Dodaj do ulubionych

wtorek - chat fanow psb

27.12.04, 23:50

jutro wtorek i czat fanow psb. tylko przypominam wink)) mam nadzieje, ze zdaze do domu na rozmowe smile)
Obserwuj wątek
    • krikra Re: wtorek - chat fanow psb 28.12.04, 13:34
      Ja nie wiem, czy tym razem będę... jeśli już, to wpadnę później - mam nadzieję,
      że kogoś zastanę ..
      A propos czatu - mam taki niefajny problem - po jakimś czasie mnie wylogowuje,
      nie mam pojęcia czemu. Czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia? Nie wiem, co z
      tym zrobić, a jest to bardzo irytujące... uncertain
    • rafi.raf Re: wtorek - chat fanow psb 29.12.04, 00:11
      no i ladnie wypadlem! niestety nie moglem przyjsc. sluzbowa kolacja sad(( no, a pozniej jeszcze zaliczylem kino... zaluje.

      moze bedziemy sie czesciej spotykali na czacie niz tylko we wtorki? forum pomaga nam w codziennych kontaktach. co wy na to?
      • krikra Re: wtorek - chat fanow psb 29.12.04, 01:10
        Może być częściej, ale mojego problemu z logowaniem to niestety i tak nie
        rozwiąże sad(
        • rafi.raf Re: wtorek - chat fanow psb 29.12.04, 02:55
          zawsze mozemy prowadzic "aktywne dyskusje" na zamknietym forum!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka