Gość: MIKI:))) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.10.02, 20:20 Pamiętacie ten zespół?Zaj... wczuwający się wokal i to wkręcające brzmienie gitar wyróżniają go dla mnie od reszty punkowych kapel z epoki Jaruzela. Wiecie,gdzie można znależć jego mp3? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MIKI:))) Re: Abaddon IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.10.02, 18:50 Gość portalu: MIKI)) napisał(a): > Pamiętacie ten zespół?Zaj... wczuwający się wokal i to wkręcające brzmienie > gitar wyróżniają go dla mnie od reszty punkowych kapel z epoki Jaruzela. > Wiecie,gdzie można znależć jego mp3? Odpowiedz Link Zgłoś
miecio4 Re: Abaddon 16.10.02, 19:00 Chciałem Ci tylko uświadomić ze zespół Abaddon to nie żadna legenda, a jesli juz to żyjąca bo zespół istnieje cały czas. dada.terra.pl/abaddon/index.html Odpowiedz Link Zgłoś