Chodzi mi o to czy lubicie sluchac partii gitary,basu,klawiszow, czy tez moze
perkusji,albo innych mniej popularnych instrumentow.Ja chyba jednak bede
stawial na gitare,moj ulubiony tworca Mike Oldfield jest wirtuozem
gitary,potrafi wyczarowac z niej nipodrabialny dzwiek i chyba dlatego wybralem
gitare i najbardziej cenie gotarzystow.A jak u was. Zreszta od kilku lat ucze
sie grac na gitarze i wiem ze to nie jest latwa sztuka,no chyba ze mowimy o
grze typu ognisko i dwa akordy