Dodaj do ulubionych

Prosze o pomoc

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 18:57
Gdzie można ściągnąć piosenkę "My pierwsza brygada"??
Obserwuj wątek
    • Gość: Monopolowy Re: Prosze o pomoc IP: *.chello.pl 08.11.04, 19:28
      Kup 3/4 litra, zbiorę ekipę, wypijemy, zaśpiewamy i nagramy big_grin
    • Gość: piecyk gazowy Re: Prosze o pomoc IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 08.11.04, 19:44
      Tylko takie udało mi się wygooglać:
      mp3.wp.pl/p/strefa/sciagnij/39515.mp3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka