Gość: migotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 16:21 Szukam jakichś dobrych polskich rockowych zespołów!! znacie takie? jeśli tak to bardzo proszę o propozycję)Będę wdzięczna z całego serduszka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maga01 Re: polski rock 01.05.06, 17:20 Riverside. To nawet nie jest "dobry polski zespol", to jest "genialny polski zespol"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Riverside IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 11:11 Riverside - podpisuję sie pod tym obiema rękami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: time Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 17:49 Bohema Kombajn do zbierania kur po wioskach Negatyw Odpowiedz Link Zgłoś
mirandel1 Re: polski rock 01.05.06, 21:24 Nie ma dobrych Polskich rockowych zespołów... Ale to moje zdanie Odpowiedz Link Zgłoś
majkelloz Re: polski rock 01.05.06, 21:34 są np.pidzama porno, hey, lech janerka, kult, Odpowiedz Link Zgłoś
zaix Re: polski rock 02.05.06, 01:40 Homo Twist (przede wszystkim druga płyta, choć i trzecia jest warta uwagi) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: handsome devil Re: polski rock IP: *.chello.pl 10.05.06, 12:13 przede wszystkim pierwsza jest najlepsza. Odpowiedz Link Zgłoś
zaix Re: polski rock 10.05.06, 21:05 Dla mnie pierwsza jest za mało gitarowa i za dużo pachnie mi Pudelsami. Natomiast co do drugiego albumu to nie jestem w swojej opinii odosobniony bo powszechnie mówi się o nim jako o najlepszej płycie HT i jednej z najlepszych polskich płyt lat 90-tych (a dziw bierze, że nie osiągnęła ona popularności chociażby debiutu Comy). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: handsome devil Re: polski rock IP: *.chello.pl 10.05.06, 21:42 ja za to uwielbiam tę surowość debiutu. idealny pomost między solowym maleńczukiem, a następnymi płytami ht (które również uwielbiam, szczególnie moniti revan). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tre Re: polski rock IP: 81.210.22.* 10.05.06, 11:34 Siekiera Armia Klaus Mittfoch Brygada Kryzys Lenny Valentino Starzy Singers Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glebogryzarka Re: polski rock IP: *.polskieradio.pl 10.05.06, 14:36 > Siekiera > Armia > Klaus Mittfoch > Brygada Kryzys > Lenny Valentino > Starzy Singers plus Kobiety, Ścianka, The Car Is On Fire Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 14:39 Bracia polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 15:03 o nie, tylko nie to!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 17:20 Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 20:51 dlaczego? bezsensowne teksty, gó..any wokal, nic ciekawego nie wnoszą... gdyby nie tatuś nikt by się nimi nie zainteresował Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 21:26 te argumenty byly do przewidzenia, pomimo tego, ze nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci. to prawda, ze teksty moglyby byc lepsze, ale uwazam, ze jesli chodzi o wokal, zupelnie nie masz racji. wokalista jest jednym z lepszych w Polsce, a muzyka mowi sama za siebie. a jesli chodzi o tatusia, to rzeczywiscie mozna pozazdroscic genow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 21:40 POZAZDROŚCIĆ? toż to symbol chały we własnej osobie. i nie wmawiaj mi że nazwisko nie zainteresowało mediów - bez tego nie mieliby szans się wybić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 13:21 nie zrozumielismy sie chyba. mowa byla o genach, nie o produkcie, ktory tworzy senior. tez uwazam, ze to chala, jednak nie mozna odmowic mu mozliwosci wokalnych. natomiast muzyka tworzona przez synow nie ma nic wspolnego z ta chala, chyba tu sie zgodzisz? chlopaki sami wydali plyte, a to, ze maja slawne nazwisko bardzo czesto odwraca sie przeciwko nim - mowie tu o takich ludziach, jak Ty, ktorzy uprzedzaja sie do nich, kiedy tylko uslysza, o kim mowa. dziwne jest to, ze jesli syn szewca zostaje szewcem, lekarza - lekarzem, nauczyciela - nauczycielem itd., to mowi sie z powazaniem, ze jest to tradycja rodzinna, ale jesli mowa o kims z szolbiznesu, podnosi sie krzyk, ze tatus zalatwil. posluchaj plyty, idz na koncert, a zobaczysz (a raczej uslyszysz), ze chlopaki maja talent, a nie samo nazwisko. a zreszta, co mnie to obchodzi, muzyka zawsze sama sie obroni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 14:25 tak sie składa że na początku nie było mi wiadomo kim są - uprzedzili mnie do siebie beznadziejną muzyką - straszna nuda. nazwisko by mi nie przeszkadzało, nie są na szczęście klonami ojca, ale na pewno pomogło im ono przeciągnąć uwagę, bo niczym nie wyróżniają się z tłumu, tylko nazwiskiem, a setki lepszych kapel nie mają na polskim rynku szans. aczkolwiek gdyby robili dobrą muzę dla mnie mogliby nazywać się jakkolwiek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 16:52 "a setki lepszych > > kapel nie mają na polskim rynku szans" tu Cie boli no tak, nie da sie wybic wszystkich na szczyt. mysle, ze jednak mamy troche inny gust, wiec nie ma sensu sie spierac. ale wciaz nie wiem, dlaczego uwazasz, ze tam jest gowniany wokal. przeciez mozna to stwierdzic obiektywnie (w odroznieniu od tego, czy cos jest nudne, lepsze, gorsze, beznadziejne itd.) falszuje, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:07 nie, nie chodzi o to, że mnie to boli. gdyby robili dobrą muzę to ok, ale robią szitową papkę. a wokal - nie, nie fałszuje. ale barwa jest brzydka, śpiewa monotonnie. jest to nieciekawe, do tego dochodzą słabe teksty. zgadzam się co do jednej rzeczy - nie ma sensu się kóócić, nikt nikogo i tak nie przekona. zresztą po co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:29 to ja mam tylko jeszcze jedno pytanie, tak z ciekawosci. co dla Ciebie nie jest szitowa papka? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:31 muzyka bardziej oryginalna, ciekawsza, nie tylko szablonowe granie pod publikę. kwestia gustu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:59 nadal nie wiem, co to moze byc. rzucasz ogolnikami, ktore mi nic nie mowia, bo jak sam/a napisale/as, kwestia gustu. moze jakis przyklad? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 20:43 z polskiej muzyki przykład? raczej nie słucham polskiej, ale choćby ten kombajn - przynajmniej są oryginalni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:22 hm... mysle, ze wiem, o co Ci chodzi, tzn. co mniej wiecej moze Ci sie podobac. zawsze w takim watku dojdzie do takich wlasnie dyskusji, bo rock to szerokie pojecie, zreszta, jak kazday inny rodzaj muzyki. Kombajn... pasowalby mi na jednej polce z Myslovitz. Bracia na zupelnie innej, do ktorej Ty nie masz ochoty siegac, ze tak to obrazowo ujme zespoly, ktore zostaly w tym watku wymienione, roznia sie bardzo od siebie, wiec moze dajmy dziewczynie szanse wybrac to, co jej samej sie spodoba. nadal twierdze, ze moja propozycja jest na wysokim poziomie, a ze ta muzyka Cie nudzi... coz.. jak sam/a juz wspomniales/as - kwestia gustu. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysio Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:34 Nie wiem czy najlepszy polski ale na pewno bardzo dobry album - OLDSCHOOL PARTY-Benedek Janek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajajaja Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 23:11 happysad będzie niezły, o ile chłopaki nie popłyną na fali i nie zejdą w g**** pop Odpowiedz Link Zgłoś
siostra_elvisa Re: polski rock 13.05.06, 01:22 moze dziwna jestem, ale polecam Myslovitz, Hey, Irę a nawet Wilki momentami. Do tego Republika (o ile mozna jej muzyke nazwac rockiem) i Budka Suflera ze starszych. Ale wiadomo, dla kazdego co inszego. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luukasz4 Re: polski rock IP: *.med.uni-heidelberg.de 13.05.06, 10:55 A czemu nie mozna by muzyki Republiki nazwac rockiem? Skoro mozna Wilki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: polski rock IP: *.copit.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.06, 11:48 Ja polecam Janka Benedeka plytę Oldschool Party jest naprawde extra.Hallo tu Londyn kuba.interia.pl/.Czad!!! Odpowiedz Link Zgłoś