Gość: x IP: 195.50.100.* 07.04.03, 15:12 Czy ktos zna przepis na wolowe carpacio ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaska Re: carpacio IP: *.tele2.pl 07.04.03, 15:32 musisz miec bardzo ostry noz, gdyz sa to cieniusienkie plastry surowego meisa skropione oliwa z oliwek z dodatkiem niekeidy kaparow, czarnych oliwek i parmezanu..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inika Re: carpacio IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 07.04.03, 15:35 Najlepiej zrobic to ze swiezej wolowiny, wrzuconej na pare minut do zamrazalnika aby nieco sie zmrozila co ulatwia krojenie. Pokroic na barrrrdzo cieniutkie plastry i ulozyc dekoracyjnie na oziebionym talerzu. Wolowine posypac swiezo zmielonym pieprzem, polac odrobina soku z cytryny zmieszanego z oliwa z oliwek i posypac startym parmezanem. Mozna udekorowac cienkim plasterkiem cytryny lub jakiegos jadalnego zielska typu galazka bazyllii. Za: www.kuchnia.3miasto.pl/886.htm Odpowiedz Link Zgłoś