Gość: Listek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 10:19 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Listek Re: Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 10:20 Nie rozumiem o co chodzi w tym tekscie Comy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka Re: Coma to syf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 16:12 ta płytka podoba mi sie pod wzgledem muzycznym ale uwazam że teksty sa przykładem totalnego grafomaństwa mimo wszystko respect dla comy bo gra kawał dobrego rocka!! Odpowiedz Link Zgłoś
good_morning Re: Coma to syf 14.08.06, 16:35 no kurcze za goraca byla chyba. to metafora, jak mniemam ;D Odpowiedz Link Zgłoś
crazy.berserker Re: Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ? 14.08.06, 18:00 W szklance byla żaba, zalana wrzątkiem wrzasnęła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rosemary Re: Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ? IP: *.rcb.vectranet.pl / 88.156.70.* 14.08.06, 19:01 Uwielbiam Come za ich muzyke i teksty. Z zadnymi innymi tak sie nie utozsamialam...co do tego fragmentu - chyba chodzilo o to zeby kazdy interpretowal inaczej... Odpowiedz Link Zgłoś