Gość: P-77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.04, 10:08 Zdaje się, że wczoraj była gościem u M. Niedźwieckiego w programie "MArkomania" o czym niestety zapomniałem. Mógłby kotś streścić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj