Dodaj do ulubionych

polski rock

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 16:21
Szukam jakichś dobrych polskich rockowych zespołów!! znacie takie? jeśli tak to bardzo proszę o propozycjęsmile)Będę wdzięczna z całego serduszkasmile
Obserwuj wątek
    • nataliele Re: polski rock 01.05.06, 16:51
      proponuje happysad smile
    • maga01 Re: polski rock 01.05.06, 17:20
      Riverside. To nawet nie jest "dobry polski zespol", to jest "genialny polski
      zespol"...
      • Gość: anka Riverside IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 11:11
        Riverside - podpisuję sie pod tym obiema rękami!
    • Gość: time Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.06, 17:49
      Bohema
      Kombajn do zbierania kur po wioskach
      Negatyw
      • mirandel1 Re: polski rock 01.05.06, 21:24
        Nie ma dobrych Polskich rockowych zespołów... Ale to moje zdaniewink
        • majkelloz Re: polski rock 01.05.06, 21:34
          smile
          np.pidzama porno, hey, lech janerka, kult,
    • zaix Re: polski rock 02.05.06, 01:40
      Homo Twist (przede wszystkim druga płyta, choć i trzecia jest warta uwagi)

      • Gość: handsome devil Re: polski rock IP: *.chello.pl 10.05.06, 12:13
        przede wszystkim pierwsza jest najlepsza.
        • zaix Re: polski rock 10.05.06, 21:05
          Dla mnie pierwsza jest za mało gitarowa i za dużo pachnie mi Pudelsami.
          Natomiast co do drugiego albumu to nie jestem w swojej opinii odosobniony bo
          powszechnie mówi się o nim jako o najlepszej płycie HT i jednej z najlepszych
          polskich płyt lat 90-tych (a dziw bierze, że nie osiągnęła ona popularności
          chociażby debiutu Comy).
          • Gość: handsome devil Re: polski rock IP: *.chello.pl 10.05.06, 21:42
            ja za to uwielbiam tę surowość debiutu. idealny pomost między solowym
            maleńczukiem, a następnymi płytami ht (które również uwielbiam, szczególnie
            moniti revan).
    • Gość: tre Re: polski rock IP: 81.210.22.* 10.05.06, 11:34
      Siekiera
      Armia
      Klaus Mittfoch
      Brygada Kryzys
      Lenny Valentino
      Starzy Singers
      • Gość: glebogryzarka Re: polski rock IP: *.polskieradio.pl 10.05.06, 14:36
        > Siekiera
        > Armia
        > Klaus Mittfoch
        > Brygada Kryzys
        > Lenny Valentino
        > Starzy Singers

        plus Kobiety, Ścianka, The Car Is On Fire
        • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 14:39
          Bracia
          polecam smile
          • Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 15:03
            o nie, tylko nie to!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 17:20
              Dlaczego?
              • Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 20:51
                dlaczego? bezsensowne teksty, gó..any wokal, nic ciekawego nie wnoszą... gdyby
                nie tatuś nikt by się nimi nie zainteresował
                • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 21:26
                  te argumenty byly do przewidzenia, pomimo tego, ze nie maja odzwierciedlenia w
                  rzeczywistosci. to prawda, ze teksty moglyby byc lepsze, ale uwazam, ze jesli
                  chodzi o wokal, zupelnie nie masz racji. wokalista jest jednym z lepszych w
                  Polsce, a muzyka mowi sama za siebie. a jesli chodzi o tatusia, to rzeczywiscie
                  mozna pozazdroscic genow big_grin tongue_out
                  • Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 21:40
                    POZAZDROŚCIĆ? toż to symbol chały we własnej osobie. i nie wmawiaj mi że
                    nazwisko nie zainteresowało mediów - bez tego nie mieliby szans się wybić.
                    • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 13:21
                      nie zrozumielismy sie chyba. mowa byla o genach, nie o produkcie, ktory tworzy
                      senior. tez uwazam, ze to chala, jednak nie mozna odmowic mu mozliwosci
                      wokalnych. natomiast muzyka tworzona przez synow nie ma nic wspolnego z ta
                      chala, chyba tu sie zgodzisz?
                      chlopaki sami wydali plyte, a to, ze maja slawne nazwisko bardzo czesto odwraca
                      sie przeciwko nim - mowie tu o takich ludziach, jak Ty, ktorzy uprzedzaja sie do
                      nich, kiedy tylko uslysza, o kim mowa.
                      dziwne jest to, ze jesli syn szewca zostaje szewcem, lekarza - lekarzem,
                      nauczyciela - nauczycielem itd., to mowi sie z powazaniem, ze jest to tradycja
                      rodzinna, ale jesli mowa o kims z szolbiznesu, podnosi sie krzyk, ze tatus
                      zalatwil. posluchaj plyty, idz na koncert, a zobaczysz (a raczej uslyszysz), ze
                      chlopaki maja talent, a nie samo nazwisko.
                      a zreszta, co mnie to obchodzi, muzyka zawsze sama sie obroni smile
                      • Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 14:25
                        tak sie składa że na początku nie było mi wiadomo kim są - uprzedzili mnie do
                        siebie beznadziejną muzyką - straszna nuda. nazwisko by mi nie przeszkadzało,
                        nie są na szczęście klonami ojca, ale na pewno pomogło im ono przeciągnąć
                        uwagę, bo niczym nie wyróżniają się z tłumu, tylko nazwiskiem, a setki lepszych
                        kapel nie mają na polskim rynku szans. aczkolwiek gdyby robili dobrą muzę dla
                        mnie mogliby nazywać się jakkolwiek...
                        • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 16:52
                          "a setki lepszych
                          >
                          > kapel nie mają na polskim rynku szans"
                          tu Cie boli smile no tak, nie da sie wybic wszystkich na szczyt. tongue_out
                          mysle, ze jednak mamy troche inny gust, wiec nie ma sensu sie spierac. ale wciaz
                          nie wiem, dlaczego uwazasz, ze tam jest gowniany wokal. przeciez mozna to
                          stwierdzic obiektywnie (w odroznieniu od tego, czy cos jest nudne, lepsze,
                          gorsze, beznadziejne itd.) falszuje, czy co?
                          • Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:07
                            nie, nie chodzi o to, że mnie to boli. gdyby robili dobrą muzę to ok, ale robią
                            szitową papkę. a wokal - nie, nie fałszuje. ale barwa jest brzydka, śpiewa
                            monotonnie. jest to nieciekawe, do tego dochodzą słabe teksty.
                            zgadzam się co do jednej rzeczy - nie ma sensu się kóócić, nikt nikogo i tak
                            nie przekona. zresztą po co.
                            • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:29
                              to ja mam tylko jeszcze jedno pytanie, tak z ciekawosci. co dla Ciebie nie jest
                              szitowa papka?
                              pozdrawiam
                              • Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:31
                                muzyka bardziej oryginalna, ciekawsza, nie tylko szablonowe granie pod publikę.
                                kwestia gustu.
                                • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:59
                                  nadal nie wiem, co to moze byc. rzucasz ogolnikami, ktore mi nic nie mowia, bo
                                  jak sam/a napisale/as, kwestia gustu. moze jakis przyklad?
                                  • Gość: skręt Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 20:43
                                    z polskiej muzyki przykład? raczej nie słucham polskiej, ale choćby ten
                                    kombajn - przynajmniej są oryginalni.
                                    • Gość: icetea Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:22
                                      hm... mysle, ze wiem, o co Ci chodzi, tzn. co mniej wiecej moze Ci sie podobac.
                                      zawsze w takim watku dojdzie do takich wlasnie dyskusji, bo rock to szerokie
                                      pojecie, zreszta, jak kazday inny rodzaj muzyki. Kombajn... pasowalby mi na
                                      jednej polce z Myslovitz. Bracia na zupelnie innej, do ktorej Ty nie masz ochoty
                                      siegac, ze tak to obrazowo ujme smile zespoly, ktore zostaly w tym watku
                                      wymienione, roznia sie bardzo od siebie, wiec moze dajmy dziewczynie szanse
                                      wybrac to, co jej samej sie spodoba. smile
                                      nadal twierdze, ze moja propozycja jest na wysokim poziomie, a ze ta muzyka Cie
                                      nudzi... coz.. jak sam/a juz wspomniales/as - kwestia gustu.
                                      pozdrawiam
    • mirandel1 Re: polski rock 10.05.06, 22:04
      A ja proponuje Dezertera. Poprostu.
    • Gość: krzysio Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:34
      Nie wiem czy najlepszy polski ale na pewno bardzo dobry album - OLDSCHOOL PARTY-Benedek Janek.
    • Gość: jajajaja Re: polski rock IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 23:11
      happysad będzie niezły, o ile chłopaki nie popłyną na fali i nie zejdą w g**** pop
      • siostra_elvisa Re: polski rock 13.05.06, 01:22
        moze dziwna jestem, ale polecam Myslovitz, Hey, Irę a nawet Wilki momentami. Do
        tego Republika (o ile mozna jej muzyke nazwac rockiem) i Budka Suflera ze
        starszych. Ale wiadomo, dla kazdego co inszego. Pozdrawiam.
        • Gość: luukasz4 Re: polski rock IP: *.med.uni-heidelberg.de 13.05.06, 10:55
          A czemu nie mozna by muzyki Republiki nazwac rockiem?
          Skoro mozna Wilki smile
    • Gość: ola Re: polski rock IP: *.copit.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.06, 11:48
      Ja polecam Janka Benedeka plytę Oldschool Party jest naprawde extra.Hallo tu
      Londyn kuba.interia.pl/.Czad!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka