ejno 30.05.04, 17:54 Mam prośbę, czy ktoś zna i wie jak się nazywa kawałek Stana Borysa, gdzie w środku tekstu jest o jakichś szmatach czy szmacie??? Wiem, że to mało szczegółowe ale tyle wiem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bylektoś Re: Prośba:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:19 Wydaje mi się,że dosyć dobrze znam jego twórczość,ale nic nie kojarzę ze szmatami, może jeszcze coś sobie przypominasz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bylektoś Eureka chyba:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:24 A może z ostatniej płyty "Niczyj" - piosenka "...coraz to z ciebie jako z drzazgi smolnej" To jest wiersz Norwida Coraz to z ciebie, jako z drzazgi smolnej, Wokoło lecą szmaty zapalone: Gorejąc, nie wiesz, czy? Stawasz się wolny. Czy to, co twoje, ma być zatracone? Czy popiół zostanie i zamęt, Co idzie w przepaść z burzą? - czy zostanie Na dnie popiołu gwiaździsty dyjament. Wiekuistego zwycięstwa zaranie!... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bylektoś C.d, bo mi się urwało:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:31 Wiary dziś życzę Tobie, że zostanie Bo na tej ziemi jesteś po to właśnie By z ognia zgliszcza mógł powstać dyjament Wiekuistego zwycięstwa zaranie! Czy wiesz, że jesteś po to właśnie! Połóż rękę na sercu, otwórz oczy szeroko i skacz! powiedz: teraz lub nigdy Zamiast: będzie co ma być I nie czekaj aż głód spełni Twoje cierpienie! Tak! Czy wiesz, że jetseś po to właśnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bylektoś Kurcze pomyliłam się:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.04, 20:38 To jest z płyty "Piszę pamiętnik artysty". Ale polecam płytę NICZYJ Odpowiedz Link Zgłoś
ejno Re: Prośba:) 31.05.04, 18:03 Tylko ze lipa bo nigdzie tego kawalka nie ma do sciagniecia a ja calej plyty nie chce Odpowiedz Link Zgłoś