Dodaj do ulubionych

nowy justin timberlake

IP: *.cnb.com.pl 03.11.06, 00:00
Ten chłopak mnie zaskakuje. Nowa piosenka 'My love' jest super extra. Jego
poprzednia piosenka sexyback byla super,ale ta przebija wszystko co ostatnio
słyszałam. Nigdy go nie lubiłam, ale chłopak super się rozwija i tworzy coś
nowego. Podkład nowej piosenki jest 'wypasiony'wink
Obserwuj wątek
    • ayla8 Re: nowy justin timberlake 03.11.06, 06:08
      No rzeczywiście też mi wielki artysta i jego wielki przebój dwa dźwięki na krzyż
      , trochę wokalu puszczonego przez kompa, zmiksowane i wielki przebój - to jest
      nagranie z ty...ka wyciągnięte a Ty się zachwycasz . Nie ma nad czym .Pozdrawiam
      • meetsue Re: nowy justin timberlake 04.11.06, 15:47
        Muszę przyznać, że mam podobne zdanie. Najpierw kawałek "Sexyback" bardzo mi się
        spodobał, ale z czasem jednak troszkę się przejadł, bo za dużo go wszędzie było.
        No ale gdy usłyszałam "My love" zdecydowanie zgadzam się, że świetna robota.
        Genialny podkład i bit. Osoba, która skrytykowała go mówiąc, że wystarczy kilka
        dźwięków z komputera, chyba nie wie na czym polega właśnie taki sposób
        komponowania. To, że nie użyto żywych instrumentów, tylko sampli, nie umniejsza
        wartości utworu. Trzeba być równie utalentowany i znać się na muzyce. Jeśli
        chodzi o J.T. to i owszem za muzykę pewnie w większości odpowiada Timabland i
        reszta, ale jeśli oceniamy całość jako jego dzieło, to naprawdę na plus! smile
        Wpada w ucho, chce się tańczyć i powiewa świeżością smile
        (na marginesie, nie słuchałam wcześniej specjalnie J.T., ale teraz naprawdę
        jestem ciekawa nowej płyty)
        pozdrawiam!
        • Gość: kip Re: nowy justin timberlake IP: 212.75.100.* 05.11.06, 07:40
          jego rozwój imponuje. oczywiście że za nim stoi sztab najlepszych fachowców ale
          za kim nie stoi... teraz nie ma miejsca na amartoszczyzne, to przemysł i
          gigantyczne pieniądze. ale chłopak (właściwie już mężczyzna) wyraźnie szukał
          swojej drogi, jest ambitny, ma doskonałe predyspozycje wokalne. jest na fali, i
          nie jest to sztuczny produkt, to talent.
                • kubissimo Re: nowy justin timberlake 05.11.06, 11:54
                  tyle, ze boysband to grupa chlopcow wybranych w ramach castingu, i wyszkolonych
                  przez producentow w celu zarobienia mozliwie duzej kasy. chlopcy sa ubierani i
                  czesani, a gotowe piosenki dostaja do reki. wyjatkiem byl tu Gary Barlow z Take
                  That, ktory sam pisal piosenki dla zespolu (ale o dziwo jego solowa kariera sie
                  nie udala)

Wham! zalozylo dwoch kolegow ze szkolnej lawki i zarowno sami pisali swoje
                  piosenki (George Michael), jak i sami zajmowali sie strona produkcyjna,
                  wizerunkiem i kontaktem z mediami (Andrew Ridgeley). nazwanie ich boysbandem
                  jest nieuzasadnione
          • kubissimo Re: nowy justin timberlake 05.11.06, 10:57
            troche bym polemizowal z tym sztucznym produktem, bo niestety Justin ma w sobie
            cos syntetycznego
            druga plyta osobiscie mi sie nie podoba z roznych wzgledow, ale przede
            wszystkim dlatego, ze z uporem erotomana gawedziarza Justin walkuje na niej
            temat seksu. I to tak do wyrzygu, podczas gdy w wywiadach na haslo 'seks'
            Justin sie czerwieni i przerazony mowi, ze woli spedzac wieczory z mamą.
            Wystarczy przypomniec slynna sprawe z Janet Jackson i jej piersia na Super
            Bowl, gdzie 5 minut po wszystkim Justin przerazony reakcja widzow wydal
            oswiadczenie, w ktorym powiedzial, ze ten ewidentnie wycwiczony kawalek tak
            naprawde byl wypadka, tak nie mialo byc, a w ogole to nie on odslonil tą pierś.
            Swoja droga ciekawe, kto w zwiazku Justin & Britney tak naprawde byl
            dziewica? wink))

W kazdym razie jest tu spory rozdzwiek miedzy tym, co kreuje jego wytwornia, a
            tym co prezentuje soba on sam, co daje efekt komiczny.

oczywiscie chlopak ma ogromny talent i tego mu nie odmawiam, ale ta plyta to
            raczej niewypal
            • meetsue Re: nowy justin timberlake 05.11.06, 11:23
              Może faktycznie, tekstowo to nie wykazał się specjalną pomysłowością wink No ale
              cóż. Coś za coś. Ja się przede wszystkim skupiam na warstwie dźwiękowej, może
              dlatego, podoba mi się płytka. Szczególnie podoba mi się, że słychać wpływ stylu
              muzycznego The Neptunes (widać, że Pharrell maczał w tym palce smile pogratulować
              Justinowi odpowiednich inspiracji i dobrych znajomości big_grin
              • kubissimo Re: nowy justin timberlake 05.11.06, 11:49
                error, The Neptues produkowali jego pierwsza plyte i to byl material, ktory
                przygotowali dla Michaela Jacksona. Jacko odrzucil ta propozycje, a Justin
                przejal i swietnie na tym wyszedl. Przy FutureSex/LoveSounds glownym
                producentem byl Timbaland i moim zdaniem byla to zmiana na gorsze
                Podobna historie zaliczyla Kelis, ktorej poprzednia plyte produkowali The
                Neptunes i "Tasty" bylo znakomite. "Kelis Was Here" produkowalo cale stado
                producentow i plyta wyszla niespojna, znacznie slabsza niz "Tasty"

wracajac do Justina, warstwa muzyczna nowej plyty tez mnie nie zadawala. Niezly
                jest singlowy Sexyback oraz Lovestoned (chociaz to troche powtorka z Rock Your
                Body). reszta praktycznie na jedno kopyto
                • meetsue Re: nowy justin timberlake 06.11.06, 17:46
                  Może źle się wyraziłam. Nie chodziło mi o to, że Pharrell produkował nową płytę
                  Justina, ale raczej ogólnie na jego wpływ i jego muzyki, na twórczość
                  Timberlake'a. Nie wiem, czy Timbaland to zupełnie inna bajka, jak dla mnie nieco
                  podobny styl (choć wolę The Neptunes). Tak czy owak nie uważam, zmiany Williamsa
                  na Timbalanda, za niekorzystną dla Justina. Ale to oczywiście kwestia
                  indywidualnego gustu. smile
                  Pozdrawiam!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka