Dodaj do ulubionych

**jakich plyt sluchaliscie w maju**

04.06.05, 01:10
UNKLE - Never Never Land
Lacrimosa - wszystkie plyty
Madonna - Erotica
Archive - Noise
Myslovitz - Myslovitz
Myslovitz - Milosc w czasach popkultury
Myslovitz - Korova Milky Bar
Myslovitz - Skalary mieczyki neonki
Natacha Atlas - Diaspora
Clan of Xymox - Notes from the Underground
Noir Desir - rozne plyty
Obserwuj wątek
    • Gość: papi Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.saint / 195.117.38.* 04.06.05, 09:16
    • Gość: papi Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.saint / 195.117.38.* 04.06.05, 09:41
      IRON MAIDEN - LIVE AFTER DEATH
      ISIS - PANOPTICON
      RAY WILSON - LIVE
      IRON MAIDEN - IRON MAIDEN
      LIVING LOUD - LIVING LOUD
      DEEP PURPLE - LIVE IN JAPAN
      KING CRIMSON - IN THE COURT OF THE CRIMSON KING
      ISIS - OCEANIC
      RED SPAROWES - RED SPAROWES
      AUDIOSLAVE - AUDIOSLAVE
      PINK FLOYD- PULSE
      PINK FLOYD THE WALL
      U.K. - NIGHT AFTER NIGHT
      U.K. - DANGER MONEY
      PORCUPINE TREE - IN ABSENTIA
      PORCUPINE TRRE - COMA DIVINE
      PORCUPINE TREE - DEADWING
      DEEP PURPLE - BANANAS
      PINK FLOYD WISH YOUR WERE HERE
      URIAH HEEP - LIVE
      GENESIS - TRESPASS
      TOOL - LATERALUS
      IRON MAIDEN - KILLERS
      BUDGIE - BUDGIE
      ROBERT PLANT - MIGHTY REARRANGER
      I WIELE WIELE INNYCH ROCKOWYCH DOSKONAŁOŚCI Z LAT 70 80 I 90


      • slimmer Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 09:59

        KAYAH - THE BEST & THE REST
        ZIC - ZAC / SONY BMG MUSIC


        SARAH CONNOR
        NAUGHTY BUT NICE
        EPIC / SONY BMG MUSIC

        RÓŻNI WYKONAWCY
        NAJLEPSZA MUZYKA RMF FM 2005
        SONY MUSIC PL / SONY BMG MUSIC


        MUZYKA FILMOWA
        STAR WARS: EPISODE 3
        CLASSICAL / SONY BMG MUSIC


        RÓŻNI WYKONAWCY
        CHOPIN
        SONY BMG MUSIC

        RÓŻNI WYKONAWCY
        THE BEST SMOOTH JAZZ... EVER! VOL. 2
        EMI / EMI MUSIC POLAND


        MICHAEL BUBLE
        IT'S TIME
        WARNER BROS / WARNER MUSIC PL


        50 CENT
        THE MASSACRE
        INTERSCOPE / UNIVERSAL MUSIC PL

        RÓŻNI WYKONAWCY
        BRAVO HITS WIOSNA 2005
        MAGIC RECORDS / UNIVERSAL MUSIC PL


        RÓŻNI WYKONAWCY
        TOP KIDS 4
        MAGIC RECORDS / UNIVERSAL MUSIC PL


        JAN PAWEŁ II
        NAUCZYLIŚMY SIĘ NASZEJ OJCZYZNY
        GM DISTRIBUTION

        SYSTEM OF A DOWN
        MEZMERIZE
        COLUMBIA / SONY BMG MUSIC


        POKAHONTAZ
        RECEPTURA
        MAX FLO STUDIO / EMI MUSIC POLAND


        BRUCE SPRINGSTEEN
        DEVILS & DUST
        COLUMBIA / SONY BMG MUSIC

        KRZYSZTOF KILJAŃSKI złota płyta
        IN THE ROOM
        KAYAX / EMI MUSIC POLAND


        JAN PAWEŁ II
        "POKÓJ MÓJ DAJĘ WAM..." (ŚPIEW OJCA ŚWIĘTEGO Z RODAKAMI)
        GM DISTRIBUTION


        GOYA
        SMAK SŁÓW
        POMATON / EMI MUSIC POLAND

        RÓŻNI WYKONAWCY diamentowa płyta
        THE BEST SMOOTH JAZZ ... EVER
        EMI / EMI MUSIC POLAND


        ARKA NOEGO
        OD RANA DO WIECZORA
        METAL MIND PRODUCTIONS


        RÓŻNI WYKONAWCY złota płyta
        RADIO ZET: TYLKO WIELKIE PRZEBOJE... WE DWOJE VOL. 2
        POMATON / EMI MUSIC POLAND

        KOMBI złota płyta
        KOMBI C.D.
        IZABELIN / UNIVERSAL MUSIC PL


        MORCHEEBA
        THE ANTIDOTE
        ISOUND / SONY BMG MUSIC


        ANNA JANTAR & NATALIA KUKULSKA
        PO TAMTEJ STRONIE
        SONY MUSIC PL / SONY BMG MUSIC

        RÓŻNI WYKONAWCY
        KIDS ESKADRA VOL. 1
        IZABELIN / UNIVERSAL MUSIC PL


        MOBY złota płyta
        HOTEL
        MUTE / EMI MUSIC POLAND


        JAN PAWEŁ II
        PIEŚNI POLAKÓW DLA PAPIEŻA - PIELGRZYMKA OJCA ŚWIĘTEGO DO POLSKI 5 - 17 CZERWCA 1999
        GM DISTRIBUTION

        RÓŻNI WYKONAWCY
        TOP KIDS 3
        MAGIC RECORDS / UNIVERSAL MUSIC PL


        WILKI
        WATRA
        POMATON / EMI MUSIC POLAND


        RÓŻNI WYKONAWCY
        PLANETA MIX 4
        MAGIC RECORDS / UNIVERSAL MUSIC PL

        STANISŁAW SOYKA
        JAN PAWEŁ II - TRYPTYK RZYMSKI
        A.A.J.BRIZE / EMI MUSIC POLAND


        IVAN I DELFIN
        JEJ CZARNE OCZY
        MAGIC RECORDS / UNIVERSAL MUSIC PL


        VAN MORRISON
        MAGIC TIME
        POLYDOR / UNIVERSAL MUSIC PL

        FAITHLESS
        FOREVER - THE GREATEST HITS
        ARISTA / SONY BMG MUSIC


        NINE INCH NAILS
        WITH TEETH
        INTERSCOPE / UNIVERSAL MUSIC PL


        PINK MARTINI
        HANG ON LITTLE TOMATO
        4 ART.

        FISZ & ENVEE
        FRU!
        ASFALT RECORDS / SONY BMG MUSIC


        RÓŻNI WYKONAWCY
        JAZZ BOX
        OTHER JAZZ / UNIVERSAL MUSIC PL


        RÓŻNI WYKONAWCY
        U CIEBIE W MIEŚCIE
        EMBARGO NAGRANIA / ITI

        MACIEJ MALEŃCZUK
        PROSTE HISTORIE
        POLSKIE RADIO / WARNER MUSIC PL


        EWELINA FLINTA
        NIE ZNASZ MNIE
        ZIC-ZAC / SONY BMG MUSIC


        PORCUPINE TREE
        DEADWING
        ATLANTIC / WARNER MUSIC PL

        ROBERT PLANT
        MIGHTY REARRANGER
        SONY BMG MUSIC


        LAO CHE
        POWSTANIE WARSZAWSKIE
        ARS MUNDI


        RÓŻNI WYKONAWCY
        RAP ESKADRA 2
        UMC RECORDS / SONY BMG MUSIC

        LECH JANERKA
        PLAGIATY
        ZIC-ZAC / SONY BMG MUSIC


        RÓŻNI WYKONAWCY
        LADIES... AFTER HOURS
        BMG POLAND / SONY BMG MUSIC


        PEJA & SLUMS ATTACK
        NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK
        FONOGRAFIKA / FONOGRAFIKA

        PAPA DANCE
        1000000 FANEK NIE MOGŁO SIĘ MYLIĆ
        WARNER MUSIC PL


        GREEN DAY
        AMERICAN IDIOT
        REPRISE/WARNER BROS. / WARNER MUSIC PL


        AUDIOSLAVE
        OUT OF EXILE
        INTERSCOPE / UNIVERSAL MUSIC PL
    • Gość: Leatherface Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 10:48
      Skórzana gęba słuchał:

      ULVER "Blood Inside" (strach się bać)
      IMMOLATION "Harnessing Ruin"
      COIL "Musick To Play In The Dark 1"
      URGEHAL "Through Thick Fog 'Till Death"
      FORGOTTEN SILENCE "Thots" (grupa zapomniana jak ta cisza w nazwie...)
      EMPEROR "Anthems To The Welkin At Dusk" (jedna z dwóch najlepszych
      blackmetalowych płyt w historii płyt blackmetalowych)
      RAVENCULT "Despise the Blindfold" demo (kolega Dreaded88, jako fan Rotting
      Christ, winien mieć baczenie na tę obiecujacą kapelę z Hellady)
      AC/DC "Dirty Deeds Done Dirt Cheap" (Bon miał biggest balls of them all)
      THE EXPLOITED "Troops Of Tomorrow"
      MEGADETH "Countdown To Extinction" remasterowany
      THE SMITHS "The Queen Is Dead"
      N.W.A. "Straight Outta Compton" (pasuje, co nie?)
      • Gość: margo Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.lublin.pl 04.06.05, 11:00
        Guano Apes - Planet Of The Apes
        Marillion - The Best Of Marillion
        Norah Johnes - Come Away Whiyh Me
        Rod Stewart - The Great American Songbook
        Uriah Heep - The Best Of
        U2 - The Best of 1990-2000 - 2002
        Pink Floyd - The best of
        Madonna
        Raz Dwa Trzy - Trudno nie wierzyc w nic
        Raz Dwa Trzy - Czy te Oczy moga klamac
        TILT I TOMEK LIPIŃSKI
        Chylińska - Winna
        Maanam i wiele, wiele innych
      • dreaded88 Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 11:53
        Gość portalu: Leatherface napisał(a):


        > RAVENCULT "Despise the Blindfold" demo (kolega Dreaded88, jako fan Rotting
        > Christ, winien mieć baczenie na tę obiecujacą kapelę z Hellady)

        Ano, nakieruje się receptory.

        U mnie pobrzmiewały:

        Ajattara - "Kuolema", "Tyhjyys"
        Alchemist - głównie "Spiritech"
        A Silver Mt. Zion - "He Has Left Us Alone..."
        Aura Noir - "The Merciless"
        Bathory - "Twilight Of The Gods"
        Behemoth - "Demigod"
        Blood Axis - "The Gospel Of Inhumanity"
        Candlemass - s/t
        Death In June - "Rose Clouds Of Holocaust"
        Der Blutharsch - "Time Is Thee Enemy"
        Mustasch - "Ratsafari"
        Nightfall - "Lesbian Show"
        Paradise Lost - s/t
        Rotting Christ - "Sanctus Diavolos", "Khronos"
        Samael - "Exodus"
        The Ukrainians - "Respublika"
        Ulver - "Blood Inside", a jakże
        V/A - "For The Masses"
        • Gość: nadzieja Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.nyc.res.rr.com 08.06.05, 04:17
          to, ze u niektorych pobrzmiewalo "blood inside" przed oficjalna premiera to
          chyba nie powod do dumy? coz za spoleczenstwo sad( "strach sie bac"...
          pozdrawiam...
      • jomswiking Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 16:14
        Widze, ze kolega szanowny 'z klimatu' zatem polecam cos, co mnie na glebe
        wylozylo i wstac z niej nie moge!
        MAYHEM 'CHIMERA'

        NIE SLUCHAM NA CODZIEN BLACK METALU, bo zatwardzialym fanem brutal death i
        finskiego viking metal jestem, ale ta plyta jest GENIALNA i to wlasnie jej
        sluchalem CALY MAJ!!!
        MIR!
        • Gość: Leatherface Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 16:50
          > Widze, ze kolega szanowny 'z klimatu' zatem polecam cos, co mnie na glebe
          > wylozylo i wstac z niej nie moge!
          > MAYHEM 'CHIMERA'

          Spoko, znam ten album od premiery, czyli już kawał czasu. Mayhem,
          uwielbiam, "Grand Declaration Of War" był świetnym eksperymentem, na koncercie
          w Krakowie w 2001 prawie zostawiłem głowę pod barierkami, a jednak "Chimera" mi
          nie podchodzi... Niby wszystko na swoim miejscu, Hellhammer nadupca jak trzeba,
          Blasphemer kleci fajne, psychodelizujące rozjazdy na gitarze, ale czegoś tu
          brak, bo ten album nie przetrwał próby czasu, tzn. teraz własnie go słucham po
          raz pierwszy od paru miesięcy i już mam ochotę wyłączyć. Nudzi mnie jakoś. No i
          Kaczor Donald na wokalach się na tym albumie nie popisał, cała nadzieja w
          powrocie w szeregi Mayhem węgierskiego narkomana znanego z opus magnum Black
          metalu, "De Mysteriis Dom Sathanas". Zainteresuj się "Casus Luciferi"
          Watain, "Liberation" 1349 i "Anti-Life" Disiplin - jesli lubisz "Chimerę",
          powinny Ci się spodobać.

          Z brutalnego defmetalu polecam młody, obiecujący PUTRIDITY z Gliwic. Maja parę
          demówek na koncie, a co jedna to lepsza, a ponadto Radziu to bardzo miły
          kontaktowy człek, więc nie powinno być problemu ze zdobyciem ich materiałówwink


          dreaded88 napisał:
          > Ulver - "Blood Inside", a jakże

          I jak Ci się toto widzi??? Mnie powala. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie
          takiego szkicownika do właściwego albumu, a może nawet paru, bo pomysłów tu
          zatrzęsienie. I chociaz spójne może te pomysły nie są, płyty slucham z
          opadniętą szczęką od początku do końca. Nie mogę się nadziwić, jak, oscylując
          od czasów "Metamorphosis" w ramach szeroko pojętej elektroniki, kazda kolejna
          EPka i album Ulvera są inne, i żaden nie obniża poprzeczki. No i fajnie, że
          Trickster G. znowu dużo spiewa.
          • dreaded88 Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 19:21
            Gość portalu: Leatherface napisał(a):

            > dreaded88 napisał:
            > > Ulver - "Blood Inside", a jakże
            >
            > I jak Ci się toto widzi??? Mnie powala. Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie
            > takiego szkicownika do właściwego albumu, a może nawet paru, bo pomysłów tu
            > zatrzęsienie. I chociaz spójne może te pomysły nie są, płyty slucham z
            > opadniętą szczęką od początku do końca. Nie mogę się nadziwić, jak, oscylując
            > od czasów "Metamorphosis" w ramach szeroko pojętej elektroniki, kazda kolejna
            > EPka i album Ulvera są inne, i żaden nie obniża poprzeczki. No i fajnie, że
            > Trickster G. znowu dużo spiewa.

            Widzi mi się zdecydowanie pozytywnie, aczkolwiek muszę jeszcze kilka razy przepuścić przez uszy, żeby się przegryzło do końca (do tej pory chyba z 4 przesłuchania, za mało). Płyta w sumie trochę zaskakująca, m.in. właśnie z uwagi na większą rolę wokali, prawdę powiedziawszy po np. "Quick Fix For Melancholy" spodziewałem się dalszego podążania drogą prowadzącą w rejony warszawskojesienno-instrumentalne. Wszystkie porównania są bez sensu, ale przypominają się najlepsze czasy KC wink
            Ciekawe, co Garm upichci w ramach Sindrome. No i jaki będzie "Red For Fire, Black For Death" Solefalda, gdzie się udzielał (chociaż właściwie Cornelius i Lazare razili sobie doskonale sami).
      • good_morning Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 19:15
        e, to zart jakis musi byc z tym "strach sie bac" wink wlasnie slucham tego w
        ramach ukojenia po wyczynach Maldoror live i jest pieknie i spokojnie
        (nareszcie...)
    • oxygen78 Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 12:49
      super furry animals - rings around the world
      super furry animals - fuzzy logic
      aqueduct - i saw gold
      brendan benson - alternative to love
      the tears - here come the tears
      turin brakes - ether song
      chromeo - she's in control
      john legend - get lifted
      hal
      • oxygen78 Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 12:51
        przy aqueduct zamiast 'saw" powinno byc "sold"
        tyle.
    • kuole Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 12:57
      Anathema - Alternative 4
      Melancholy - Restlessness
      Ajattara- Itse
      Sentenced - The funeral Album
      Moonsorrow - Verisäkeet
      Vintersorg - Cosmic Genesis
      Orphaned Land - Mabool
      • Gość: Lecho Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 13:09
        Emiliana Torrini - wszystko
        Angela McCluskey- The tings we do
        Pat Metheny Group - The way up
        Peatbog Faeries - wszystko
        King Crimson - wszystko
        Emerald - Balony św. Patryka
        • Gość: manujoao Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.06.05, 13:34
          na walsonie min:
          Pop/Rock
          Gorillaz-Demon Days,plyta miesiaca
          Manic Street Preachers-Generation Terrorists
          Oasis-Standing On The Shoulders Of Giants
          Travis-The Man Who,The Invisible Band
          Madness-The Rise And Fall
          Tom Waits-Franks Wild Years
          Manu Chao-Proxima Estacion Esperanza
          Raul Seixas-30 roznych piesni
          Elektrotechnika:
          Stanton Warriors-The Stanton Session
          Basement Jaxx-Rooty,Remedy
          Goldie-Timeless
          Dizee Rascal-Boy In Da Corner
          The Streets-Original Pirate Material,A Grand Don't Come For Free
          Sety breakbeatowe DJ GregJ ze stronicy www.kidbippy.com
          No i chwatit.
      • michalgajzler Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 15:12
        kuole napisał:


        > Orphaned Land - Mabool

        Ooo, czyżby kolejna osoba zarażona Orphaned Lan?
        • kuole Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 15:22
          czy zarazona to nie wiem...poznałem ten zespół ładne kilka lat temu jak wydali
          EP ' The Beloved's Cry', znani byli tylko na bliskim wschodzie a 2/3 płyt
          dostepne bylo na ich stronie w formacie mp3. pare lat temu ich wokalista pisal
          mi ze ' swietnie byloby kiedys zagrac w Polsce' wink
          boom po wydaniu Mabool no i spełniło sie, zagrali niedawno

          ps. jesli lubisz OL to zapraszam na koncert Melancholy 25.06 do Dekadencji w
          Katowicach, prawdopodobnie bedzie cover 'Ocean Land' big_grin
          • michalgajzler Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 15:57
            kuole napisał:

            > czy zarazona to nie wiem...poznałem ten zespół ładne kilka lat temu jak wydali
            > EP ' The Beloved's Cry', znani byli tylko na bliskim wschodzie a 2/3 płyt
            > dostepne bylo na ich stronie w formacie mp3.

            Aaaa to "prekursor" w takim raziewink. Pytanie wzięlo się stąd, iż kolega
            Dreaded88 na forum od jakieoś czasu Orphaned Land propagował (jeszcze chyba
            także Vulture, który przepadł jakiś czas temu).

            >pare lat temu ich wokalista pisal
            > mi ze ' swietnie byloby kiedys zagrac w Polsce' wink
            > boom po wydaniu Mabool no i spełniło sie, zagrali niedawno.

            Ano zagrali, choć ja sobie akurat wizytę w Dekompresji wtedy odpuściłem. Jak nie
            wrócą będę sobie mogł pluc w brodęwink.

            >
            > ps. jesli lubisz OL to zapraszam na koncert Melancholy 25.06 do Dekadencji w
            > Katowicach, prawdopodobnie bedzie cover 'Ocean Land' big_grin

            Lubię, acz Katowice niestety mi trochę nie po drodze. Swoją drogą - zespół znany
            m.in. z coveru sam stał się zespołem coverowanym...hehe
            • kuole Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 16:04
              michalgajzler napisał:

              > Lubię, acz Katowice niestety mi trochę nie po drodze. Swoją drogą - zespół
              znan
              > y
              > m.in. z coveru sam stał się zespołem coverowanym...hehe

              hm, no trudno, w kazdym razie planujemy dosc sporo koncertow na wrzesien to
              moze i trafimy gdzies w Twoje okolice smile
              ano fakt, OL chyba wiekszosc łączy z paradajsami, nie wiem czy trafnie, dla
              mnie ten ich orient ma w sobie cos wyjatkowego :]
              pozdrawiam
              • michalgajzler Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 16:14
                kuole napisał:

                > hm, no trudno, w kazdym razie planujemy dosc sporo koncertow na wrzesien to
                > moze i trafimy gdzies w Twoje okolice smile

                Cóż, zapraszamy do Łodziwink

                > ano fakt, OL chyba wiekszosc łączy z paradajsami,
                > nie wiem czy trafnie, dla
                > mnie ten ich orient ma w sobie cos wyjatkowego :]

                Jeśli ja przyzwyczaiłem się do growlowych wstawek, za którymi zasadniczo "nie
                przepadam",...to faktycznie mawink.
                Pozdr.

                • kuole Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 16:39
                  michalgajzler napisał:

                  > Cóż, zapraszamy do Łodziwink
                  jesli masz jakis namiar na jakas knajpe poza Dekompresja, to bede bardzo
                  wdzieczny, bo tam nawet za paliwo nie chcieli nam wrocic, wiec zrezygnowalismy.
                  • michalgajzler Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 20:33
                    Z dostępnych w sieci np.
                    www.stereokrogs.pl/
                    www.futurysta.pl/futurysta.html
                    Chyba także w Iron Horse były organizowane jakies koncerty ale głowy nie dam:
                    www.ironhorse.lodz.pl/
                    A tak w ogóle to:
                    www.cityonline.pl/search.php?query=GAAA&tab=sub_sub_kat
                    miasta.gazeta.pl/lodz/1,35138,1451333.html
                    O istnieniu niektórych nawet nie wiedziałemwink
                    • kuole Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 21:03
                      ok dzieki wielkie!
                      jesli uda sie cos zalatwic poinformujesmile
            • dreaded88 Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 19:24
              michalgajzler napisał:

              > kuole napisał:
              >
              > > czy zarazona to nie wiem...poznałem ten zespół ładne kilka lat temu jak w
              > ydali
              > > EP ' The Beloved's Cry', znani byli tylko na bliskim wschodzie a 2/3 płyt
              >
              > > dostepne bylo na ich stronie w formacie mp3.
              >
              > Aaaa to "prekursor" w takim raziewink. Pytanie wzięlo się stąd, iż kolega
              > Dreaded88 na forum od jakieoś czasu Orphaned Land propagował (jeszcze chyba
              > także Vulture, który przepadł jakiś czas temu).

              Zdecydowanie ś.p. Vulture był na tym polu pionierem, czym zasłużył na palmy tak pierwszeństwa, jak i męczeństwa wink

              "Mabool" chyba nieźle się sprzedał, wyrobił OL markę w Europie - mam nadzieję na kolejne realizacje.
              • michalgajzler Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 20:43
                dreaded88 napisał:

                > Zdecydowanie ś.p. Vulture był na tym polu pionierem, czym zasłużył na palmy tak
                > pierwszeństwa, jak i męczeństwa wink

                Pierwsza wzmianka o OL jaką kojaze to Wasza wymiana zdań w jakimś wątku.wink

                >
                > "Mabool" chyba nieźle się sprzedał, wyrobił OL markę w Europie - mam nadzieję n
                > a kolejne realizacje.

                Miejmy nadzieję (khm...), że będą mieli mniejszą przerwę niż między ostatnimi
                dwiema płytami.
    • michalgajzler Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 15:10
      Allman Brothers Band - "Live At Fillmore East" wersja deluxe i "No Way Out".
      Santana - "Welcome", "Abraxas" i "Caravanserai"
      Orphaned Land - "Mabool" i "Sahara"
      Sepultura - "Chaos A.D."
      Genesis - "The Lamb Lies Down On Brodway" tyle że w wersji 2 wersjach -
      normalnej i koncertowej z "Archives Vol.1"
      Ten Years After - "Live At Fillmore East", "Recorded Live", "Ten Years After",
      "Cricklewood Green", "Stonedhenge", "A Space In Time"
      Janerka - "Plagiaty" 5/6
      Killswitch Engage - "End Of Heartache" 4/6
    • homohedonistus Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 15:48
      Ramones - Ramones
      Paraphrenia - Mantrykota
      Ukrainians - Pisni iz the Smiths
      Ukrainians - Drink to my horse
      Flapjack - Ruthless Kick
      Albert Rosenfield - The Best off
      Peter and the Test Tube Babies - Pissed and Proud
      Peter and the Test Tube Babies - The Mating Sounds of South American Frogs
      System of a Down - Mezmerize
      The Smiths - Meat is Murder
      Mad Heads - Mad in Ukraine
      Astro Zombies - Mutilate, Torture and Kill
      The Meteors - Teenagers from Outer Space
      Dezerter - Deuter
      Leningrad - Dla Milionow
      Paradise Lost - Draconian Times
      • Gość: scribs Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 21:18
        nie chcę się czepiać,
        ale powinno być The Ukrainians,
        jeśli już są The Smiths smile
        • homohedonistus Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 06.06.05, 00:42
          możecie się czepiać, a ja wyjątkowo się nie będę kłócił. A na przyszłość nie będę już słuchał zespołów z The na początku i s na końcu.
    • jomswiking MAYHEM "Chimera" 04.06.05, 16:17
      TYLKO, ale za to codziennie i niemalze na okretke!!!
    • j-cob Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 19:21
      Audioslave - Out of exile
      Pearl Jam - Lost dogs
      AFI - Sing the sorrow
      Smashing Pumpkins - Gish
      Coma - Pierwsze wyjście z mroku
      Temple of the dog - TOTD
      Kings of Leon - A'ha shake heartbreak
      Tool - Lateralus
      Tool - Aenima

    • tomash8 Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 19:41
      Debiut LUCIFER'S FRIEND
      pierwsze dwie ATOMIC ROOSTER
      stare Tiamaty
      Dżem+Tadeusz Nalepa "Numero uno"
      Iron Maiden - Eddie's archives
      Budgie - "In for the kill"
      Budgie - "bandolier"
      Budgie - "If I wre Britnnia..."
      Budgie - "Live at Reading" <bootleg>
      St. Vitus - "Born Again"(polecam)
      Queens of the stone age - "Lullabies to paralyze"
      Kyuss - "Blues for the red sun"
      Kyuss - "Wretch"
      Sisters of mercy - "Floodland"
      Rory Gallagher - "Irish tour"
      Misfits - "Walk among us"
      Misfits - "Static age"
      Misfits - "Cuts from the crypt"
      Nocturnus - "The Key"
      Nocturnus - "Thresholds"
      Nocturnus - "Etheral tomb"
      Horrorscope "The Crushing Design"

      ...no i jeszcze troche innychsmile
    • Gość: TeeA Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.chello.pl 04.06.05, 19:57
      The White Stripes - Get Behind Me Satan 10/10
      tylko to mnie pochłonęło.
    • Gość: As Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 04.06.05, 20:46
      Głównie słuchałem:


      Anthrax - Fistfull Of Metal 3/5 *
      Budgie - Nightflight 3,5/5
      Crash Test Dummies - Give Yourself A Hand 2,5/5
      Death Angel - The Art Of Dying 4/5
      Dream Theater - Metropolis Part II: Scenes From A Memory 5/5
      Dream Theater - Train Of Thought 4,5/5
      Faith No More - King For A Day, Fool For A Lifetime 5/5
      Indukti - S.U.S.A.R. 3/5 *
      Iron Maiden - Somewhere In Time 4/5
      Iron Maiden - Seventh Son Of A Seventh Son 4,5/5
      Jane's Addiction - Ritual De Lo Habitual 3/5 *
      Marek Biliński - E=Mc2 4/5
      Megadeth - Risk 3,5/5
      Orphaned Land - Mabool 4/5
      Paradise Lost - Gothic 3/5
      Paradise Lost - Draconian Times 5/5
      Phil Collins - ...But Seriously 4/5
      R.E.M. - Automatic For The People 4,5/5
      Sepultura - Chaos A.D. 3/5 *
      Slipknot - Vol. 3: (The Subliminal Verses) 3/5 *
      Steve Vai - Passion And Warfare 3,5/5 *
      Testament - Practice What You Preach 3,5/5 *
      The Gathering - If_Then_Else 3,5/5 *
      The Stranglers - Black And White 3,5/5 *
      T. Love - Al Capone 4,5/5
      Wishbone Ash - Argus 4,5/5
      Voivod - Angel Rat 4,5/5
      Voivod - Negatron 3,5/5

      * oznacza, że ocena płyty może jeszcze ulec zmianie - prawdopodobnie na lepsze.
      Pozdrawiam
      • Gość: As Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 04.06.05, 21:00
        Gość portalu: As napisał(a):


        > Marek Biliński - E=Mc2 4/5

        Oczywiście powinno być:

        Marek Biliński - E#Mc2 4/5
    • procent.normy Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 04.06.05, 21:10
      BRAVO HITS 2010 100/10
    • Gość: scribs Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.05, 20:23

      At the Drive-In "Relationship OfCommand"
      Mars Volta "Frances The Mute"
      Fugazi "13 songs", "Repeater" i "Steady Diet Of Nothing"
      Sonic Youth "Dirty" i "NYC Ghosts"
      Beck "Cuero"
      Radiohead "Hail To The Thief", "Kid A" i "Amnesiac"
      Miles Davis "Kind Of Blue"
      Alice In Chains "Nothing Safe"
      Queens Of The Stone Age "R", "Songs For The Deaf" i "Lullabies To Paralyze"
      Kyuss "Welcome To Sky Valley"


    • 7thson Re: **jakich plyt sluchaliscie w maju** 06.06.05, 21:46
      PEZET-NOON-Muzyka Poważna;Muzyka Klasyczna
      JEFF BUCKLEY-Grace;Sketches for my sweetheart drunk
      SAUL WILLIAMS-Amethyst Rock Star-Our Father
      GRAMMATIK
      ELDO
      KOMBAJN DO ZBIERANIA KUR PO WIOSKACH-Ósme Piętro
      RODZINA POSZEPSZYNSKICHwink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka