Dodaj do ulubionych

Alcatel OT311 czy OT 320 proszę o rade!!

IP: 62.181.187.* 02.01.04, 20:44
Jeżeli ktoś posiada lub posiadał to proszę o radę,jeden jest bardziej
funkcjonalny, drugi bardzo ładny i z wymiennymi panelkami( a to jest dla
mnie tez istotne) chce kupić zestaw pop,jesli ktoś kupił prosze o opinie,a
czy OT 311 ma gry?,dzieki za odp,pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • nbf OT 320 02.01.04, 21:28
      Telefony roznia sie kilkoma szczegolami...
      Ja bym wybral nowszy model czyli OT320.
    • barracuda7110 Re: Alcatel OT311 czy OT 320 proszę o rade!! 02.01.04, 23:15
      Ja również wziałbym OT320. Ma lepszą baterię, jest lżejszy lecz niestety nieco
      brzydszy (rzecz gustu). Na temat gier na www.gsmonline.pl sie nie wypowiadają :[.
      • Gość: zuza Re: Alcatel OT311 czy OT 320 proszę o rade!! IP: 62.181.187.* 03.01.04, 12:10
        A czy ktoś z Was kupił OT 311 w Popie? Bo tam są podobno nowe softy,gdzie są
        gry, w TakTaku gier ponoć nie ma bo mają stare softy...?
        • barracuda7110 Re: Alcatel OT311 czy OT 320 proszę o rade!! 04.01.04, 12:17
          Nowy soft zawsze można dograć. Czasem jest to nawet darmowe :). OT311 ma kiepską
          baterię (nimh).
    • Gość: pavvel Re: Alcatel OT311 czy OT 320 proszę o rade!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.04, 23:53
      ot311 ma gry ale beznadzieje kolko i krzyzyk jaka platformowke i latasz stakiem
      kosmicznym i niewiadomo czemu mozna przelatywac przezs ściany :( aha mam go rok
      i zaczynam miec problemy i manipulatorem :( pozatym jest ok wytrzymal juz pare
      upadkow i ma wbudowany zestaw glośnomowiacy ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka