Dodaj do ulubionych

Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 10:19
Obserwuj wątek
    • Gość: Listek Re: Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 10:20
      Nie rozumiem o co chodzi w tym tekscie Comy....
      • neder Re: Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ? 14.08.06, 10:22
        była za słona
    • Gość: efka Re: Coma to syf IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.06, 16:12
      ta płytka podoba mi sie pod wzgledem muzycznym ale uwazam że teksty sa
      przykładem totalnego grafomaństwatongue_out mimo wszystko respect dla comy bo gra kawał
      dobrego rocka!!
      • good_morning Re: Coma to syf 14.08.06, 16:35
        no kurcze za goraca byla chyba. to metafora, jak mniemam ;D
    • crazy.berserker Re: Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ? 14.08.06, 18:00
      W szklance byla żaba, zalana wrzątkiem wrzasnęła
      • Gość: Rosemary Re: Herbata wzniosła krzyk u sąsiada... ? IP: *.rcb.vectranet.pl / 88.156.70.* 14.08.06, 19:01
        Uwielbiam Come za ich muzyke i teksty. Z zadnymi innymi tak sie nie
        utozsamialam...co do tego fragmentu - chyba chodzilo o to zeby kazdy
        interpretowal inaczej...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka