedyś powiedział "telekompromitacja polska - to ludzka rzecz okradać" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp2 Re: TP SA Twój wróg!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.03, 07:40 Proponuję zlikwidować TPSA (a szczególnie POLPAK) i zobaczymy jak będą działać pozostali - prawie wszyscy (świadomie lub nie) korzystamy z usług Tpsa Odpowiedz Link Zgłoś