Dodaj do ulubionych

Castle Party

27.06.04, 13:00
W tym roku nie zapowiada sie tak obiecujaco.

muzyka.onet.pl/mr,939875,wiadomosci.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Humbak Re: Castle Party IP: *.onecik.pl / *.onecik.pl 27.06.04, 13:04
      Faktycznie nieszczególne. Nie pamiętam, co było rok temu (z resztą nie byłem),
      ale jakoś ciekawsze miałem wrażenia.
    • klymenystra Re: Castle Party 27.06.04, 13:07
      no na sam clan of xymox i pitchfork nie warto tyle kasy wydawac- reszta raczej
      srednia. ale jak widze zabraklo weteranow cloterkeller, delighty i inne takie.
      ale moonlight jest, bedzie musialo wystarczyc fankom wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka