lady_pik 20.01.05, 00:00 Nowa płyta wokalistki Fanding Colours. Troche inne klimaty ale całkiem niezłe. Czy już może słuchaliście? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: new! Re: De Coy - Pleasure For Nothing IP: *.chello.pl 20.01.05, 00:39 słyszałem jeden utwór - ale De Coy na pewno warta jest uwagi. choć dla mnie "Black Horse" nadal rządzi i nic go nie przebije Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: De Coy - Pleasure For Nothing 20.01.05, 08:11 slyszalam i kupilam juz pare ladnych miesiecy temu, bo wtedy plyta wyszla . podoba mi sie, porzadnie zrobiona rzecz. moja faworytka posrod piosenek - 'a little uneasy'. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: De Coy - Pleasure For Nothing IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.05, 14:23 Kto to wydał? Odpowiedz Link Zgłoś
lady_pik Re: De Coy - Pleasure For Nothing 20.01.05, 14:47 sklep.offculture.pl/album.php?cdid=175 Odpowiedz Link Zgłoś
lady_pik Re: De Coy - Pleasure For Nothing 20.01.05, 14:55 aaa sprostowanie oczywiście zespół Fading Colours (bez "n") Wybaczcie literówke. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś