quasthoff 08.03.04, 00:09 Wszystkim Paniom - wszystkiego najlepszego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arana Re: 8 marca 08.03.04, 13:44 Jak miło, Quasthoff, dzięki! Odkąd święto przestało być przymusowe, życzenia brzmią jakoś sympatyczniej. Arana Odpowiedz Link Zgłoś
oboistka Re: 8 marca 08.03.04, 19:41 Dziękujemy Ci bardzo! A jaki utwór nam dziś dedykujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
quasthoff Re: 8 marca 08.03.04, 20:20 Dzisiaj zadedykuję ekspresyjną, płomienną improwizację Cheniera, "Un di all' azzurro spazio" z przepięknej opery Umberto Giordano "Andrea Chenier". Odpowiedz Link Zgłoś
arana Re: Kto śpiewa? 08.03.04, 20:29 quasthoff napisał: > Dzisiaj zadedykuję ekspresyjną, płomienną improwizację Cheniera, "Un di all' > azzurro spazio" z przepięknej opery Umberto Giordano "Andrea Chenier". W czyim wykonaniu? Arana Odpowiedz Link Zgłoś
quasthoff Re: Kto śpiewa? 08.03.04, 20:55 Oczywiście Luciano Pavarotti. Może być też fantastyczny Domingo. Albo Franco Corelli, który potęgą swego głosu wprawiał w drgania nie tylko kryształowe żyrandole. I dziesiątki innych, wspaniałych. Odpowiedz Link Zgłoś
arana Re: Kto śpiewa? 08.03.04, 21:24 quasthoff napisał: > Oczywiście Luciano Pavarotti. Może być też fantastyczny Domingo. Albo Franco > Corelli, który potęgą swego głosu wprawiał w drgania nie tylko kryształowe > żyrandole. I dziesiątki innych, wspaniałych. Prawdziwy embarras de choix! Dla mnie jednak niech zaśpiewa Domingo. A inne panie czyje wykonanie wybierają? Arana Odpowiedz Link Zgłoś