Dodaj do ulubionych

Kącik Spokojnej Starości (KSS)

IP: *.orasoft.net.pl 26.04.03, 17:17
na bardzo tajemnym koncercie Trzech Bulgarow doszlo do powstania bardzo
tajemnego ugrupowania Koło Emeryta. W sklad kola wchodzi na razie Pizmaczek i
ja. Warunkiem przystapienia do klubu jest odpowiedni wiek (kobiety 55 lat,
chlopcy 60) lub rekomendacja jednego z zalozycieli. Zalozyciele klubu nie
wykluczaja adoptowania ktoregos z forumowiczow, albo nie - ktorejs z
forumowiczek celem powiekszenia rodziny.
Obserwuj wątek
    • pizmak31 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 26.04.03, 17:23
      oczywiscie, Agent troszke sie pomylil. Kobiety OD 55 lat, chlopcy OD 60.... To
      bedzie bardzo elitarny Kącik....
      • janek0 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 26.04.03, 17:25
        a czy ja mogę ? wprawdzie do wieku emerytalbnego zostało
        mi jeszcze ze 35 lat, ale mentalnie jestem co najmniej
        osiemdziesięciolatkiem.
        • pizmak31 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 26.04.03, 17:27
          Janek.... Chyba pekne ze smiechu. Mozesz byc za stroza w tym kaciku....
          • janek0 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 26.04.03, 17:52
            stróża ? może być.
            a dobrze płacicie ?
    • Gość: AgentCooper Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) IP: *.orasoft.net.pl 26.04.03, 17:29
      a moze Janka tez adoptujemy? Bedzie mieli chlopca i dziewczynke....
      • janek0 zaraz, zaraz ! 26.04.03, 17:51

        tak to ja nie chcę. ilhana se adoptujcie ;-]
        • ilhan Re: zaraz, zaraz ! 26.04.03, 19:17
          janek0 napisał:

          > ilhana se adoptujcie ;-]

          Wypchaj się. Ja mam nogę w gipsie.
          • janek0 Re: zaraz, zaraz ! 26.04.03, 19:31
            ilhan napisał:

            > > ilhana se adoptujcie ;-]
            > Wypchaj się. Ja mam nogę w gipsie.
            no więc właśnie, nowi dziadkowie się tobą zaopiekują...
            • ilhan Re: zaraz, zaraz ! 26.04.03, 19:40
              janek0 napisał:

              > ilhan napisał:
              >
              > > > ilhana se adoptujcie ;-]
              > > Wypchaj się. Ja mam nogę w gipsie.
              > no więc właśnie, nowi dziadkowie się tobą zaopiekują...

              A to bardzo chętnie smile)
              Mogliby mi np. kupować dużo nowych płyt i je przynosić do domu razem z dużą
              ilością czekolady i piwa, o... wink)))
              • janek0 Re: zaraz, zaraz ! 26.04.03, 19:52
                ilhan napisał:

                > > > > ilhana se adoptujcie ;-]
                > > > Wypchaj się. Ja mam nogę w gipsie.
                > > no więc właśnie, nowi dziadkowie się tobą
                > > zaopiekują...
                > A to bardzo chętnie smile)
                > Mogliby mi np. kupować dużo nowych płyt i je przynosić
                > do domu razem z dużą
                > ilością czekolady i piwa, o... wink)))

                patrz jak zamilkli od razu :-]]
                • Gość: nikka Złamałam nogę... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.04.03, 19:54
                  ...adoptujcie mnie. Chcę babcinego sękacza, czekoladę nadziewaną, pianino,
                  ciastka z kremem, piwo i płytę.
                  • ilhan Re: Złamałam nogę... 26.04.03, 19:59
                    Gość portalu: nikka napisał(a):

                    > ...adoptujcie mnie. Chcę babcinego sękacza, czekoladę nadziewaną, pianino,
                    > ciastka z kremem, piwo i płytę.

                    Ej, Ty, nie bądź taka cwana! Pierwszy byłem!!! wink)))
                    • nikka007 Re: Złamałam nogę... 26.04.03, 20:02
                      Mam zaświadczenie od lekarza i 5 świadków, że ta noga była złamana już w środę
                      • ilhan Re: Złamałam nogę... 26.04.03, 20:05
                        nikka007 napisała:

                        > Mam zaświadczenie od lekarza i 5 świadków, że ta noga była złamana już w
                        > środę

                        Chętnie je obejrzę!!!
                        • nikka007 Re: Złamałam nogę... 26.04.03, 20:08
                          O 2.45 będzie transmisja mojej złamanej nogi w Internecie, adres
                          www.nikkarobizwrot.hehehe.com/sabotaz/gips.htm
                          • Gość: Jack Re: Złamałam nogę... IP: *.stansat.pl / *.gazeta.pl 26.04.03, 20:38
                            nikka ...czy podałas własciwy adres ???
                            bo mi ten link nie wchodzi...
                            smile
                            • Gość: nikka Re: Złamałam nogę... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.04.03, 20:54
                              oj,przepraszszm
                              www.nikkazwroty.pl/gips
                              • ilhan Re: Złamałam nogę... 26.04.03, 21:02
                                Gość portalu: nikka napisał(a):

                                > oj,przepraszszm
                                > www.nikkazwroty.pl/gips

                                Transmisję (autentyczną, nie żaden naciągany montaż) z zakładania gipsu MI,
                                można obejrzeć tu:

                                www.ilhan.pl/filmy/noga/gips
                                • Gość: Jack Re: Złamałam nogę... IP: *.stansat.pl / *.gazeta.pl 26.04.03, 21:17
                                  ilhan napisał:

                                  > Gość portalu: nikka napisał(a):
                                  >
                                  > > oj,przepraszszm
                                  > > www.nikkazwroty.pl/gips
                                  >
                                  > Transmisję (autentyczną, nie żaden naciągany montaż) z zakładania gipsu MI,
                                  > można obejrzeć tu:
                                  >
                                  > www.ilhan.pl/filmy/noga/gips


                                  Twój adres tez nie wchodzi...
                                  chyba mnie nabieracie???
                                  ***
                                  • ilhan Re: Złamałam nogę... 26.04.03, 21:48
                                    Gość portalu: Jack napisał(a):

                                    > Twój adres tez nie wchodzi...
                                    > chyba mnie nabieracie???
                                    > ***

                                    Mamy chwilowe kłopoty z serwerem.
                                    No co, Cytryna ma, to my nie możemy?!
    • vulture MNIE ADOPTUJCIE!!! 26.04.03, 21:04
      Tylko mi nie opowiadajcie bajek o Filu! Aaaaaaa!!!!!!
      • Gość: AgentCooper Re: MNIE ADOPTUJCIE!!! IP: *.orasoft.net.pl 26.04.03, 23:22
        ze wzgledu na duze zainteresowanie adopcjami wprowadza sie dla wszystkich
        chetnych egzamin ze znajomosci muzyki serwowanej w KSS. Nalezy wykazac się
        znajomością twórczości Przybylskiej Sławy, Fogga Mieczysława, Sipińskiej
        Urszuli a także Bielickiej Hanny. Ta ostatnia trochę z innej beczki, ale nic
        to...niech bachory wiedzą co to prawdziwa sztuka !

        • vulture Re: MNIE ADOPTUJCIE!!! 27.04.03, 10:31
          Mogę już do was mówić "tato" i "mamo"?
          • Gość: AgentCooper Re: MNIE ADOPTUJCIE!!! IP: *.orasoft.net.pl 27.04.03, 11:43
            musze to skonsultowac z Mamą Piżmakiem. Ale Sławę PRzybylską znasz ?
            • vulture Re: MNIE ADOPTUJCIE!!! 27.04.03, 11:45
              Gość portalu: AgentCooper napisał(a):

              > musze to skonsultowac z Mamą Piżmakiem. Ale Sławę PRzybylską znasz ?

              Znam, to taka zwariowana staruszka, która zaczepia w hotelach portierów i
              ciągnie ich do pokoju numer osiem, na ogół jesienią.
              • pizmak31 Re: MNIE ADOPTUJCIE!!! 27.04.03, 11:47
                Vulti, a w jakim miescie byly herbaciane pola (nie mylic z truskawkowymi)?
                • vulture Philipinki 27.04.03, 11:49
                  W Batumi, zdeptało je jakichś siedem walniętych bab, twierdzących, że
                  przyjechały z Filipin...
                  • pizmak31 Re: Philipinki 27.04.03, 11:51
                    A jaki pseudonim mial pan, co spiewal w Kolobrzegu? Dla ulatwienia dodam, ze
                    byla to nazwa zwierzecia parzystokopytnego...
                    • vulture Hipopotam? Żyrafa? Bizon? Lama? Żubr? 27.04.03, 11:54
                      pizmak31 napisała:

                      > A jaki pseudonim mial pan, co spiewal w Kolobrzegu? Dla ulatwienia dodam, ze
                      > byla to nazwa zwierzecia parzystokopytnego...

                      Poza Adamem Zwierzem nie przypominam sobie żadnego zoologicznego aspektu w
                      Kołobrzegu... ale Zwierz to nie przezwisko i nie parzystokopytne... a Barbara
                      Książkiewicz i Iwona Niedzielska nie są facetami...
                      • pizmak31 Re: Hipopotam? Żyrafa? Bizon? Lama? Żubr? 27.04.03, 11:56
                        Daniel, dziecko, Daniel....
                        • vulture Re: Hipopotam? Żyrafa? Bizon? Lama? Żubr? 27.04.03, 11:59
                          pizmak31 napisała:

                          > Daniel, dziecko, Daniel....

                          A jaki to wykonawca??? Niezbyt chętnie oglądałem Kołobrzeg, bo jestem
                          pacyfistą...
                          • pizmak31 Re: Hipopotam? Żyrafa? Bizon? Lama? Żubr? 27.04.03, 12:03
                            To byl efemeryczny wykonawca. Spiewajacy jednakze przebój Witaj, panienko,
                            otworz okienko, na wschodnia strone.
                            No, ale Ciebie jeszcze wtedy na swiecie nie bylo... Wobec tego, jezeli AgentC.
                            sie zgadza, mozemy otoczyc Cie opieka. Dydaktyczna oraz wszelka inna...
                            • vulture jeb jeb umpa umpa bęc bęc tralala 27.04.03, 12:05
                              Przebój znam, ale jak się ten wykonawca nazywał? Coś mam podejrzenia, że matka
                              sama nie wie, a mnie sprawdza...
                              • pizmak31 Re: jeb jeb umpa umpa bęc bęc tralala 27.04.03, 12:12
                                Dziecko, tak sie wlasnie nazywal on, wiec matki autorytetu nie podrywaj, bo to
                                sie moze zle skonczyc. Kleczenia na grochu, zakaz korzystania z internetu ...
              • Gość: AgentCooper Re: MNIE ADOPTUJCIE!!! IP: *.orasoft.net.pl 27.04.03, 11:51
                vulture napisał:

                > Gość portalu: AgentCooper napisał(a):
                >
                > > musze to skonsultowac z Mamą Piżmakiem. Ale Sławę PRzybylską znasz ?
                >
                > Znam, to taka zwariowana staruszka, która zaczepia w hotelach portierów i
                > ciągnie ich do pokoju numer osiem, na ogół jesienią.

                No i ma calkowitą rację - przcież w pokoju osiem rury ciekną, więc tzreba to w
                końcu komuś zgłosić...
                >
                >
    • Gość: aislinn Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.03, 10:51
      Szanowni Emeryci, czy jako osoba w wieku bliziutko przedemerytalnym mam się
      ubiegać o adopceję, czy może zostanę wpisana na listę oczekujących ?
      Przypominam, żed jako córeczka będę BARDZO STARĄ i bardzo niesforną córeczką -w
      końcu ubieram się i rozbieram w tajemniczych kanjpach co 1,5 minuty...wink
      • Gość: AgentCooper Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) IP: *.orasoft.net.pl 27.04.03, 11:41
        Gość portalu: aislinn napisał(a):

        > Szanowni Emeryci, czy jako osoba w wieku bliziutko przedemerytalnym mam się
        > ubiegać o adopceję, czy może zostanę wpisana na listę oczekujących ?
        > Przypominam, żed jako córeczka będę BARDZO STARĄ i bardzo niesforną córeczką -
        w
        >
        > końcu ubieram się i rozbieram w tajemniczych kanjpach co 1,5 minuty...wink

        no jak sie bedziezz rozbierac (ale bez ponownego ubierania haha) co 1.5 minuty
        to wprowadzamy wyjatek od reguly. Jestes w Kąciku !
        • nikka007 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:05
          Pamiętaj, że mnie nie da się adoptować z tej prostej przyczyny, że jestem Twoją
          wnuczką.
          • vulture Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:07
            nikka007 napisała:

            > Pamiętaj, że mnie nie da się adoptować z tej prostej przyczyny, że jestem
            Twoją
            >
            > wnuczką.


            jak to się niektórzy ustawią...
          • Gość: aislinn Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.03, 12:08
            A właśnie, właśnie, a co z odnalezionym dziadkiem od bierkowych siniaków babci
            Piżmakowej ?
            • Gość: AgentCooper Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) IP: *.orasoft.net.pl 27.04.03, 12:17
              Gość portalu: aislinn napisał(a):

              > A właśnie, właśnie, a co z odnalezionym dziadkiem od bierkowych siniaków
              babci
              > Piżmakowej ?

              Poszedl na mete do starego Mordziatego...Znasz starego Mordziatego, tez ma
              mete, tylko drozej bierze...JEgo tesc robi ogorki kiszone, to lepsze niz
              szynka ...ja wole...
              • aislinn Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:30
                Ja wole jak w "ja voll, ja voll, ich liebe alkohol " ? W końcu nie możemy
                zapominać że to forum muzyka !!!!!
        • Gość: aislinn Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.04.03, 12:10
          A i w takim razie w podzięce chciałam przypomnieć taki piękny wers:
          Po ten kwiat, po ten kwiat czerwony
          skoro przyszedł na to czas....
          smile)))0
          • vulture Żołnierz dziewczynie nie skłamie. 27.04.03, 12:12
            To co, zaraz pieśni legionów walimy?
            • aislinn Re: Żołnierz dziewczynie nie skłamie. 27.04.03, 12:16
              no wiesz, starość zobowiązuje...
    • n_eska71 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:21
      Wiele miesięcy już upłynęło od momentu, kiedy na wątku 'wiekowym'
      przyznawaliśmy się do tego, kto ile ma lat. Wtedy też zachęcałam do powołania
      Klubu Seniora Forum i nawet kilka osób zadeklarowało swą przynależność.
      Myślę, że mamy teraz doskonałą okazję, by Klub Seniora i Koło Emeryta zwarły
      swe szeregi i zacieśniły współpracę. Wymiana doświadczeń może przynieść
      ciekawe efekty. Co Wy na to?
      Pozdrawiam wiekowych i tych mniej wiekowych AKTYWISTÓW !
      • ilhan Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:30
        Młodzieżówka forumowa "13/21+Nikka" solidaryzuje się z bratnią organizacją KSS
        i wyraża gotowość współpracy na rzecz pis end lof na naszym wspólnym forumie.

        Przewodniczący MF13/21+N
        Sz. P. Ilhan
        • n_eska71 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:38
          Brawo! Rośniemy w siłę!!!

          Pozdrowienia dla kontuzjowanego Przewodniczącego frakcji młodzieżowej! smile))
          • aislinn Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:41
            Ja co prawda dzięki zwrotom zostałam przyjęcta w szeregi kss, ale chciałam
            nadmienić, że powołaliśmy z nowym guru alternatywny kącik przedemerytalny -
            tylko nie wiem czy guru to pamięta bo to było już po tym, jak go oblałam
            złocistym napojem z jego własnego kufelka... i proponuję połączyćszeregi. W
            końcu ciągłość wiekowa zostanie zachowana i gdzie zrobimy granicę ? Keine
            Grenzen ma być !!!
            • nikka007 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:46
              Założę się, że Guru nic nie pamięta, hehe.
          • ilhan Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:57
            n_eska71 napisała:

            > Brawo! Rośniemy w siłę!!!
            >
            > Pozdrowienia dla kontuzjowanego Przewodniczącego frakcji młodzieżowej! smile))

            Pozdrowienia dla Pozdrawiającej kontuzjowanego Przewodniczącego frakcji
            młodzieżowej! smile)
        • nikka007 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 12:45
          Tak a propos- musimy uroczyście przyjąć Andzię do MF 13/21 +N
          • Gość: AgentCooper Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) IP: *.orasoft.net.pl 27.04.03, 12:55
            Inicjatywe Klubu Seniora witam z pelnym entuzjazmem...Jesli dokonamy adopcji
            Andzi, to moze siłą rozpędu jeszcze inne dzieci przyjmiemy do naszej rodzinki.
            W koncu wszystkie dzieci są nasze...Może i małe przedszkole otworzymy ??? I
            bedziemy swieta razem spedzać haha...
          • ilhan Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 13:00
            nikka007 napisała:

            > Tak a propos- musimy uroczyście przyjąć Andzię do MF 13/21 +N

            Uroczyste włączenie Andzi do grona członków MF13/21+N dokona się dokładnie w
            dniu jej trzynastych urodzin.

            Tak w ogóle to proponuję sporządzić listę członków naszej organizacji, tow.
            Nikka 007.
            A więc:
            1) Nikka007 (honorowy prezes)
            2) Ilhan (przewodniczący)
            3) Kubasa (doradca przewodniczącego d/s New Rock Revolution i rankingów)
            • nikka007 Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 13:03
              Miałam się nie odzywać, ale gwoli uzupełnienia
              4. Ihopeyouwilllikeme - wiceprezes ds. U2
              5. Dziewczyna Mickiewicza- wiceprezes ds. nieobecnych
              6. Pytajnick- skarbnik (bo jest studentem bardzo fajnej szkoły)
              • ilhan Re: Kącik Spokojnej Starości (KSS) 27.04.03, 13:06
                nikka007 napisała:

                > Miałam się nie odzywać, ale gwoli uzupełnienia
                > 4. Ihopeyouwilllikeme - wiceprezes ds. U2
                > 5. Dziewczyna Mickiewicza- wiceprezes ds. nieobecnych
                > 6. Pytajnick- skarbnik (bo jest studentem bardzo fajnej szkoły)

                A Elentarii się na łapie? Ja byłbym za przyjęciem... smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka