Gość: joanna IP: *.icpnet.pl 29.11.08, 22:15 nie czyta mi karty.. co zrobic aby zadzialalo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: x Re: LG-PRADA. mam problem z karta pamieci IP: *.broadband.pl 30.11.08, 00:02 Kupić lepszy telefon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dad Re: LG-PRADA. mam problem z karta pamieci IP: *.bsk.vectranet.pl 24.12.08, 13:51 też to mam;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia karta IP: 62.87.160.* 25.12.08, 14:50 Miałam podobny problem z Lg kc550, może trzeba zrobić format karty. Szukaj w ustawienia ---> stan pamięci ---> pamięć zewnętrzna ---> format. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re: LG-PRADA. mam problem z karta pamieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.10, 09:47 mój telefon nie przyjmuje karty pamieci ni nie wiem co zrobic Odpowiedz Link Zgłoś