Dodaj do ulubionych

Cure Party w Warszawie

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.05.02, 21:04
Zapraszam wszystkich fanów The Cure (i nie tylko) na imprezę z okazji 42
urodzin basisty The Cure Simona Gallupa. Bibka odbędzie się 1 czerwca w
warszawskim klubie "Dramatyczny Jazzgot" (Pałac Kultury, wejście do Teatru
Draatycznego). Początek godzina 21, koniecconfused??smile W programie: koncert grupy
Thule grającej covery "kjura" plus swoje kawałki w klimacie Cure (grali parę
lat temu kilka koncertów z Republiką), projekcje video, zabawa przy znanych i
mniej znanych piosenkach gwiazdy wieczoru. Wjazd:10 zł.
Obserwuj wątek
    • Gość: Miecio Re: Cure Party w Warszawie IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.05.02, 10:38
      Gość portalu: greg napisał(a):

      > Zapraszam wszystkich fanów The Cure (i nie tylko) na imprezę z okazji 42
      > urodzin basisty The Cure Simona Gallupa. Bibka odbędzie się 1 czerwca w
      > warszawskim klubie "Dramatyczny Jazzgot" (Pałac Kultury, wejście do Teatru
      > Draatycznego). Początek godzina 21, koniecconfused??smile W programie: koncert grupy
      > Thule grającej covery "kjura" plus swoje kawałki w klimacie Cure (grali parę
      > lat temu kilka koncertów z Republiką), projekcje video, zabawa przy znanych i
      > mniej znanych piosenkach gwiazdy wieczoru. Wjazd:10 zł.


      Co z tego jak jubilata nie bedziesad(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka