Zapraszam wszystkich fanów The Cure (i nie tylko) na imprezę z okazji 42
urodzin basisty The Cure Simona Gallupa. Bibka odbędzie się 1 czerwca w
warszawskim klubie "Dramatyczny Jazzgot" (Pałac Kultury, wejście do Teatru
Draatycznego). Początek godzina 21, koniec

??

W programie: koncert grupy
Thule grającej covery "kjura" plus swoje kawałki w klimacie Cure (grali parę
lat temu kilka koncertów z Republiką), projekcje video, zabawa przy znanych i
mniej znanych piosenkach gwiazdy wieczoru. Wjazd:10 zł.