Dodaj do ulubionych

OINGO BOINGO

27.02.04, 21:16
czy ktoś zna ten zespół z lat 80.?
Przyznam, że zaintrygowała mnie ta muzyka (udzielał sie w nim Danny Elfman
kompozytor muzyki do m.in. The Simpsons, Men In Black), a posłuchałem na
razie tylko kilku utworów dostępnych w necie. Polecam.

ukłony
Obserwuj wątek
    • cze67 Re: OINGO BOINGO 28.02.04, 18:18
      Znam tylko ich kower Beatlesów - I Am The Walrus, który nazwałbym "rozpasanym" -
      gęsty od dźwięków, z trąbkami, znakomity.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka