08.03.04, 00:09
Wszystkim Paniom - wszystkiego najlepszego.
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: 8 marca 08.03.04, 11:19
      Dzięki stokrotne.
    • arana Re: 8 marca 08.03.04, 13:44
      Jak miło, Quasthoff, dzięki!
      Odkąd święto przestało być przymusowe, życzenia brzmią jakoś sympatyczniej. smile


      Arana
    • oboistka Re: 8 marca 08.03.04, 19:41
      Dziękujemy Ci bardzo!

      A jaki utwór nam dziś dedykujesz? smile
      • quasthoff Re: 8 marca 08.03.04, 20:20
        Dzisiaj zadedykuję ekspresyjną, płomienną improwizację Cheniera, "Un di all'
        azzurro spazio" z przepięknej opery Umberto Giordano "Andrea Chenier".
        • arana Re: Kto śpiewa? 08.03.04, 20:29
          quasthoff napisał:

          > Dzisiaj zadedykuję ekspresyjną, płomienną improwizację Cheniera, "Un di all'
          > azzurro spazio" z przepięknej opery Umberto Giordano "Andrea Chenier".


          W czyim wykonaniu? smile

          Arana
          • quasthoff Re: Kto śpiewa? 08.03.04, 20:55
            Oczywiście Luciano Pavarotti. Może być też fantastyczny Domingo. Albo Franco
            Corelli, który potęgą swego głosu wprawiał w drgania nie tylko kryształowe
            żyrandole. I dziesiątki innych, wspaniałych.
            • arana Re: Kto śpiewa? 08.03.04, 21:24
              quasthoff napisał:

              > Oczywiście Luciano Pavarotti. Może być też fantastyczny Domingo. Albo Franco
              > Corelli, który potęgą swego głosu wprawiał w drgania nie tylko kryształowe
              > żyrandole. I dziesiątki innych, wspaniałych.


              Prawdziwy embarras de choix!
              Dla mnie jednak niech zaśpiewa Domingo.
              A inne panie czyje wykonanie wybierają?

              Arana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka