rafi.raf 27.12.04, 23:50 jutro wtorek i czat fanow psb. tylko przypominam )) mam nadzieje, ze zdaze do domu na rozmowe ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krikra Re: wtorek - chat fanow psb 28.12.04, 13:34 Ja nie wiem, czy tym razem będę... jeśli już, to wpadnę później - mam nadzieję, że kogoś zastanę .. A propos czatu - mam taki niefajny problem - po jakimś czasie mnie wylogowuje, nie mam pojęcia czemu. Czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia? Nie wiem, co z tym zrobić, a jest to bardzo irytujące... Odpowiedz Link Zgłoś
rafi.raf Re: wtorek - chat fanow psb 29.12.04, 00:11 no i ladnie wypadlem! niestety nie moglem przyjsc. sluzbowa kolacja (( no, a pozniej jeszcze zaliczylem kino... zaluje. moze bedziemy sie czesciej spotykali na czacie niz tylko we wtorki? forum pomaga nam w codziennych kontaktach. co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
krikra Re: wtorek - chat fanow psb 29.12.04, 01:10 Może być częściej, ale mojego problemu z logowaniem to niestety i tak nie rozwiąże ( Odpowiedz Link Zgłoś
rafi.raf Re: wtorek - chat fanow psb 29.12.04, 02:55 zawsze mozemy prowadzic "aktywne dyskusje" na zamknietym forum! Odpowiedz Link Zgłoś