perla222
09.02.06, 16:39
Dawno temu byłam na basenach termalnych na Węgrzech. Oprocz tego ze bylo duzo
fajnych basenów pamiętam jeszcze stamtąd PLACUSZKI.A właściwie placki-bo były
wielkości malej pizzy,podawane na tekturce z serwetko-dodatki ktore mozna
sobie było wybrac to np.majonez i ser zółty,mozna było tez na słodko i duzo
roznych mozliwosci.
Moze ktos wie o jakie placki mi chodzi i jak je zrobic.Z cała pewnościa sa
smazone w duzej ilisci oleju i wydaje mi sie ze sa miedzy innymi z mąką
ziemniaczaną.
kto pomoze odzyskac mi ten smak:)???