Gość: mallina IP: *.dip.t-dialin.net 25.05.02, 17:30 bedzie to dluzsza historia? osobiscie lubie czasem posluchac, wyspokaja mnie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tomek Re: DIDO - gwiazda sezonu czy.. IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 25.05.02, 18:03 Pogadamy za rok - najdalej za 2 lata... Jak nie będziesz pamiętać, o kim mowa to Ci przypomnę ten post )) Niestety - taki los spotyka 90 % gwiazdeczek lansowanych do bólu za pomocą jednej piosenki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecio Re: DIDO - gwiazda sezonu czy.. IP: 213.76.59.* 25.05.02, 18:16 Uważam płytę No Angel za jedna z lepszych jakie sie ukazały w zeszłym roku. Był czas ze słuchałem jej non stop. A ponieważ wiem ze pani Dido na spółkę z bratem napisała materiał na tą płytę to jestem przekonany ze nowa płyta będzie jeszcze lepsza. Poza tym z takim wokalem nie mozna ot tak sobie zniknąć albo nagrać kaszane. Macie przykład nowego Faithless- najlepszy kawałek na płycie z Dido na wokalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MIKI DO TOMKA !!! IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 25.05.02, 21:53 Nie wiem gdzie ty tam widzisz albo słyszysz ból, z tego co wiem to Dido miała już 4 hity, a ostatnia płyta jest całkiem niezła. ALe może masz i rację, zobaczymy za rok lub 2 lata, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczur Gwiazda 2 sezonow, a potem amen IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.05.02, 22:50 Wydaje mi sie, ze sezon-dwa i bedzie po niej.. tak naprawde to nie ma ona jakiegos hiper ciekawego glosu, kawalek z Faithless jest nudny jak puszka sardynek (chociaz remiksy sa bardzo wypasione). Dido wroci do spiewania chorkow. Odpowiedz Link Zgłoś
kugel Re: DIDO - gwiazda sezonu czy.. 26.05.02, 10:05 Chłpocy z faithless ciągna ją w górę, plytka "no angel"- profesjonalny pop na przyzwoitym poziomie(choc bez rewelacji). Gdyby polska papka popowa była choc na takim poziomie nie musielibysmy czytać postów na temat np. ich troje. Ponadto zaręczam, iż milutka to dziewczynka w życiu imprezowo-prywatno- wieczorowym)i zdaje sobie sprawe, że to co wydaje to nie jest szczyt jest mozliwości. Pozdro MKD Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 DO MIECIA 26.05.02, 12:14 Na płycie Faithless kawałek z Dido jest akurat jednym z gorszych (wersja singlowa jest o niebo lepsza). Co do samej DIDO? Dajmy jej czas, ale osobiście uważam, że podzieli los np. Carol Decker (czy ktoś pamięta). W najlepszym razie Tanity Tikaram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecio Re: DO MIECIA IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.02, 12:21 teddy4 napisał(a): > Na płycie Faithless kawałek z Dido jest akurat jednym z gorszych (wersja > singlowa jest o niebo lepsza). > Co do samej DIDO? Dajmy jej czas, ale osobiście uważam, że podzieli los np. > Carol Decker (czy ktoś pamięta). W najlepszym razie Tanity Tikaram. Chyba ze zacznie pisać kawałki dla Britney tak jak ostatnio(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mallina Re: Carol D IP: *.dip.t-dialin.net 26.05.02, 13:04 Carol Decker to bodajze rudzielec z T'Pau ale to byl przeboj!!!('china in your hand") Odpowiedz Link Zgłoś
teddy4 Re: Carol D 26.05.02, 13:06 Tak - to był przebój. I potem już nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcel Re: DIDO - gwiazda sezonu czy.. IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.02, 15:11 Trochę Eminem jej pomógł w karierze. Odpowiedz Link Zgłoś
kugel Re: DIDO - gwiazda sezonu czy.. 26.05.02, 16:07 Eminem i Rollo - dwaj starzy dobrzy kumple) Odpowiedz Link Zgłoś