Dodaj do ulubionych

Led Zeppelin Reunion

04.12.10, 21:47
Londyn 2007 02 Arena. Zagrali razem po 22 latach. Z tych amatorskich nagrań, które przedostały się do youtuba, można wnioskować, że w świetnej formie... Na bębnach Jason Bonham (syn Bonza).
Tutaj - Dazed and confused
Obserwuj wątek
  • lotam Re: Led Zeppelin Reunion 05.12.10, 08:38
   Znowu chłopie piszesz o czymś, co przerasta Twoje horyzonty intelektualne.

   Panowie Page, Plant i Jones zagrali razem nie po 22 ale po 12 latach. Ostatni ich wspólny występ przed O2 Arena miał miejsce 12 stycznia 1995 roku w Nowym Jorku. Koncert w roku 2007, a zwłaszzca wykonanie Dazed And Confused, był niestety fatalny. Gdybyś słuchał i oglądał coś więcej niż swoich ulubionych tandeciarzy na YouTube, to wiedziałbyś, że pod koniec tego utworu muzyka całkowicie się "rozjechała".

   Nagrania audio i video z tego koncertu dostępne są od ponad 3 lat. Nie mogłeś zadać sobie nieco trudu i wpierw ich wysłuchać lub obejrzeć, a potem dopiero pisać?
   • bartos29 Re: Led Zeppelin Reunion 05.12.10, 18:10
    lotam napisał:

    > Znowu chłopie piszesz o czymś, co przerasta Twoje horyzonty intelektualne.
    >
    > Panowie Page, Plant i Jones zagrali razem nie po 22 ale po 12 latach. Ostatni i
    > ch wspólny występ przed O2 Arena miał miejsce 12 stycznia 1995 roku w Nowym Jor
    > ku.
    Taak? smile
    Z tego co wiem,to tego dnia zostali uroczyście wprowadzeni (m.in. przez Stevena Tylera i Joe Perry z aerosmistha) do Hall of Fame rockandrolla, przy czym J.P.Jones wywołal w trakcie uroczystości mały skandal. Coś-tam wykonali z towarzyszeniem części Aerosmitha i Neila Younga, ale chyba trudno uznać to za koncert LZ.
    • lotam Re: Led Zeppelin Reunion 05.12.10, 20:49
     A w którym miejscu napisałem, że 12 stycznia 1995 zagrał Led Zeppelin? Chociaż, kiedy spojrzy się na katalog każdego kolekcjonera nagrań LZ, to występy 7/13/85 Live Aid, 5/14/88 MSG i 1/12/95 NY zawsze będą opisane jako "LZ reunion".

     Tym niemniej, tego dnia (1/12/95) do HoF został wprowadzony właśnie LZ, a nie Panowie Page, Plant i Jones. Setlista była na wpół zeppelinowska (BIOH i WTLB). Żadnego tam znowu skandalu nie było, tylko Plant się nieco skrzywił i spojrzał "z ukosa" po wypowiedzi Jonesa. I tyle. Czy to tak trudno znaleźć gdzieś ten występ w wersji video, obejrzeć go (jest niezły), a potem dopiero coś pisać?

     Jeśli ten O2 Arena reunion rzeczywisćie traktować jako występ LZ, to miał on miejsce nie 22, ale 27 lat po koncercie w Berlinie 7/7/80.

     Chodziło mi o coś innego, nie o detale Ten występ w O2 Arena 2007 był po prostu słaby. A tutaj Wódz Wszechwiedzący, po obejrzeniu jakiegoś fragmencika z YouTube, po raz kolejny plecie bzdury.
     • krol-czy-krolik Pierwszy rejunion Leda Zeppelina 06.12.10, 22:25
      Żeby tak jakoś podsumować tą wielce uczoną dyskusję na wysokim poziomie kumpetencyi pozwolę sobie na zaprezentowanie pierwszego i najwybitniejszego Reuniionu Leda Zeppelina

      Jeszcze z 1957 roku!
      www.youtube.com/watch?v=j0tAOIQiz-8
      DB (tyż wielce kumpetentna w temacie) od rabbita

     • jo_ember Re: Led Zeppelin Reunion 07.12.10, 19:22
      lotam napisał:

      > Chodziło mi o coś innego, nie o detale Ten występ w O2 Arena 2007 był po prostu
      > słaby. A tutaj Wódz Wszechwiedzący, po obejrzeniu jakiegoś fragmencika z YouTu
      > be, po raz kolejny plecie bzdury.

      Tu polemizowałbym. Słyszałem nagrania z tego koncertu i byłem zaskoczony "in plus". Też zalezy do czego się porównuje. Jeżeli do dawnego LZ - to na pewno nie to samo. Ale jak na emerytów z 7 krzyżykiem na karku - to rewelacja. I duch dawnego Zeppelina - się czuje!
     • basilisque Re: Led Zeppelin Reunion 07.12.10, 21:35
      lotam napisał:

      > A w którym miejscu napisałem, że 12 stycznia 1995 zagrał Led Zeppelin? Chociaż,
      > kiedy spojrzy się na katalog każdego kolekcjonera nagrań LZ, to występy 7/13/
      > 85 Live Aid, 5/14/88 MSG i 1/12/95 NY zawsze będą opisane jako "LZ reunion".
      > Jeśli ten O2 Arena reunion rzeczywisćie traktować jako występ LZ, to mia
      > ł on miejsce nie 22, ale 27 lat po koncercie w Berlinie 7/7/80.


      > Chodziło mi o coś innego, nie o detale Ten występ w O2 Arena 2007 był po prostu
      > słaby. A tutaj Wódz Wszechwiedzący, po obejrzeniu jakiegoś fragmencika z YouTu
      > be, po raz kolejny plecie bzdury.

      Generalnie kolego Lotam, plączesz się w zeznaniach, nie mówiąc już o tym, że popisujesz się po raz kolejny zwykłym chamstwem. To forum nie jest kółkiem wzajemnej adoracji, można mieć różne sądy na różne tematy, natomiast jakieś minimum dobrego wychowania obowiązuje.
      • lotam Wodzu, lepiej zamilknij! 18.12.10, 19:46
       Z Twojego prostactwa, publikowanego w żydowskiej gazecie dla Polaków, śmieją się już tysiące (jeśli nie dziesiątki tysięcy) ludzi. Wpisz się do jakiegoś forum dla degeneratów i wówczas odnajdziesz właściwe miejsce dla siebie i sowjego rozdętego ponad wszelką miarę ego.

       Pojęcie o starej dobrej muzyce masz takie jak, nie przymierzając, Ferdynand Kiepski o rarytasach na rynku spirytualiów. Albo i nawet gorsze smile Trudno się dziwić. Ten Twój Jutube to domena ubogich duchem.
       • basilisque To co tu robisz? 19.12.10, 11:39
        Twoje miejsce jest takiej gazecie jaka ci odpowiada: Nasza POlska czy Gazeta Polska itp/ robionej przez POlaków takich jak Ty dla Polaków takich jak Ty, przy których Ferdynand Kiepski jest szczytem elegancji i kultury...
   • duralex Re: Led Zeppelin Reunion 12.01.11, 12:41
    Panie lotam. Co pan będziesz denerwowaći innych.
    Zapraszamy do dyskusji na naszym forum poświęconym Led Zeppelin.

    www.ledzepps.fora.pl/

    Na razie to nasze forum wygląda być może niezbyt okazale. Musi pan jednak wiedzieć, że jest ono kontynuacją bardzo starego forum, jeszcze z freeweb. Niebawem przeniesiemy ze starego forum co ciekawsze wątki i można dalej ciągnąć tę dyskusję o najlepszym zespole rockowym wszechczasów.

    Jeszcze raz zapraszam serdecznie pana i innych chętnych do dyskusji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka