Gość: YES 90125 IP: 165.72.200.* 22.12.06, 17:02 Ciekawy jestem czego bedziecie sluchac w swieta oprocz koled dobijajacych sie do uszu z kazdej strony Ja zrobie sobie retrospektywna, sentymentalna podroz do lat 70-tych i zanurze sie w dzwiekach - Genesis Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: 165.72.200.* 22.12.06, 17:19 Ja tez ma ochote na sentymentalan podroz. "trasa" juz prawie gotowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 20:10 ciekawy jestem jak przebiega twoja "trasa" i dokad prowadzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lublinianka Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: 87.246.214.* 22.12.06, 17:59 King Crimson Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprspla.plusgsm.pl 23.12.06, 17:16 Podobno to ma byc wesoly i szczesliwy czas. Ale jakos wszystko czego slucham brzmi smutno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 20:03 Niestety, czasami tak sie zdarza, ale to jest kwestia indywidualna i nikomu nie mozna narzucic zeby byl wesoly bo taki akurat nastal czas. pozostaje nadzieja i czekanie na ten dzien... Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka801 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat 23.12.06, 18:07 płyty Nat King Cola - Christmas uwielbiam takie klimaty w święta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 20:05 a mnie moj szwagier wlasnie karmi niewielka dawka metalu (ja to tak odbieram). ROOTWATER - chyba jakas polska grupa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprspla.plusgsm.pl 23.12.06, 21:32 Czekam na sposobnosc zeby wreszcie wyruszyc w "moja" podroz. Tylka ja i muzyka i oczywiscie mnostwo mysli. Te dzwieki tak inspiruja. Przeciez swieta to czas milosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprspla.plusgsm.pl 23.12.06, 22:13 Po takich ostrych dzwiekach pewnie trudno bedzie zasnac. Mimo wszystko zycze slodkich snow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 22:31 tych dzwiekow nie bylo az tak wiele zeby mogly cokolwiek zagluszyc i na cokolwiek wplynac... podroz z genesis wyglada tak: 1. dancing with the moonlight knight 2. firth of fifth 3. one for the vine 4. your own special way ...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.06, 22:32 .... reszte dodam pozniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.06, 09:08 ... 5.BURNING ROPE 6.UNDERTOW 7.Entangled 8.Mad Man Moon 9.The Cinema Show to taki maly the best off ! a jakie jest wasze zdanie o takim zestawie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 24.12.06, 11:34 Musze go koniecznie wysluchac w calosci. Na razie byly tylko fragmenty. Potem opowiem o wrazeniach. Moze juz jutro. Dzisiaj zbyt wiele dzwiekow dookola. Ale te sa tylko tlem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelika14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprspla.plusgsm.pl 25.12.06, 12:01 ...if this desert's are there'll over be Then tell me what becomes of me A fall of rain? That must heve been another of your dreams A dream of med man moon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.06, 12:34 podejrzewam ze cytujesz ten fragment nie przypadkowo ? jezeli tak,to wiesz pewnie jakie jest przeslanie calej piosenki ? jestem bardzo zaniepokojony... www.genesis.invisionzone.com/lofiversion/index.php/t2259.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.06, 17:51 pozwol tedy ze i ja wierszem www.poezja.org/index.php?akcja=wierszeznanych&ude=2230 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 25.12.06, 19:13 pieknie. nie obawiaj sie o szalenca ktory osmielil sie sprowadzic deszcz z ksiezyca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.06, 09:20 wlasnie teraz leci u mnie - Bruce Dickinson "Navigate the Seas Of The Sun". bardzo to ladne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.06, 14:36 moze to bardziej pasuje do watku "czego sluchacie w tej chwili", ale sa swieta wiec jest to tez muzyka towarzyszaca w tym czasie: Nightwish - Dead Boy's Poem Sonata Arctica - Tallulah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprspla.plusgsm.pl 25.12.06, 12:24 Metallica - Tuesday's gone with the wind My baby's gone with the wind. bardzo pasuje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Santa Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 11:42 Rysiek Riedel, Miles Davis + Metallica. Ciekawy zestaw co ? Odpowiedz Link Zgłoś
freerock Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat 25.12.06, 12:20 Ja również sięgam po płyty "z przeszłości" np. "Republika Marzeń" a nawet stare WILKI. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pani_dj Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.aster.pl 25.12.06, 14:23 absolutna domonacja I AM X w te swieta nad wszystkim innym.. no moze jeszcze cocorosie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.06, 17:51 Porcupine tree - Trains Odpowiedz Link Zgłoś
dreaded88 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat 25.12.06, 18:04 W tej chwili Neurosis - płyta Word As Law (nawiasem mówiąc, zabijająca). A przedtem: Isis - In The Absence Of Truth, Krux - II, Of The Wand And The Moon - Emptiness.Emptiness.Emptiness. Wczoraj na tapecie były takie rzeczy jak Drudkh - Blood In Our Wells, Philip Glass - Mishima, In Slaughter Natives - Resurrection... I muzyczka z lat 30., takie historie jak „Lili Marlen” czy „Giovinezza” oraz parę luźnych kawałków The Doors, The Ukrainians, tudzież wyimki z II Symfonii Mahlera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.06, 18:39 wiecie dlaczego kocham to forum ? bo dreaded88 wymienil to czego teraz obecnie slucha, a ja nigdy wczesniej nawet nie slyszalem takich nazw ! a to dla mnie jest inspirujace, dajace bodziec do dalszych poszukiwan. mam po co zyc... ja teraz - Faith No More ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pelikan14 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 25.12.06, 19:07 warto bylo tu wejsc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiwaczek11 pulsowanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.12.06, 18:55 mnie świeta mijają przy pulsowaniu Steve'a Reich'a - "Music for 18 musicians".Dobrze mi z tym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dymixx Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 19:56 Paula Cole Band -"Amen". Kawałek "Pearl" z tego albumu powinien zostać oficjalnie uznany za bożonarodzeniowy utwór. głównie za nastrój, tekst jest mniej świąteczny. poza tym - Contemporary Noise Quintet "Pig Inside the Gentlemen". trochę starej Republiki. jakieś tam wynalazki z Gusstaff Records... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.06, 15:01 Queensryche - Silent Lucidity Odpowiedz Link Zgłoś
dreaded88 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat 26.12.06, 17:27 Jest Ulver - A Quick Fix For Melancholy (Gram rulez, oczywiście). A były: Tiamat - A Deeper Kind Of Slumber, Cruachan - The Morrigan's Call, Tenhi - Maaaet, Autumnblaze - Mute Boy, Sad Girl. Dzień wczorajszy skończył się płytką Chrome Division - Doomsday Rock'n'Roll. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: YES 90125 Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.06, 19:16 Krzak + Rysiek Riedel - to tylko rock ... Odpowiedz Link Zgłoś
meetsue Re: Muzyka Towarzyszaca w Czasie Swiat 27.12.06, 18:45 Z początku były to typowo świąteczne nastrojowe melodie, by wczuć się w atmosferę... Sinatra, Nat King Cole, Diana Krall itd. Później tradycyjnie zaczęło się już przesłuchiwanie "prezentów" czyli Moby "The very best of Moby", Coldplay "X&Y", Muzykoterapia, Myslovitz "Happines is easy" i eM "Taniec skośnookich delfinów" (większość z nich, to żadne nowości, ale chciałam je mieć w swojej kolekcji, dlatego z przyjemnością słuchałam ich w święta Odpowiedz Link Zgłoś