Gość: Małgorzata
IP: *.duszniki-zdroj.sdi.tpnet.pl
09.04.03, 13:40
Uwarzam że ścieżka dzwiękowa do Chivago jest na poziome wiecej
jak dobrym. Nie mniej jednak polecam wszystkim obejrzeni filmu,
bo zupełnie inaczej sie odbiera płytę. Miałam okazje obejrzenia
tego filnu an ekranie "amerykańskim" w Philadephii i byłam miło
zaskoczona. Nie przepadam za mizikalami ale ten naprwade zrobił
na mnie wrażanie. Polecam wszystkim obejrzen ie jak również
zakup płyty. Nic dziwnego że Chcago dostało tyle oskarów.