to juz zapewne bylo podnoszone nie raz, ale chyba zawsze warto, skoro jest to
kwestia najbardziej nas interesujaca.
Czego oczekujecie po nowym albumie PSB? jak wyobrazacie sobie to jak zagraja,
jak chcielibyscie zeby zagrali? czy nowe utwory (nowosci na DISCO3, a takze
MIRACLES i FLABOYANT) to cos za czym maja podazyc, czy raczej nie? czy jest
jakis niewydany utwor ktory chetnie ujrzelibyscie na nowej plycie (np. You've
Got to Start Somewhere, lub A Powerful Friend)?
moja opinia: zarowno RELEASE jak i DISCO3 podobaja mi sie wielce, takze
chcialbym zeby nowy album przedstawial cos pomiedzy nimi, plus zeby ostatnim
utworem bylo Flamboyant