IP: 195.50.100.* 07.04.03, 15:12
Czy ktos zna przepis na wolowe carpacio ?
Obserwuj wątek
    • Gość: kaska Re: carpacio IP: *.tele2.pl 07.04.03, 15:32
      musisz miec bardzo ostry noz, gdyz sa to cieniusienkie plastry surowego meisa
      skropione oliwa z oliwek z dodatkiem niekeidy kaparow, czarnych oliwek i
      parmezanu.....
    • Gość: inika Re: carpacio IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 07.04.03, 15:35

      Najlepiej zrobic to ze swiezej wolowiny, wrzuconej na pare minut do
      zamrazalnika aby nieco sie zmrozila co ulatwia krojenie. Pokroic na barrrrdzo
      cieniutkie plastry i ulozyc dekoracyjnie na oziebionym talerzu. Wolowine
      posypac swiezo zmielonym pieprzem, polac odrobina soku z cytryny zmieszanego z
      oliwa z oliwek i posypac startym parmezanem.
      Mozna udekorowac cienkim plasterkiem cytryny lub jakiegos jadalnego zielska
      typu galazka bazyllii.

      Za:
      www.kuchnia.3miasto.pl/886.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka